NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Klaviatūra belaidė Eldes EWKB5

Klaviatūra belaidė Eldes EWKB5
Teirautis
Klaviatūra belaidė Eldes EWKB5
231.89€
Be mokesčių: 231.89€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Eldes
  • Modelis: EWKB5

Paprastas ir greitas diegimas

EWKB5 klaviatūra yra visiškai belaidė, todėl jos diegimas yra itin greitas ir paprastas. Esant poreikiui EWKB5 galima maitinti laidu. EWKB5 naudojimui paruošite vos per kelias minutes. Tereikia išimti produktą iš pakuotės, įdėti baterijas bei vieno mygtuko paspaudimu Eldes Utility programoje pridėti klaviatūrą prie apsaugos sistemos, ir prisukti prie sienos Jūsų pasirinktoje vietoje. Gero naudojimo!


Intuityvus ir nesudėtingas naudojimas

Naudotis EWKB5 yra itin paprasta. Visos funkcijos ir jų konfigūravimas yra sukurti taip, kad vartotojas reikalingus veiksmus galėtų atlikti intuityviai. Nepriklausomo naudojimo paprastumo testo metu vartotojai EWKB5 skyrė aukščiausią balą lyginant su panašiais konkurentų produktais. Mūsų klientai vertina ir mėgsta greitą produkto veikimą bei gerą kokybę.


Pirmoji kalbanti belaidė apsaugos klaviatūra

Jums patiks malonus balso tembras, sklindantis iš klaviatūros ir atliekantis asmeninio asistento funkcijas. Klaviatūra su Jumis pasisveikins grįžus namo, informuos apie apsaugos įjungimą/išjungimą, gaisro pavojų ar nuotolinį konfigūravimą. EWKB5 įdiegtos 8 skirtingos kalbos (lietuvių, anglų, rusų, italų, prancūzų, vokiečių, ispanų ir portugalų).


Suprantamas apsaugos sistemos valdymas

Valdyti Eldes apsaugos sistemą yra itin paprasta. Pagrindiniame klaviatūros ekrane matysite tik būtiniausią informaciją. Pagrindinis vartotojas klaviatūros pagalba gali lengvai pridėti arba ištrinti vartotojus, reguliuoti garso ir ryškumo lygius, peržiūrėti įvykių istoriją ar sistemos klaidas, stebėti baterijos lygį, belaidžio ryšio stiprumą bei pritaikyti pagrindinį meniu pagal savo asmeninius poreikius!Maitinimo įtampa8-15V == 400mA maks.
Palaikomos baterijos1,5V Lithium AA type FR6 (IEC) / 15LF (ANSI/NEDA)
Baterijų skaičius6
Baterijų tarnavimo trukmė~14 mėnesių*
Palaikomos kalbosEN, LT, FR, ES, RU, IT, DE, PT
Ekranas4.3”; 480×272 „true-colour“ liečiamasis ekranas
Belaidžio ryšio dažnių juostaISM868/ISM915
Darbo temperatūros diapazonas0…+50°C (+32… +122°F)
Drėgmė0-80% RH @ 0… +40°C (be kondensato)
Matmenys138x96x22 mm (5.43×3.78×0.87in)
Darbo temperatūros diapazonasIki 1000 m atvirose erdvėse
Suderinamumas su apsaugos sistemomisELDES Wireless

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras