NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Ajax LeaksProtect vandens nuotėkio detektorius (juodas)

Ajax LeaksProtect vandens nuotėkio detektorius (juodas)
Ajax LeaksProtect vandens nuotėkio detektorius (juodas)
47.99€
Be mokesčių: 47.99€
  • Prieinamumas: Sandelyje
  • Gamintojas: Ajax
  • Modelis: Leaks-Protect-black
  • Prekės kodas: 1146

Kompaktiškas ir belaidis vandens nuotėkio detektorius „Ajax LeaksProtect“ atpažįsta užliejimo grėsmę vos per keletą sekundžių ir akimirksniu siunčia įspėjamąjį signalą. Lengvai tvirtinamas, todėl vieną ar kelis detektorius galite įtaisyti tose vietose, kur yra didžiausia vandens nuotėkio ir užliejimo tikimybė – vonios kambaryje, šalia skalbimo mašinos ar indaplovės.*

Didelis atstumas – ne kliūtis
Laisvę rinktis įrenginio vietą suteikia ir unikali belaidė technologija „Jeweler“, kuri ne tik garantuoja itin patikimą ir greitą ryšį tarp detektoriaus ir išmaniosios centralės „Ajax Hub“. Nuo pastarojo vandens nuotėkio detektorius „Ajax LeaksProtect“ gali būti nutolęs net iki 1300 metrų.

Apie realią grėsmę sužinokite laiku
Vandens nuotėkio detektorius „Ajax LeaksProtect“ suprojektuotas taip, kad specialūs kontaktai aptiktų pakilusį vandens lygį labai anksti, todėl pranešimą apie galimą užliejimo grėsmę gausite vandeniui nepridarius nepataisomos žalos.

Atsparus vandeniui
Vandens nuotėkio detektorius „Ajax LeaksProtect“ atpažįsta vandenį, tačiau yra drėgmei nepralaidus. Šio įrenginio atsparumo aplinkos veiksniams lygmuo yra IP65, todėl įrenginiui nebaisūs nei atsitiktiniai vandens lašai, nei itin stipri vandens srovė.

Paprasta įrengti ir valdyti
Vandens nuotėkio detektorių „Ajax LeaksProtect“ prie „Ajax“ apsaugos sistemos prijungsite išmaniuoju įrenginiu nuskenavę ant pakuotės esantį QR kodą ir atlikę keletą veiksmų „Ajax Security System“ programėlėje.

Ilgai tarnaujanti baterija
Vandens nuotėkio detektoriui „Ajax LeaksProtect“ tinka standartinės keičiamos AAA tipo baterijos. Įrenginys itin taupiai naudoja energiją, todėl kartą pakeitus baterijas, jos tarnaus net iki 5 metų.

*Vandens nuotėkio detektorius „Ajax LeaksControl“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir turi būti susietas su išmaniąja centrale „Ajax Hub“. Taip pat reikia turėti išmanųjį įrenginį su „Android 4.1“, „iOS 9“ arba naujesne šių operacinių sistemų versija.

Techniniai duomenys
Ryšio tipas: belaidis
Naudojimo vieta: vidus
Signalo galia: 20 mW
Ryšio protokolas: Jeweller (868.0-868.6 MHz)
Didžiausias atstumas tarp detektoriaus ir centralės: 1300 m (atviroje vietoje)
Ryšio tarp įrenginių tikrinimo intervalas: 5 min.
Baterijos tipas: 2xAAA
Maitinimo įtampa: 3 V
Baterijos tarnavimo laikas: 5 m.
Veikia temperatūroje: nuo 0°C iki + 50°C
Apsauga nuo įsilaužimo: yra
Vietos keitimo signalas: yra
Atsparumas aplinkos veiksniams: IP65
Išmatavimai: 56x56x14mm

Komplektacija
Vandens nuotėkio detektorius
2 AAA baterijos
Instrukcija

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Ajax Modelis: Leaks-Protect-white
Kompaktiškas ir belaidis vandens nuotėkio detektorius „Ajax LeaksProtect“ atpažįsta užliejimo grėsmę vos per keletą sekundžių ir akimirksniu siunčia į..
47.99€
Be mokesčių:47.99€
Į krepšelį
HiSmart išmanusis vandens nuotėkio detektorius LeaksProtect
Teirautis
Gamintojas: HiSmart Modelis: LeaksProtect
Modernaus dizaino, energiją taupantis ir nuo užliejimo apsaugantis HiSmart vandens nuotėkio detektorius LeaksProtect jūsų išmaniems namams! Valdyti ir..
21.78€
Be mokesčių:21.78€
Teirautis
Gamintojas: Hikvision Modelis: DS-PDWL-E-WE AX PRO
Funkcijos Skaitmeninis apdorojimasSupport Apsauga nuo suklastojimoFront;Rear ..
44.99€
Be mokesčių:44.99€
Į krepšelį
Gamintojas: IMOU Modelis: IOT-ZL1-EU
IMOU ZL1 potvynio jutiklis Neleiskite, kad gedimas padarytų daugiau žalos nei būtina. Naudokite IMOU jutiklį ir įsitikinkite, kad iš skalbimo mašinos..
16.82€
Be mokesčių:16.82€
Į krepšelį