NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Bitvae

Gamintojas: Bitvae Modelis: R2 White+heads+case
Rotacinis dantų šepetėlis su antgalių rinkiniu ir dėklu Bitvae R2 (baltas)Norite dar geriau pasirūpinti savo burnos higiena? Su Bitvae R2 tai bus įmanoma! Jis užtikrina geresnį valymą nei įprastas dantų šepetėlis, be to, dėl įmontuoto laikmačio įgysite pasitikėjimo, kad jūsų dantys valomi pagal odontologų rekomendacijas. Be to, rinkinyje rasite keičiamų patarimų, kuriais galėsite pasidalinti su savo artimaisiais.Tobula higienaBitvae R2 yra rotacinis dantų šepetėlis kuri užtikrina puikią burnos h..
21.76€
Be mokesčių:21.76€
Į krepšelį
Gamintojas: Bitvae Modelis: R2 Black+heads+case
Rotacinis dantų šepetėlis su antgalių rinkiniu ir dėklu Bitvae R2 (juodas)Norite dar geriau pasirūpinti savo burnos higiena? Su Bitvae R2 tai bus įmanoma! Jis užtikrina geresnį valymą nei įprastas dantų šepetėlis, be to, dėl įmontuoto laikmačio įgysite pasitikėjimo, kad jūsų dantys valomi pagal odontologų rekomendacijas. Be to, rinkinyje rasite keičiamus antgalius, kuriais galėsite pasidalinti su savo artimaisiais.Tobula higienaBitvae R2 – tai rotacinis dantų šepetėlis, užtikrinantis puikią burn..
22.89€
Be mokesčių:22.89€
Į krepšelį
Gamintojas: Bitvae Modelis: R2 Pink+heads+case
Rotacinis dantų šepetėlis su antgalių rinkiniu ir dėklu Bitvae R2 (rožinis)Norite dar geriau pasirūpinti savo burnos higiena? Su Bitvae R2 tai bus įmanoma! Jis užtikrina geresnį valymą nei įprastas dantų šepetėlis, be to, dėl įmontuoto laikmačio įgysite pasitikėjimo, kad jūsų dantys valomi pagal odontologų rekomendacijas. Be to, rinkinyje rasite keičiamus antgalius, kuriais galėsite pasidalinti su savo artimaisiais.Tobula higienaBitvae R2 – tai rotacinis dantų šepetėlis, užtikrinantis puikią bur..
21.24€
Be mokesčių:21.24€
Į krepšelį
Gamintojas: Bitvae Modelis: D2 White
Sonic dantų šepetėlis su antgalių rinkiniu D2 (baltas)Jūsų šypsena gali būti dar sveikesnė ir gražesnė! Sonic dantų šepetėlis pašalina iš burnos iki 7 kartų daugiau šiukšlių nei tradicinis dantų šepetėlis! Bitvae D2 siūlo 5 valymo režimus, kai išmanusis laikmatis kas 30 sekundžių primins, kad reikia pakeisti šepetėtą plotą. Įrenginio apsaugos laipsnis yra IPX7 ir jis tarnauja iki mėnesio! Be to, dantų šepetėlį rekomenduoja Amerikos odontologų asociacija. Rinkinyje rasite 6 keičiamus antgalius ir..
15.00€
Be mokesčių:15.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Bitvae Modelis: D2 Black
Sonic dantų šepetėlis su antgalių rinkiniu D2 (juodas)Jūsų šypsena gali būti dar sveikesnė ir gražesnė! Sonic dantų šepetėlis pašalina iš burnos iki 7 kartų daugiau šiukšlių nei tradicinis dantų šepetėlis! Bitvae D2 siūlo 5 valymo režimus, kai išmanusis laikmatis kas 30 sekundžių primins, kad reikia pakeisti šepetėtą plotą. Įrenginio apsaugos laipsnis yra IPX7 ir jis tarnauja iki mėnesio! Be to, dantų šepetėlį rekomenduoja Amerikos odontologų asociacija.Rinkinyje rasite 6 keičiamus antgalius ir ..
14.23€
Be mokesčių:14.23€
Į krepšelį
Gamintojas: Bitvae Modelis: S2 Black + HD2 set
Sonic dantų šepetėlis su programėle ir antgalių rinkiniu, kelioniniu dėklu ir UV sterilizatoriumi S2+HD2 (juodas)Rankinis dantų valymas yra praeitis! Atraskite Bitvae sonic dantų šepetėlį ir patirkite nepaprastą gaivumo jausmą! Šis odontologų bendruomenių rekomenduojamas dantų šepetėlis turi ultragarsinį variklį ir išsiskiria ilgu veikimo laiku. Jis siūlo 5 valymo režimus ir 9 intensyvumo lygius, o kiekviename iš jų jus lydės išmanusis laikmatis, informuojantis apie būtinybę keisti šepetėlio plo..
53.03€
Be mokesčių:53.03€
Į krepšelį
Gamintojas: Bitvae Modelis: K7S pink
Sonic dantų šepetėlis vaikams su programėle ir antgalių rinkiniu Bitvae K7S (rožinis)Ar norite pasirūpinti sveikomis savo vaikų šypsenomis? Ieškote jiems tinkamo dantų šepetėlio? Bitvae BVK7S bus puikus pasirinkimas! 3 skirtingų režimų dėka pritaikysite jo veikimą pagal savo mažylio amžių, todėl prietaisas tiks tiek mažyliams, tiek paaugliams. Negana to, speciali programėlė visą burnos higienos procesą padarys malonesnį, nes pavers jį puikia pramoga! Su Bitvae jūsų vaikas visada turės gerai priž..
25.68€
Be mokesčių:25.68€
Į krepšelį
Gamintojas: Bitvae Modelis: K7S blue
Sonic dantų šepetėlis vaikams su programėle ir antgalių rinkiniu Bitvae BVK7S (mėlynas)Ar norite pasirūpinti sveikomis savo vaikų šypsenomis? Ieškote jiems tinkamo dantų šepetėlio? Bitvae BVK7S bus puikus pasirinkimas! 3 skirtingų režimų dėka pritaikysite jo veikimą pagal savo mažylio amžių, todėl prietaisas tiks tiek mažyliams, tiek paaugliams. Negana to, speciali programėlė visą burnos higienos procesą padarys malonesnį, nes pavers jį puikia pramoga! Su Bitvae jūsų vaikas visada turės gerai pr..
26.57€
Be mokesčių:26.57€
Į krepšelį
Gamintojas: Bitvae Modelis: S2 white
Sonic dantų šepetėlis su antgalių rinkiniu ir dėklu Bitvae S2 (baltas)Rankinis dantų valymas yra praeitis! Susipažinkite su Bitvae sonic dantų šepetėliu ir atraskite nuostabų gaivumo pojūtį! Šis odontologų bendruomenės rekomenduojamas dantų šepetėlis išsiskiria ultragarsiniu varikliu ir ilgu veikimo laiku. Jis siūlo 5 valymo režimus ir 9 intensyvumo lygius, o kiekviename iš jų jus lydės išmanusis laikmatis, kuris informuos, kada reikės pakeisti šepetėtą plotą. Pakuotėje rasite dėklą ir keičiamus..
21.54€
Be mokesčių:21.54€
Į krepšelį
Gamintojas: Bitvae Modelis: S2 Black+heads+case
Sonic dantų šepetėlis su antgalių rinkiniu ir kelioniniu etiu S2 (juodas)Rankinis dantų valymas yra praeitis! Susipažinkite su Bitvae sonic dantų šepetėliu ir atraskite nuostabų gaivumo pojūtį! Šis odontologų bendruomenės (ADA) rekomenduojamas dantų šepetėlis išsiskiria ultragarsiniu varikliu ir ilgu veikimo laiku. Jame yra 5 valymo režimai ir 9 intensyvumo lygiai, kurių kiekvienas bus su išmaniuoju laikmačiu, kuris informuos, kada reikia pakeisti šepetėtą plotą. Pakuotėje rasite dėklą ir keičia..
25.61€
Be mokesčių:25.61€
Į krepšelį
Gamintojas: Bitvae Modelis: S3 blue plus
Sonic dantų šepetėlis su programa, antgalių rinkiniu, kelioniniu dėklu ir dantų šepetėlio laikikliu S3 (tamsiai mėlynas)Išbandykite garsinį dantų šepetėlį, kuris pašalina iš burnos iki 7 kartų daugiau šiukšlių, palyginti su tradiciniu dantų šepetėliu. Bitvae S3 siūlo 5 skirtingus valymo režimus ir 3 intensyvumo lygius (iki 9 naudojant programėlę), todėl tikrai išsirinksite savo mėgstamiausią. Slėgio indikatorius padės nepažeisti dantenų. Dantų šepetėlis taip pat turi aukštą IPX7 apsaugos reiting..
29.43€
Be mokesčių:29.43€
Į krepšelį
Gamintojas: Bitvae Modelis: C2 black
Bitvae C2 drėkintuvas su purkštukų komplektu (juodas)Norite dar geriau pasirūpinti savo dantimis? Su Bitvae C2 drėkintuvu tai bus įmanoma! Jis pašalina iki 99,9% apnašų ir maisto likučių, todėl galite džiaugtis gražia ir išpuoselėta šypsena net nešioję breketus. Be to, dėl atsparumo vandeniui ir galimybės keisti režimus galėsite pritaikyti drėkintuvo veikimą. Taip pat nereikės jaudintis dėl dažno ir sudėtingo įkrovimo, nes tai užtikrina ilgą darbo laiką iki 40 dienų.Graži ir sveika šypsenaGraži ..
24.78€
Be mokesčių:24.78€
Į krepšelį
Vandens irigatorius su antgaliais Bitvae C2 (baltas)
Teirautis
Gamintojas: Bitvae Modelis: C2 White
Bitvae C2 drėkintuvas su purkštukų komplektu (baltas)Norite dar geriau pasirūpinti savo dantimis? Su Bitvae C2 drėkintuvu tai bus įmanoma! Jis pašalina iki 99,9% apnašų ir maisto likučių, todėl galite džiaugtis gražia ir išpuoselėta šypsena net nešioję breketus. Be to, dėl atsparumo vandeniui ir galimybės keisti režimus galėsite pritaikyti drėkintuvo veikimą. Taip pat nereikės jaudintis dėl dažno ir sudėtingo įkrovimo, nes tai užtikrina ilgą darbo laiką iki 40 dienų.Graži ir sveika šypsenaGraži ..
29.54€
Be mokesčių:29.54€
Teirautis
Vandens irigatorius su antgaliais Bitvae C2 (rožinis)
Teirautis
Gamintojas: Bitvae Modelis: C2 Pink
Bitvae C2 drėkintuvas su purkštukų komplektu (rožinis)Norite dar geriau pasirūpinti savo dantimis? Su Bitvae C2 drėkintuvu tai bus įmanoma! Jis pašalina iki 99,9% apnašų ir maisto likučių, todėl galite džiaugtis gražia ir išpuoselėta šypsena net nešioję breketus. Be to, dėl atsparumo vandeniui ir galimybės keisti režimus galėsite pritaikyti drėkintuvo veikimą. Taip pat nereikia jaudintis dėl dažno ir sudėtingo įkrovimo, nes tai užtikrina ilgą darbo laiką iki 40 dienų.Graži ir sveika šypsenaGraži..
28.64€
Be mokesčių:28.64€
Teirautis
Rodo 1 iki 14 iš 14 (1 Puslapių)