NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Blurams

Belaidė patalpų IP kamera Blurams A31
Teirautis
Gamintojas: Blurams Modelis: Dome Lite 2 2K
Blurams A31C patalpų IP kameraNorite padidinti savo namų saugumo lygį? A31C patalpų kamera gali tai suteikti jums! Jis užtikrina platų 109° žiūrėjimo kampą ir didelę 1080p raišką, be to, leis gauti aiškius vaizdus net naktį. Jis palaiko dviejų krypčių garsą ir sumaniai aptinka judesį ar garsus. Speciali programa suteikia patogią prieigą prie jos funkcijų, o suderinamumas su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ leis dar lengviau valdyti.Daugybė detaliųSu Blurams A31C daugiau niekada nepraleisite ..
25.91€
Be mokesčių:25.91€
Teirautis
IP kamera Blurams A11C WiFi 2K
Teirautis
Gamintojas: Blurams Modelis: A11C
Blurams A11C belaidė lauko IP kameraPasirūpinkite savo namų saugumu. „Blurams A11C“ belaidė lauko kamera siūlo didelės raiškos 2K vaizdo įrašą ir leidžia stebėti spalvas naktį. Ji palaiko dviejų krypčių garsą ir, aptikus bet kokį judėjimą, nedelsdamas atsiųs atitinkamą pranešimą. Įrenginys yra IP66 atsparus vandeniui ir dulkėms. Jis taip pat išsiskiria suderinamumu su „Google Assistant“, „Amazon Alexa“, „Siri“ ir IFTTT.  Belaidis veikimasAtsisveikinkite su nereikalingais laidais. Kamera a..
42.27€
Be mokesčių:42.27€
Teirautis
IP kamera Blurams A11C WiFi 2K su saulės krovikliu IP kamera Blurams A11C WiFi 2K su saulės krovikliu
Teirautis
Gamintojas: Blurams Modelis: A11C
Blurams A11C belaidė lauko IP kamera su saulės kolektoriumiPasirūpinkite savo namų saugumu. „Blurams A11C“ belaidė lauko kamera siūlo didelės raiškos 2K vaizdo įrašą ir leidžia stebėti spalvas naktį. Jis palaiko dviejų krypčių garsą ir, aptikus bet kokį judėjimą, nedelsdamas atsiųs atitinkamą pranešimą. Įrenginys yra IP66 atsparus vandeniui ir dulkėms, o komplekte esanti saulės baterija suteiks jam patikimą maitinimo šaltinį. Kamera suderinama su Google Assistant, Amazon Alexa, Siri ir IFTTT.&..
62.73€
Be mokesčių:62.73€
Teirautis
IP kamera Blurams A21C WiFi 1080P IP kamera Blurams A21C WiFi 1080P
Teirautis
Gamintojas: Blurams Modelis: A21C
Blurams A21C belaidė lauko IP kameraBelaidė lauko kamera Blurams A21C padės padidinti saugumą jūsų namuose. Jis užtikrina didelę 1080p vaizdo raišką ir leidžia gauti aiškius vaizdus net naktį. Jis išsiskiria IP65 atsparumu vandeniui, todėl galite nesijaudindami naudoti jį lauke. Jis išmaniai atpažįsta veidus ir, aptikęs ką nors aplink jūsų namus, nedelsdamas jums praneš. Įrenginys taip pat palaiko dviejų krypčių garsą ir yra suderinamas su balso asistentais, tokiais kaip „Google Assistant“ ir „A..
39.09€
Be mokesčių:39.09€
Teirautis
IP kamera Blurams S21C WiFi 2K IP kamera Blurams S21C WiFi 2K
Teirautis
Gamintojas: Blurams Modelis: S21C
Blurams S21C lauko IP kameraAr norite padidinti savo namų saugumo lygį? Rinkitės Blurams S21C kamerą, kuri užtikrina didelės raiškos 2K vaizdo ir spalvų stebėjimą naktį. Jis turi dvigubą objektyvą, palaiko iki 9 kartų skaitmeninį priartinimą ir sukasi 320°, kad galėtų sekti judėjimą. Be to, kai įrenginys aptiks įsibrovėlį, jis iš karto apie tai praneš per programėlę. Kamera taip pat išsiskiria IP66 atsparumu vandeniui. Jis taip pat suderinamas su „Google Assistant“, „Amazon Alexa“, „Siri“ ir IFT..
3.63€
Be mokesčių:3.63€
Teirautis
Rodo 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)