NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Nešiojama kolonėlė Tronsmart Halo 200 (juoda)

Nešiojama kolonėlė Tronsmart Halo 200 (juoda)
Nešiojama kolonėlė Tronsmart Halo 200 (juoda)
Nešiojama kolonėlė Tronsmart Halo 200 (juoda)
Teirautis
Nešiojama kolonėlė Tronsmart Halo 200 (juoda)
Nešiojama kolonėlė Tronsmart Halo 200 (juoda)
Nešiojama kolonėlė Tronsmart Halo 200 (juoda)
Nešiojama kolonėlė Tronsmart Halo 200 (juoda)
173.39€
Be mokesčių: 173.39€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Tronsmart
  • Modelis: Halo 200 black
  • Prekės kodas: 48095

Tronsmart Halo 200 Bluetooth belaidė kolonėlė su mikrofonu (juoda)

Naudodami Tronsmart atrasite naujų mėgstamų dainų matmenų! Dėl didelės iki 120 vatų garsiakalbio galios mėgausitės puikiu garsu ir ryškiais žemaisiais dažniais. Be to, dėl integruoto USB-A prievado įrenginį taip pat naudosite kaip nešiojamą maitinimo šaltinį. Be to, vakarėlių metu galite prijungti mikrofoną (kurį rasite komplekte) arba gitarą ir dar labiau pasinerti muzikoje.

Tronsmart/Halo-200-mic-black/7

Galingas garsas

„Tronsmart“ belaidė „Bluetooth“ garsiakalbė yra tikra galia, siūlanti iki 120 vatų. Dėl to jis atkuria neprilygstamus, ryškius žemuosius dažnius ir krištolo skaidrumo aukštus garsus. Jis idealiai tinka visiems, kurie vertina garso kokybę ir nenori atsisakyti belaidžio ryšio technologijos patogumo. Be to, naudodamiesi intuityvia Tronsmart programėle galite tinkinti garsą ir šviesą pagal savo pageidavimus, sukurdami puikią aplinką namų pramogoms ar vakarėliams su draugais.

Tronsmart/Halo-200-mic-black/4

Belaidis ryšys

Tronsmart įranga aprūpinta modernia ir patikima Bluetooth 5.3 ryšio technologija, kuri užtikrina stabilų ir greitą ryšį su priimančiu įrenginiu net iki 10 metrų atstumu. Tai leidžia laisvai judėti patalpoje nesijaudinant dėl garso perdavimo nutraukimo. Be to, garsiakalbis turi IPX4 atsparumo vandeniui sertifikatą, o tai reiškia, kad jis yra atsparus atsitiktiniams purslams, todėl puikiai tinka poilsiui prie baseino ar paplūdimyje.

Tronsmart/Halo-200-mic-black/10

Šviesos efektai

Tronsmart belaidė garsiakalbė ne tik suteikia puikų garsą, bet ir stebina apšvietimo efektais, kurie tikrai pagerins bet kurį vakarėlį. Įrengtas 5 skirtingais apšvietimo režimais, jis sužavės kiekvieną vakarėlio dalyvį. Eksperimentuokite su spalvomis ir sekomis, kad sukurtumėte unikalius ir patrauklius efektus, kurie puikiai susilieja su muzikos ritmais ir nuteiks jūsų svečiams nuotaiką vakarėliams kartu.

Tronsmart/Halo-200-mic-black/9

Dar daugiau galimybių

Tronsmart įrenginys atveria duris naujoms galimybėms. Tai leidžia prijungti mikrofoną (jį rasite komplekte) ir gitarą, todėl tai yra idealus pasirinkimas trokštantiems muzikantams, norintiems pademonstruoti savo įgūdžius. PASTABA: Prieš prijungdami gitarą, būtinai sumažinkite mikrofono garsumą naudodami mikrofono garsumo rankenėlę, kad pasiektumėte balansą. Gitaros išvesties signalas yra didesnis nei mikrofono, todėl svarbu išlaikyti tinkamą pusiausvyrą tarp dviejų, kad būtų išvengta garso iškraipymo ir būtų išlaikytas garso aiškumas.

Tronsmart/Halo-200-mic-black/8

Ilgas veikimo laikas

„Bluetooth“ belaidis garsiakalbis sukurtas taip, kad užtikrintų ilgalaikį jūsų muzikinių poreikių palaikymą. Įrengtas galingas 15 000 mAh akumuliatorius, leidžia ilgai žaisti. Išjungus šviesos diodus, garsiakalbis gali veikti iki 18 valandų (esant 50 % garsumui), o naudojant karaokės funkciją – iki 10 valandų (esant 60 % garsumui). Toks įspūdingas našumas reiškia, kad galite mėgautis mėgstamomis melodijomis visą dieną ar net visą naktį, nesijaudindami, kad įrenginys išsikraus.

Tronsmart/Halo-200-mic-black/6

Powerbank funkcija

Belaidis „Bluetooth“ garsiakalbis ne tik suteikia išskirtinę garso patirtį, bet ir yra nešiojamas maitinimo blokas. Integruotas USB-A prievadas leidžia įkrauti įrenginius net vykstant nuotykiams lauke, kai prieiga prie lizdo gali būti ribota. Garsiakalbis turi funkciją, kuri automatiškai aptinka prijungtą įrenginį ir pradeda jį krauti, kai įkrovimo laidas prijungiamas prie USB-A prievado maitinimo režimu. Dabar jums nereikės sukti galvos dėl įrenginių išsikrovimo vakarėlių ar kelionių metu – garsiakalbis ne tik suteiks puikios muzikos, bet ir leis įkrauti būtiniausius prietaisus.

Tronsmart/Halo-200-mic-black/5

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Halo 200 mic black
Tronsmart Halo 200 Bluetooth belaidė kolonėlė su mikrofonu (juoda)Naudodami Tronsmart atrasite naujų mėgstamų dainų matmenų! Dėl didelės iki 120 vatų ..
204.64€
Be mokesčių:204.64€
Į krepšelį
Gamintojas: W-KING Modelis: T9 Pro juoda
Belaidis Bluetooth garsiakalbis W-KING T9 Pro 120W (juodas)Belaidis garsiakalbis W-KING T9 Pro užtikrina aukštos kokybės garsą ir ilgą veikimo laiką. ..
221.19€
Be mokesčių:221.19€
Į krepšelį
Gamintojas: W-KING Modelis: T11 juoda
W-KING T11 100W Bluetooth belaidis garsiakalbis (juodas)Belaidis garsiakalbis W-KING T11 siūlo išsamų garsą, išryškindamas geriausias dainas. Vienu įk..
198.84€
Be mokesčių:198.84€
Į krepšelį
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING T9 60W (juoda) Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING T9 60W (juoda)
Teirautis
Gamintojas: W-KING Modelis: T9 juoda
Belaidis Bluetooth garsiakalbis W-KING T9 60W (juodas)Belaidis garsiakalbis W-KING T9 stebina puikia garso kokybe dėl 102 mm garsiakalbių. Jis veikia ..
114.55€
Be mokesčių:114.55€
Teirautis
Gamintojas: W-KING Modelis: T8 juoda
W-KING T8 30W belaidis Bluetooth garsiakalbis (juodas)Belaidis garsiakalbis W-KING T8 skleidžia žemųjų dažnių turtingą garsą. Jis jungiasi prie suderi..
65.68€
Be mokesčių:65.68€
Į krepšelį