NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Dvigubas toršeras su nuotoliniu valdymu BlitzWill BWL-FL-0001 36W (juodas)

Dvigubas toršeras su nuotoliniu valdymu BlitzWill BWL-FL-0001 36W (juodas)
Nauja
Dvigubas toršeras su nuotoliniu valdymu BlitzWill BWL-FL-0001 36W (juodas)
74.09€
Be mokesčių: 74.09€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 darbo dienų
  • Gamintojas: BlitzWolf
  • Modelis: BWL-FL-0001

Dvigubas toršeras su nuotolinio valdymo pulteliu Blitzwill BWL-FL-0001 36W (juodas)

Užtikrinkite optimalų apšvietimą savo namuose. BWL-FL-0001 lempa turi 2 pasukamas galvutes ir leidžia reguliuoti šviesos spalvinę temperatūrą 4 etapais tarp 2700-6500K. Taip pat galite reguliuoti jo ryškumą. Be to, įrenginys prisimena paskutinius naudotus nustatymus. Rinkinyje taip pat yra praktiškas nuotolinio valdymo pultas.

2 besisukančios galvutės

Užtikrinkite puikų apšvietimą bet kokioje situacijoje. Šviestuvas aprūpintas 2 reguliuojamomis galvutėmis, todėl galėsite ją padėti tiksliai taip, kaip norite! Didesnė galvutė sukasi 350°, jos pakreipimą taip pat galima reguliuoti 180°. Mažesnė galvutė sukasi 360°. Mėgaukitės optimaliu šviesos kampu ir daugiau komforto dirbdami ar atsipalaiduodami!

Jums reikalingas apšvietimas

Sureguliuokite apšvietimą pagal savo poreikius ir esamą situaciją. Lempa leidžia reguliuoti šviesos spalvinę temperatūrą 4 etapais – galimos reikšmės yra 2700K, 4000K, 5000K ir 6500K. Taip pat yra 10 ryškumo lygių, taip pat bepakopio pritemdymo parinktis. Tai reiškia, kad BWL-FL-0001 modelis veiks beveik bet kurioje situacijoje! Ryškus, vėsus apšvietimas skatina susikaupimą – tiks darbui ar mokymuisi. Šilta, pritemdyta šviesa padės atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti.

Akims palanki šviesa

Šviestuvas sukuria aukštos kokybės šviesą, kuri neblizga ir nemirga. Tai taip pat nesukelia akinimo. Dėl to jis nevargina akių ir yra visiškai saugus regėjimui. Tai reiškia, kad jis puikiai tiks, pavyzdžiui, skaitant ar dirbant. Tai taip pat bus tinkamas pasirinkimas vaiko kambariui. Lažinkitės dėl aukščiausios kokybės ir mėgaukitės optimaliu apšvietimu!

Patogus valdymas

Šviestuvo valdymas itin paprastas ir intuityvus. Integruoti mygtukai leidžia ne tik jį įjungti ir išjungti, bet ir reguliuoti, pavyzdžiui, ryškumą. Taip pat yra nedidelis nuotolinio valdymo pultelis, kuris leidžia valdyti įrenginį nuotoliniu būdu. Jums nebereikia keltis nuo patogios sofos! Be to, lemputė įsimena paskutinius naudotus nustatymus ir automatiškai atkuria juos kitą kartą įjungus. Pastaba: nuotolinio valdymo pultui maitinti reikalingos 2 AAA baterijos, kurias reikia įsigyti atskirai.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras