NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Prekių filtras
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Ausinės

Gamintojas: 1MORE Modelis: EO009-Black
1MORE Omthing AirFree Buds ausinės (juodos)AirFree Buds yra belaidės ausinės, sukurtos patenkinti įvairius vartotojų poreikius. Juose yra 8 milimetrų tvarkyklės, užtikrinančios fantastišką garso kokybę, o įtaisyti mikrofonai leidžia skambinti. Dėl specialios programos galite tinkinti jų veikimą pagal savo poreikius. Jų veikimo laikas su įkrovimo dėklu siekia iki 44 valandų. Jie yra atsparūs vandeniui IPX4, o ergonomiškas dizainas garantuoja svajonių komfortą.Gaukite daugiau malonumo muzikos klau..
15.30€
Be mokesčių:15.30€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: HC905-Black
1MORE SonoFlow ausinėsPatirkite, kaip fantastiškai gali skambėti jūsų mėgstami takeliai. „SonoFlow“ ausinėse yra dinamiški 40 mm garsiakalbiai, kurie garantuoja aiškų garsą. Integruoti mikrofonai leidžia patogiai kalbėtis, o Bluetooth 5.0 atsakingas už greitą prisijungimą prie įrenginio. Jie taip pat naudoja naujovišką „QuietMax“ triukšmo slopinimo technologiją, kuri patikimai pašalina foninį triukšmą. Speciali programa siūlo 12 EQ nustatymų, o jų veikimo laikas yra iki 70 valandų. Sulankstomas ..
79.99€
Be mokesčių:79.99€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: HC905-Silver
1MORE SonoFlow ausinėsPatirkite, kaip fantastiškai gali skambėti jūsų mėgstami takeliai. „SonoFlow“ ausinėse yra dinamiški 40 mm garsiakalbiai, kurie garantuoja aiškų garsą. Integruoti mikrofonai leidžia patogiai kalbėtis, o Bluetooth 5.0 atsakingas už greitą prisijungimą prie įrenginio. Jie taip pat naudoja naujovišką „QuietMax“ triukšmo slopinimo technologiją, kuri patikimai pašalina foninį triukšmą. Speciali programa siūlo 12 EQ nustatymų, o jų veikimo laikas yra iki 70 valandų. Sulankstomas ..
86.37€
Be mokesčių:86.37€
Į krepšelį
Gamintojas: Tribit Modelis: C01-2471N-04
Tribit FlyBuds C1 Pro BTHA2 ausinės.Ištraukite triukšmą ir pasinerkite į muzikos pasaulį. „Tribit“ belaidės ausinės turi aktyvų triukšmo slopinimą, kad būtų veiksmingai pašalintas aplinkos triukšmas. Be to, jie užtikrina puikią garso kokybę ir ilgą veikimo laiką. Taip pat galite naudoti skaidrumo režimą, kad palaikytumėte ryšį su aplinka. Neturėsite problemų juos valdydami, o ergonomiškas dizainas užtikrina ilgalaikį komfortą.Įspūdinga garso kokybėAusinėse Tribit C1 Pro yra 10 mm dinaminės tvark..
58.18€
Be mokesčių:58.18€
Į krepšelį
Gamintojas: OneOdio Modelis: Monitor 80
Ausinės „Oneodio Monitor 80“Ausinės „Oneodio Monitor 80“ užtikrina didelės raiškos garsą, leidžiančią mėgautis mėgstamomis melodijomis nauju būdu. Jie puikiai tiks tiek klausantis muzikos, tiek įrašų studijoje. Be to, ergonomiškas dizainas užtikrina ilgalaikį komfortą. Taip pat galite sulankstyti ausines, jei laikinai jų nenaudojate, ir laikyti jas dėkle (pridedama). Komplekte taip pat yra 2 garso laidai, kuriais galite prijungti Oneodio Monitor 80 prie suderinamo įrenginio.Hi-Res klasės garsasI..
75.45€
Be mokesčių:75.45€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RM-518 White
Remax RM-518 ausinės, 3,5 mm lizdas, 1,2 m (balta)Norite klausytis mėgstamų dainų, kad ir kur būtumėte? Remax ausinės jums puikiai tiks! Dėl garsui nepralaidžių ausinių jie suteiks jums puikią garso kokybę, o dar daugiau – džiugins galingais bosais. Be to, juos bus patogu naudoti dėl 1,2 metro ilgio kabelio.Puiki garso kokybėAusinės RM-518 Remax siūlo puikią garso kokybę dėl kelių naujoviškų sprendimų. Garsui nepralaidžios ausinės izoliuoja nuo išorinio triukšmo, todėl galite sutelkti dėmesį į g..
4.55€
Be mokesčių:4.55€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RM-518 Black
Remax RM-518 ausinės, 3,5 mm lizdas, 1,2 m (juodas)Norite klausytis mėgstamų dainų, kad ir kur būtumėte? Remax ausinės jums puikiai tiks! Dėl garsui nepralaidžių ausinių jie suteiks jums puikią garso kokybę, o dar daugiau – džiugins galingais bosais. Be to, juos bus patogu naudoti dėl 1,2 metro ilgio kabelio.Puiki garso kokybėAusinės RM-518 Remax siūlo puikią garso kokybę dėl kelių naujoviškų sprendimų. Garsui nepralaidžios ausinės izoliuoja nuo išorinio triukšmo, todėl galite sutelkti dėmesį į ..
4.86€
Be mokesčių:4.86€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RM-518i White
Remax RM-518i ausinės, Lightning, 1,2 m (baltos)Remax RM-518i yra patogiam naudojimui sukurtos ausinės. Jie pasižymi gausiai detaliu garsu ir plačiu dažnio atsaku, todėl aiškiai girdėsite kiekvieną klausomų dainų detalę. Dėl išskirtinio dizaino ausų tamprės yra patogios net ir ilgai naudojant. 1,2 metro laidas suteikia laisvės, o „Lightning“ užtikrins be rūpesčių naudojimą su „Apple“ įrenginiais.Fantastiška garso kokybėRemax prekės ženklo ausinės pasižymi fantastišku garsu, nes naudojamos 6 mm g..
5.48€
Be mokesčių:5.48€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RM-518i Black
Remax RM-518i ausinės, Lightning, 1,2 m (juodos)Remax RM-518i yra patogiam naudojimui sukurtos ausinės. Jie pasižymi gausiai detaliu garsu ir plačiu dažnio atsaku, todėl aiškiai girdėsite kiekvieną klausomų dainų detalę. Dėl išskirtinio dizaino ausų tamprės yra patogios net ir ilgai naudojant. 1,2 metro laidas suteikia laisvės, o „Lightning“ užtikrins be rūpesčių naudojimą su „Apple“ įrenginiais.Fantastiška garso kokybėRemax prekės ženklo ausinės pasižymi fantastišku garsu, nes naudojamos 6 mm g..
5.17€
Be mokesčių:5.17€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RM-655a
Ausinės Remax RM-655a, USB-C, 1,2 m (juoda)Remax RM-655a yra patogiam naudojimui sukurtos ausinės. Jie pasižymi gausiai detaliu garsu ir plačiu dažnio atsaku, todėl aiškiai girdėsite kiekvieną klausomų dainų detalę. Juose sumontuotas jautrus mikrofonas, kuris užtikrins kokybiškus telefono skambučius. Dėl savo dizaino jie yra patogūs net ir ilgai naudojant. 1,2 metro laidas suteikia laisvės, o universali USB-C jungtis leis naudoti ausines su įvairiausiais įrenginiais.Fantastiška garso kokybėRemax..
