NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Arenti

Gamintojas: Arenti Modelis: O2
Arenti O2 WiFi 3MP lauko IP kamera.Dabar galite būti ramūs, žinodami, kad jūsų namai yra nuolat saugomi. Arenti O2 lauko IP kamera įrašo aukšta 2K/3MP raiška, nepriklausomai nuo dienos ar nakties laiko. Jame yra įmontuotas išmanusis judesio jutiklis ir palaikomas dvipusis garsas. Turėdami IP65 įvertinimą, jums nereikia jaudintis, kad jį sugadinsite, o speciali programa ir balso asistentai palengvina naudojimą. Jis palaiko „microSD“ korteles iki 128 GB ir leidžia saugoti turinį debesyje.Puiki kok..
31.82€
Be mokesčių:31.82€
Į krepšelį
Gamintojas: Arenti Modelis: OUTDOOR1
Arenti Outdoor1 WiFi 2K 5G lauko IP kameraIeškote naujausios įrangos, kuri leistų lengvai stebėti, kas vyksta šalia jūsų nuosavybės? Outdoor1 lauko kamera – tai Ultra HD kokybės vaizdus fiksuojantis įrenginys, aprūpintas išmaniuoju judesio jutikliu, puikiai veikiantis naktį ir leidžiantis įrašyti aiškius vaizdus į atminties kortelę ar debesį. Jis palaiko dvipusį garsą, veikia su iOS ir Android bei veikia belaidžiu būdu. Visa tai leis greitai apžiūrėti namų aplinką ir pagaliau jaustis visiškai sa..
50.45€
Be mokesčių:50.45€
Į krepšelį
Gamintojas: Arenti Modelis: POWER1
Arenti Power1 WiFi 2K lauko IP kameraStebėkite savo ir šeimos saugumą. Lauko IP kamera Arenti Power1 fiksuoja aukštos kokybės vaizdus, o pasitelkdama dirbtinį intelektą aptinka žmogaus judėjimą. Jame yra galinga baterija, kuri leidžia belaidžiu būdu veikti iki 6 mėnesių. Jis turi IP65 reitingą ir yra atsparus visoms oro sąlygoms. Jis palaiko „Android“ ir „iOS“ bei veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Be to, fotoaparatas palaiko dvipusį garsą, todėl galite stebėti kiem..
63.18€
Be mokesčių:63.18€
Į krepšelį
Gamintojas: Arenti Modelis: INDOOR1
Arenti Indoor1 WiFi 2K 5G IP kameraKaip paprastai pasirūpinti saugumu namuose? Įdiekite jame patalpų kamerą! Arenti Indoor 1 – tai įrenginys, garantuojantis Ultra HD kokybės vaizdus! Kamera turi judesio ir triukšmo detektorių, leidžia perduoti garsą dviem kryptimis ir palaiko Android bei iOS. Šios funkcijos garantuoja visišką kontrolę, kas vyksta jūsų bute, net kai jūsų nėra. Tiesiog pažvelkite į telefono ekraną, kad įsitikintumėte, jog jūsų namai yra saugūs. Prekės ženklas „Arenti“ yra 2021 m. ..
21.36€
Be mokesčių:21.36€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)