NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Ajax MotionProtect judesio detektorius (baltas)

Ajax MotionProtect judesio detektorius (baltas)
Ajax MotionProtect judesio detektorius (baltas)
Ajax MotionProtect judesio detektorius (baltas)
Ajax MotionProtect judesio detektorius (baltas)
Ajax MotionProtect judesio detektorius (baltas)
54.99€
Be mokesčių: 54.99€
 • Prieinamumas: Sandelyje
 • Gamintojas: Ajax
 • Modelis: MotionProtect white
 • Prekės kodas: 1139
 • Kompaktiškas ir belaidis „Ajax MotionProtect“ judesio detektorius atpažįsta tik žmogaus judėjimą ir fiksuoja judesius iki 12 metrų atstumu. Valdyti ir keisti judesio detektoriaus „Ajax MotionProtect“ nustatymus galėsite naudodamiesi „Ajax Security System“ programėle tiesiog savo išmaniojo įrenginio ar kompiuterio ekrane.* 

  Atpažins įsibrovėlį nuo pirmojo žingsnio 
  Dėl „SmartDetect“ technologijos judesio detektorius „Ajax MotionProtect“ fiksuoja žmogaus judesius vos tik jam įžengus į įrenginio apžvalgos zoną ir akimirksniu perduoda pavojaus signalą. Žmogaus judėjimą judesio detektorius atpažįsta iš 12 metrų atstumu, o štai į naminių gyvūnų ar skersvėjo judesių jutiklis nefiksuoja. 

  Didelis atstumas – ne kliūtis 
  Dėl unikalios „Jeweler“ ryšio technologijos judesio jutiklį „Ajax MotionProtect“ galima tvirtinti net iki 1700 metrų atstumu nuo išmaniosios centralės „Ajax Hub“. 

  100% apsauga 
  „Ajax MotionProtect“ turi ypatingą apsaugą nuo nusikaltėlių naudojamų būdų apsaugos sistemoms slopinti – ryšio signalų slopinti neleidžia unikali sistema, kuri šifruojamu signalu. Išmanioji centralė, periodiškai siųsdama signalus, taip pat nuolat tikrina detektorių veikimą. 

  Paprasta įrengti ir valdyti 
  Judesio detektorių „Ajax MotionProtect“ prie „Ajax“ apsaugos sistemos prijungsite išmaniuoju įrenginiu nuskenavę ant pakuotės esantį QR kodą ir atlikę kelis veiksmus „Ajax Security System“ programėlėje. Be to, dėl specialių „SmartBracket“ laikiklių detektorių labai lengvai pritvirtinsite prie vertikalių paviršių. 

  Patikrinta kokybė 
  „Ajax MotionProtect“ įrenginys atitinka griežtus Europos apsaugos sistemų gamintojams taikomo standarto EN 50131 kokybės ir patikimumo reikalavimus. 

  Ilgai tarnaujanti baterija 
  Judesio detektorius „Ajax MotionProtect“ naudoja standartinę keičiamą CR123A bateriją. Įrenginys energiją naudoja itin taupiai, todėl viena baterija tarnaus net iki 7 metų. 

  * Judesio detektorius „Ajax MotionProtect“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti visas jo galimybes, jis turi būti susietas su išmaniąja centrale „Ajax Hub“. Taip pat reikia turėti išmanųjį įrenginį su „Android 4.1“, „iOS 9“ arba naujesne šių operacinių sistemų versija. 

  Techniniai duomenys 

Ryšio tipasBelaidis
Naudojimo vietaVidus 
Judesio atpažinimo atstumasIki 12m.
Jautrumas3 lygiai (žemas, vidutinis, aukštas) 
Aptikimo kamppas88.5° horizontalus / 80° vertikalus 
Rekomenduojamas įrengimo aukštis2.4 m 
Gyvūnų ignoravimasSvoris iki 20 kg, aukštis iki 50 cm. 
Apsauga nuo įsilaužimoYra 
Signalo galia20 mW 
Ryšio protokolasJeweller (868.0-868.6 MHz) 
Didžiausias atstumas tarp detektoriaus ir centralės1700 m (atviroje vietoje) 
Baterijos tipasCR123A 
Maitinimo įtampa3V 
Baterijos tarnavimo laikas7 metai
Veikia temperatūrojeNuo 0°C iki + 50°C 
Atsparumas drėgmeiIki 80% 
Išmatavimai110x65x50 mm 

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Ajax Modelis: MotionProtect black
Kompaktiškas ir belaidis „Ajax MotionProtect“ judesio detektorius atpažįsta tik žmogaus judėjimą ir fiksuoja judesius iki 12 metrų atstumu. Valdyti ir..
56.87€
Be mokesčių:56.87€
Į krepšelį
Gamintojas: Ajax Modelis: MotionProtect Plus white
Kompaktiškas ir belaidis „Ajax MotionProtect“ judesio detektorius atpažįsta tik žmogaus judėjimą ir fiksuoja judesius iki 12 metrų atstumu. Su radijo ..
76.23€
Be mokesčių:76.23€
Į krepšelį
Gamintojas: Ajax Modelis: MotionProtect Plus black
Kompaktiškas ir belaidis „Ajax MotionProtect“ judesio detektorius atpažįsta tik žmogaus judėjimą ir fiksuoja judesius iki 12 metrų atstumu. Su radijo ..
59.29€
Be mokesčių:59.29€
Į krepšelį
Gamintojas: Ajax Modelis: MotionProtect Outdoor white
Belaidis lauko judesio detektorius su specialia apsauga nuo klaidingų aliarmų aptinka judančius objektus 3-15 metrų atstumu ir ignoruoja naminius gyvū..
192.39€
Be mokesčių:192.39€
Į krepšelį
Gamintojas: INIM Modelis: Air2-XIR200W
Prekės informacijaTechnical features of the Air2-XIR200WCommunicates with Air2-BS100 transceiver Two-w..
57.83€
Be mokesčių:57.83€
Į krepšelį