11.82€
Be mokesčių:11.82€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-TL11 White
Tikrosios Joyroom JR-TL11 dviejų mikrofonų ENC belaidės ausinės (baltos)TWS Joyroom JR-TL11 ausinės suteiks puikią garso kokybę, nesvarbu, ar klausotės muzikos, ar kalbate telefonu. Juose yra aukščiausios klasės 13 mm tvarkyklės, kiekviename taip pat yra 2 įmontuoti mikrofonai. Jų veikimo laikas vienu įkrovimu siekia 6 valandas, o Bluetooth 5.3 garantuoja patikimą perdavimą. Ausinės taip pat itin lengvos ir patogios.Net 4 įtaisytieji mikrofonaiAr kada nors pastebėjote, kad kalbate telefonu triuk..
16.00€
Be mokesčių:16.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Tribit Modelis: C01-2070N-06
Tribit FlyBuds C2 BTH96 ausinėsTribit ausinės užtikrina didelį komfortą ir iki 32 valandų naudojimo, todėl galite ilgai klausytis mėgstamų dainų ir tinklalaidžių. Be to, jie jungiasi prie jūsų suderinamo įrenginio per Bluetooth 5.2 ir siūlo įspūdingą garso kokybę. Be to, jie išsiskiria minimalistiniu ir šiuolaikišku dizainu.Aukšta garso kokybė, stabili jungtisAusinėse yra dinamiškos 12 mm skersmens tvarkyklės, o tai reiškia aukštą garso kokybę. Be to, Qualcomm aptX lustas dar labiau prisideda pr..
23.42€
Be mokesčių:23.42€
Į krepšelį
Gamintojas: Tribit Modelis: C01-2471N-02
Tribit MoveBuds H1 BTH95 ausinės.Iš treniruotės pasiimkite mėgstamą muziką! Tribit ausinės yra IPX8 atsparios vandeniui ir užtikrina neprilygstamą komfortą dėl ergonomiško dizaino. Be to, jie siūlo puikią garso kokybę ir ilgą veikimo laiką. Be to, juose yra skaidrumo režimas, kuris leis palaikyti ryšį su aplinka.Ilgas veikimo laikasNebijokite staiga išsikrovusių ausinių. Tribit MoveBuds H1 BTH95 yra aprūpinti ilgai veikiančiomis baterijomis, kurios siūlo iki 15 valandų veikimo, o įkrovimo dėklas..
66.82€
Be mokesčių:66.82€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: ES903-White
1MORE AERO ausinės (baltos)1MORE Aero ausinės pateisins net išrankiausių vartotojų lūkesčius! Juose yra 10 mm tvarkyklės, užtikrinančios aukštos kokybės garsą, o „Smart Loudness“ technologija leis mėgautis fantastiška garso kokybe, nepaisant garsumo lygio. Jie taip pat palaiko galvos judesių sekimo technologiją ir QuietMax triukšmo mažinimo sistemą. Dėl aukštos kokybės mikrofonų su DNN algoritmu galite laisvai skambinti beveik bet kokiomis sąlygomis. Jie taip pat siūlo 4 ANC režimus, kurie visiš..
66.36€
Be mokesčių:66.36€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: ES602-White
1MORE ColorBuds 2 ausinės (baltos)Palepinkite savo aistrą su 1MORE ir vertinkite muziką nauju būdu. „ColorBuds 2“ ausinės turi 7 milimetrų tvarkykles, kad iš jūsų mėgstamiausių melodijų išryškintumėte geriausias. Bluetooth 5.2 technologija garantuoja stabilų ryšį, o ANC funkcija leidžia išgirsti tik tai, ko norite. Įrangos veikimo laikas siekia iki 24 valandų, o jos energiją galite atnaujinti belaidžiu būdu. Naudodami SoundID galite tinkinti ausinių veikimą pagal savo pageidavimus.Išgirskite kie..
34.09€
Be mokesčių:34.09€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: ES602-Black
1MORE ColorBuds 2 ausinės (juodos)Palepinkite savo aistrą su 1MORE ir vertinkite muziką nauju būdu. „ColorBuds 2“ ausinės turi 7 milimetrų tvarkykles, kad iš jūsų mėgstamiausių melodijų išryškintumėte geriausias. Bluetooth 5.2 technologija garantuoja stabilų ryšį, o ANC funkcija leidžia išgirsti tik tai, ko norite. Įrangos veikimo laikas siekia iki 24 valandų, o jos energiją galite atnaujinti belaidžiu būdu. Naudodami SoundID galite tinkinti ausinių veikimą pagal savo pageidavimus.Išgirskite kie..
34.09€
Be mokesčių:34.09€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: ES303-White
1MORE ComfoBuds 2 ausinės (baltos)Rinkitės funkcionalumą, patogumą ir stilių naudodami 1MORE. „ComfoBuds 2“ ausinės turi dinamiškas 13,4 mm tvarkykles, kurios leis jums iš naujo įsimylėti muziką. Du mikrofonai su ENC triukšmo slopinimu leidžia laisvai kalbėti. Aparatinė įranga siūlo žaidimų režimą ir užtikrina mažą delsą. „Bluetooth 5.2“ dėka galėsite mėgautis stabiliu perdavimu. Vienu įkrovimu ausinių veikimo laikas siekia iki 24 valandų. Jutikliniai skydeliai leidžia patogiai valdyti, o dėl IP..
34.09€
Be mokesčių:34.09€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: ES303-Black
1MORE ComfoBuds 2 ausinės (juodos)Rinkitės funkcionalumą, patogumą ir stilių naudodami 1MORE. „ComfoBuds 2“ ausinės turi dinamiškas 13,4 mm tvarkykles, kurios leis jums iš naujo įsimylėti muziką. Du mikrofonai su ENC triukšmo slopinimu leidžia laisvai kalbėti. Aparatinė įranga siūlo žaidimų režimą ir užtikrina mažą delsą. „Bluetooth 5.2“ dėka galėsite mėgautis stabiliu perdavimu. Vienu įkrovimu ausinių veikimo laikas siekia iki 24 valandų. Jutikliniai skydeliai leidžia patogiai valdyti, o dėl IP..
34.54€
Be mokesčių:34.54€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: ES603-White
1MORE „ComfoBuds“ mini ausinės (baltos)Pakelkite savo muzikos patirtį į kitą lygį su 1 MORE. ComfoBuds Mini ausinėse yra 7 mm dinaminės tvarkyklės, užtikrinančios krištolo skaidrumą. Jie naudoja patentuotą QuietMax technologiją, kuri efektyviai pašalina aplinkos triukšmą ir siūlo 4 režimų triukšmo slopinimą. Integruoti mikrofonai leidžia lengvai tęsti pokalbius, o jų veikimo laikas yra iki 24 valandų. Jie taip pat pasižymi lengvu, ergonomišku ir vandeniui atspariu dizainu, užtikrinančiu svajingą..
71.36€
Be mokesčių:71.36€
Į krepšelį
Gamintojas: 1MORE Modelis: ES603-Black
1MORE „ComfoBuds“ mini ausinės (juodos)Pakelkite savo muzikos patirtį į kitą lygį su 1 MORE. ComfoBuds Mini ausinėse yra 7 mm dinaminės tvarkyklės, užtikrinančios krištolo skaidrumą. Jie naudoja patentuotą QuietMax technologiją, kuri efektyviai pašalina aplinkos triukšmą ir siūlo 4 režimų triukšmo slopinimą. Integruoti mikrofonai leidžia lengvai tęsti pokalbius, o jų veikimo laikas yra iki 24 valandų. Jie taip pat pasižymi lengvu, ergonomišku ir vandeniui atspariu dizainu, užtikrinančiu svajingą..
71.36€
Be mokesčių:71.36€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 225 (12 Puslapių)
Prekių filtras