NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Belaidės ausinės Blitzwolf BW-HP2 Pro (juodos)

Belaidės ausinės Blitzwolf BW-HP2 Pro (juodos)
Nauja
Belaidės ausinės Blitzwolf BW-HP2 Pro (juodos)
37.73€
Be mokesčių: 37.73€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 darbo dienų
  • Gamintojas: BlitzWolf
  • Modelis: BW-HP2 Pro

Blitzwolf BW-HP2 Pro belaidės ausinės (juodos)

Su Blitzwolf BW-HP2 Pro ausinėmis jausitės kaip muzikos festivalyje bet kur! Dėl 50 milimetrų tvarkyklių mėgausitės HD kokybės garsu. Daugiakryptis triukšmą slopinantis mikrofonas leis patogiai kalbėtis. Įranga puikiai tiks žaidėjams, nes garantuoja mažą delsą. Stabilų ryšį užtikrina Bluetooth 5.0 technologija. Ausinių veikimas yra patogus, o jų darbo laikas siekia iki 42 valandų. Įranga turi 3,5 mm garso ir USB prievadus.

Praturtinkite savo muzikinę patirtį

Atraskite mėgstamas dainas iš naujo! Ausinės BW-HP2 Pro turi 50 milimetrų garsiakalbius, kurie jus linksmins su turtingomis detalėmis, galingais žemaisiais ir patobulintais žemaisiais, vidutiniais ir aukštais dažniais. HD garso kokybė leis pasijusti tarsi koncerte!

Panerkite į žaidimų pasaulį

Blitzwolf BW-HP2 Pro ausinės sukurtos atsižvelgiant į žaidėjų poreikius. Bluetooth 5.0 technologija užtikrina patikimą ryšį net iki 10 metrų atstumu, o mažas delsimas užtikrina puikų vaizdo ir garso sinchronizavimą. Dėl to visada galėsite greitai reaguoti į priešininko judesius ir kiekvieną žaidimą užbaigti pergalingai!

Kalbėkite be trukdžių

Visakryptis mikrofonas su triukšmo slopinimo funkcija leis patogiai skambinti net ir perpildytoje vietoje. Pašnekovas visada jus girdės, o nereikalingi aplinkos garsai jūsų neblaškys. Ar norite susisiekti su savo artimaisiais? O gal žaidimo metu reikia aptarti taktiką su komandos nariais? „BW-HP2 Pro“ jūsų nenuvils!

Visada pasiruošę darbui

Nesijaudinkite, kad „Blitzwolf“ ausinės išsikraus pačiu tinkamiausiu momentu. Įranga aprūpinta galinga 1000 mAh baterija, kuri vienu įkrovimu leidžia dirbti iki 42 valandų. Laikas, per kurį ausinės atsinaujina, yra 3,5 valandos. BW-HP2 Pro taip pat išsiskiria mažomis energijos sąnaudomis. Aparatinė įranga automatiškai išsijungia po 5 minučių, jei ji nesusieta su jokiu įrenginiu.

Mėgaukitės neprilygstamu komfortu

Ausinių ausinės yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurias malonu liesti. Jūs nejausite jokio diskomforto net ir ilgai naudodami įrangą. Atitinkamų mygtukų pagalba galite reguliuoti garsumo lygį, taip pat keisti dainas. BW-HP2 Pro pasižymi šiuolaikišku dizainu ir LED indikatoriumi, o sulankstomas dizainas leidžia patogiai nešiotis ausines rankinėje ar kuprinėje.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras