NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING T9 60W (juoda)

Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING T9 60W (juoda)
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING T9 60W (juoda)
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING T9 60W (juoda)
Teirautis
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING T9 60W (juoda)
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING T9 60W (juoda)
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING T9 60W (juoda)
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING T9 60W (juoda)
114.55€
Be mokesčių: 114.55€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: W-KING
  • Modelis: T9 juoda
  • Prekės kodas: 48927

Belaidis Bluetooth garsiakalbis W-KING T9 60W (juodas)

Belaidis garsiakalbis W-KING T9 stebina puikia garso kokybe dėl 102 mm garsiakalbių. Jis veikia belaidžiu ryšiu, o Bluetooth 5.0 yra atsakingas už greitą ir stabilų signalo perdavimą. Taip pat yra įrašymo funkcija. Papildomi prievadai leidžia prijungti kitus įrenginius, o ilgaamžė baterija užtikrina ilgą veikimo laiką. Be to, komplekte rasite mikrofoną.

W-KING/T9-black/1

Bluetooth 5.0

Mėgaukitės mėgstama muzika be trukdžių. Garsiakalbis veikia belaidžiu ryšiu ir jungiasi prie suderinamo įrenginio per „Bluetooth“ 5.0 versiją. Tai užtikrina stabilų signalą iki 10 m. Be to, galite sujungti 2 W-KING T9 garsiakalbius, kad gautumėte dar geresnius garso efektus.

W-KING/T9-black/8

Keletas naudingų prievadų

Be „Bluetooth“, garsiakalbis turi keletą prievadų, su kuriais prie jo galite prijungti išorinį įrenginį. Yra USB, 3,5 mm garso ir TF kortelės lizdas – pasirinkimas yra jūsų!

W-KING/T9-black/3

Sodriai detalus garsas

Garsiakalbis leis pasinerti į muziką. Įrenginys siūlo 2 tvarkykles, kurių skersmuo yra 102 mm, o apgalvotas dizainas paverčia krištolo skaidrumo garsą su turtingomis detalėmis. Nesvarbu, ar klausotės muzikos, žiūrite filmą ar dalyvaujate karaokėje, W-KING T9 suteiks jums išskirtinę klausymosi patirtį.

W-KING/T9-black/4

Ilgas veikimo laikas

Klausykitės muzikos ir nesijaudinkite dėl staiga išsikrovusio garsiakalbio. W-KING T9 turi 10 000 mAh talpos bateriją, kuri vienu įkrovimu užtikrina apie 6-8 valandas atkūrimo. Komplekte rasite USB-C laidą, kad atnaujintumėte įrenginio maitinimą.

W-KING/T9-black/5

RGB foninis apšvietimas

Pasirūpinkite tinkama atmosfera, kai esate su draugais ar grojate karaoke. Garsiakalbis aprūpintas RGB foniniu apšvietimu, kurį galėsite reguliuoti pagal savo poreikius. Su W-KING T9 būsite pasiruošę bet kokiam vakarėliui.

W-KING/T9-black/2

Pasiimkite su savimi mėgstamą muziką

Sodas, baseinas, stovyklavietė – W-KING T9 atsidurs beveik bet kurioje situacijoje. Garsiakalbis yra lengvas ir patogus, o dėl specialios rankenos jį lengva nešiotis. Jį sėkmingai nunešite į pasirinktą vietą. Be to, jis buvo sukurtas iš pažeidimams ir vandeniui atsparių medžiagų – galite jį naudoti nesijaudindami dėl aptaškymo.

W-KING/T9-black/9

Komplekte mikrofonas

Suorganizuokite karaokę savo namuose! Į komplektą įeina belaidis mikrofonas, pasižymintis patikimu ryšiu ir užtikrinantis krištolo skaidrumo garsą. Mažame ekrane bus pateikta informacija apie dažnį, kanalą, baterijos lygį ir diapazoną, o mygtukas ir slankikliai leis įjungti/išjungti įrenginį arba reguliuoti garsumą.

W-KING/T9-black/6

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: W-KING Modelis: T9 Pro juoda
Belaidis Bluetooth garsiakalbis W-KING T9 Pro 120W (juodas)Belaidis garsiakalbis W-KING T9 Pro užtikrina aukštos kokybės garsą ir ilgą veikimo laiką. ..
221.19€
Be mokesčių:221.19€
Į krepšelį
Gamintojas: W-KING Modelis: T11 juoda
W-KING T11 100W Bluetooth belaidis garsiakalbis (juodas)Belaidis garsiakalbis W-KING T11 siūlo išsamų garsą, išryškindamas geriausias dainas. Vienu įk..
198.84€
Be mokesčių:198.84€
Į krepšelį
Gamintojas: W-KING Modelis: T9II juoda
W-KING T9II 60W belaidis Bluetooth garsiakalbis (juodas)Belaidis garsiakalbis W-KING T9II stebina puikia garso kokybe dėl 102 mm garsiakalbių ir žemųj..
98.44€
Be mokesčių:98.44€
Į krepšelį
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING T9-2 80W (juoda)
Teirautis
Gamintojas: W-KING Modelis: T9-2 juoda
W-KING T9-2 80W belaidis Bluetooth garsiakalbis (juodas)Belaidis garsiakalbis W-KING T9-2 daro įspūdį puikia garso kokybe dėl 102 mm garsiakalbių ir ž..
94.62€
Be mokesčių:94.62€
Teirautis
Gamintojas: W-KING Modelis: T8 juoda
W-KING T8 30W belaidis Bluetooth garsiakalbis (juodas)Belaidis garsiakalbis W-KING T8 skleidžia žemųjų dažnių turtingą garsą. Jis jungiasi prie suderi..
65.68€
Be mokesčių:65.68€
Į krepšelį