NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Blitzwolf BW-CLT2 išmanioji lubinė lempa LED

Blitzwolf BW-CLT2 išmanioji lubinė lempa LED
Nauja
Blitzwolf BW-CLT2 išmanioji lubinė lempa LED
63.18€
Be mokesčių: 63.18€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 darbo dienų
  • Gamintojas: BlitzWolf
  • Modelis: BW-CLT2
Dvigubas toršeras su nuotolinio valdymo pulteliu Blitzwill BWL-FL-0001 36W (juodas)Užtikrinkite optimalų apšvietimą savo namuose. BWL-FL-0001 lempa tu..
74.09€
Be mokesčių:74.09€
Į krepšelį
Laxihub F1-TY Lauko kamera su šviestuvu Užtikrinkite savo namų saugumą naudodami Laxihub. Laxihub F1-TY lauko IP kamera įrašo Full HD 1080P raiška, k..
60.45€
Be mokesčių:60.45€
Į krepšelį
Išmanioji LED juosta Blitzwolf BW-LT11 RGB (5m)
Teirautis
Blitzwolf BW-LT11 RGB išmanioji LED juosta (5m).Blitzwolf LED juosta suteiks jūsų namams naujoviškumo! Jame yra 8 režimai ir išmanus valdymas balsu. B..
15.91€
Be mokesčių:15.91€
Teirautis
Išmaniosios programos valdymasJuostą galima valdyti naudojant „Blitzwolf“ programą, taip pat „Smart Life“ ir „Tuya“. Norėdami prisijungti prie juostos..
17.73€
Be mokesčių:17.73€
Į krepšelį
Lauko šviestuvas su saulės elementu BlitzWolf BW-OLT1 Lauko šviestuvas su saulės elementu BlitzWolf BW-OLT1
Teirautis
Lauko šviestuvas su saulės baterija BW-OLT1 saulės lempos puikiai apšvies jūsų kiemą. 62 LED lemputės ir specialus dizainas leidžia šviestuvui skleist..
18.50€
Be mokesčių:18.50€
Teirautis
Lauko šviestuvas su saulės elementu BlitzWolf BW-OLT3, 1200mAh (2 vnt) Lauko šviestuvas su saulės elementu BlitzWolf BW-OLT3, 1200mAh (2 vnt)
Teirautis
Sieninis saulės šviestuvas BlitzWolfModernus sieninis šviestuvas visada nušvies jūsų kelią namo. Jis aptinka judėjimą net 120 laipsnių kampu, tada į..
15.91€
Be mokesčių:15.91€
Teirautis
Lauko šviestuvas su saulės elementu BlitzWolf BW-OLT4, 1800mAh Lauko šviestuvas su saulės elementu BlitzWolf BW-OLT4, 1800mAh
Teirautis
Šviestuvas su saulės elementu BlitzWolf BW-OLT4 3 dalių reguliuojama saulės lempa su judesio jutikliu. Jame yra 128 LED lempos, o šviesos srautas sie..
18.64€
Be mokesčių:18.64€
Teirautis
Lauko šviestuvas su saulės elementu Superfire FF13-C, 22W, 300lm, 2400mAh
Teirautis
Superfire FF13-C šviestuvas su saulės elementuSuperfire FF13-C saulės lempa puikiai tiks ne tik sode, bet ir prie įėjimo, garaže ar balkone. Jis sutei..
14.55€
Be mokesčių:14.55€
Teirautis

Blitzwolf išmanusis LED lubinis šviestuvas BW-CLT2

Blitzwolf BW-CLT2 išmanusis LED lubinis šviestuvas tinka beveik bet kokiai progai. Jo veikimą nesunkiai pritaikysite savo poreikiams – tai leidžia reguliuoti ryškumą ir spalvų temperatūrą. Balso ir programų valdymo funkcija palengvina naudojimą, o dėl minimalistinio dizaino įrenginys tinka bet kokiam interjerui.


Unikali aplinka

Priklausomai nuo situacijos, galite pasirinkti įrenginio režimą. Kai įjungsite pirmąjį režimą, BW-CLT2 užpildys kambarį vienoda šilta šviesa, kol jūs atsipalaiduosite. Kita vertus, RGB režimas su 16 milijonų spalvų puikiai tiks vakarėliams ir susibūrimams su draugais.


Tinkinkite jo veikimą pagal savo poreikius

Įrenginyje yra spalvų temperatūros reguliavimo funkcija, todėl galite pritaikyti jį pagal savo poreikius. Šviesa yra švelni ir maloni akiai bei nesukelia diskomforto. Be to, galite rinktis iš dviejų baltos spalvos atspalvių. Šilta šviesa idealiai tinka skaitymui, o šalta spalva pravers dirbant, pavyzdžiui, priešais kompiuterį.


Valdykite naudodami programą

Naudodami programą galite pasiekti daugybę funkcijų ir nustatymų. Galite įjungti/išjungti apšvietimą, nustatyti ryškumą ar spalvą ir dar daugiau. Programėlė labai palengvina naudojimą, net nereikia keltis nuo sofos ar būti namuose. BW-CLT2 suderinamas su Smart Life ir Tuya programomis.


Valdymas balsu

„Blitzwolf“ lempoje taip pat yra valdymas balsu. Norėdami įjungti arba išjungti įrenginį, tereikia duoti balso komandą. BW-CLT2 veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Home“.


Dar daugiau galimybių

BW-CLT2 turi daug praktinių funkcijų, kad būtų dar daugiau patogumo. Tvarkaraščio funkcija leidžia nuspręsti, kada šviesa įsijungs ir išsijungs jūsų nustatytu laiku. Be to, programa įsimena jūsų nustatymus, todėl, kai kitą kartą naudosite įrenginį, bus įjungtas ankstesnis režimas.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras