NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

BuddyPhones

Belaidės ausinės vaikams Buddyphone Play Ears Plus dog (mėlyna)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-PLAYP-EARS-DOG
BuddyPhones Play Ears Plus belaidės ausinės šunims vaikams (mėlynos spalvos)BuddyPhones ausinės bus puikus pasirinkimas kaip pirmosios ausinės jūsų vaikui. Jie apsaugos mažųjų klausą 3 skirtingais garsumo reguliavimo režimais. Be to, jie nudžiugins mažuosius savo unikaliu gyvūnų dizainu ir suderinamumu.Ausinės kiekvienam progaMokymosi režimas, kuriame yra BuddyPhones ausinės, užtikrins 100 % fokusavimą nuotolinių pamokų metu. Studijuojant ar žiūrint vaizdo įrašus, vokalas bus aiškesnis ir švares..
49.00€
Be mokesčių:49.00€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphone Play Ears Plus panda (balta)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-PLAYP-EARS-BEA
BuddyPhones Play Ears Plus panda belaidės ausinės vaikams (baltos)BuddyPhones Play Ears Plus bus puikus pasirinkimas pirmosioms vaikų ausinėms, nes apsaugo mažųjų klausą 3 skirtingais režimais. Unikalus dizainas ir pritaikymo galimybės patiks visiems gyvūnų mylėtojams.Ausinės visiemsNuotolinės pamokos jūsų vaikui yra labai sunkios? BuddyPhones ausinių dėka tai gali pasikeisti. Juose yra mokymosi režimas, leidžiantis atskirti savo balsą nuo kitų garsų. Taip jis tampa aiškesnis ir švaresnis, o vai..
44.00€
Be mokesčių:44.00€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphone POPFun (baltos)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-POP-FUN-WH
BuddyPhones POPFun belaidės ausinės vaikams (baltos)BuddyPhones POP Fun yra belaidės ausinės, sukurtos atsižvelgiant į vaikus. Jie automatiškai apriboja garsumą iki saugaus 85 dB arba 94 dB lygio, o dėl 40 milimetrų tvarkyklių užtikrina aukštos kokybės garsą. Vienu įkrovimu jų veikimo laikas siekia 24 valandas, tačiau galima prijungti ir laidiniu būdu. Integruotas mikrofonas leidžia patogiai kalbėtis telefonu, o specialūs mygtukai leidžia lengvai valdyti ausines. Rinkinyje taip pat yra dekoratyv..
23.50€
Be mokesčių:23.50€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphone POPFun (geltona)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-POP-FUN-YL
BuddyPhones POPFun belaidės ausinės vaikams (geltonos)BuddyPhones POP Fun yra belaidės ausinės, sukurtos atsižvelgiant į vaikus. Jie automatiškai apriboja garsumą iki saugaus 85 dB arba 94 dB lygio, o dėl 40 milimetrų tvarkyklių užtikrina aukštos kokybės garsą. Vienu įkrovimu jų veikimo laikas siekia 24 valandas, tačiau galima prijungti ir laidiniu būdu. Integruotas mikrofonas leidžia patogiai kalbėtis telefonu, o specialūs mygtukai leidžia lengvai valdyti ausines. Į rinkinį taip pat įeina dekor..
23.50€
Be mokesčių:23.50€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphone POPFun (mėlyna)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-POP-FUN-BL
BuddyPhones POPFun belaidės ausinės vaikams (mėlynos)BuddyPhones POP Fun yra belaidės ausinės, sukurtos atsižvelgiant į vaikus. Jie automatiškai apriboja garsumą iki saugaus 85 dB arba 94 dB lygio, o dėl 40 milimetrų tvarkyklių užtikrina aukštos kokybės garsą. Vienu įkrovimu jų veikimo laikas siekia 24 valandas, tačiau galima prijungti ir laidiniu būdu. Integruotas mikrofonas leidžia patogiai kalbėtis telefonu, o specialūs mygtukai leidžia lengvai valdyti ausines. Į rinkinį taip pat įeina dekora..
23.50€
Be mokesčių:23.50€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphone POPFun (žalia)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-POP-FUN-GR
BuddyPhones POPFun belaidės ausinės vaikams (žalios)BuddyPhones POP Fun yra belaidės ausinės, sukurtos atsižvelgiant į vaikus. Jie automatiškai apriboja garsumą iki saugaus 85 dB arba 94 dB lygio, o dėl 40 milimetrų tvarkyklių užtikrina aukštos kokybės garsą. Vienu įkrovimu jų veikimo laikas siekia 24 valandas, tačiau galima prijungti ir laidiniu būdu. Integruotas mikrofonas leidžia patogiai kalbėtis telefonu, o specialūs mygtukai leidžia lengvai valdyti ausines. Į rinkinį taip pat įeina dekorat..
23.50€
Be mokesčių:23.50€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphones Cosmos Plus ANC (balta)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-COSMOSP-WHITE
BuddyPhones Cosmos Plus ANC belaidės ausinės vaikams (baltos)BuddyPhones Cosmos Plus ausinės leis jūsų vaikui geriau sutelkti dėmesį mokantis nuotoliniu būdu, nes jose yra aktyvus triukšmo slopinimas. Be to, dėl 3 skirtingų režimų jie bus saugūs mažųjų klausai. Komplekte esantis kietas dėklas padės saugiai laikyti ir transportuoti programėlę.Įtaisas, naudingas mokantis nuotoliniu būduBuddyPhones Cosmos Plus ausinėse yra mokymosi režimas ir aktyvi triukšmo slopinimo funkcija, todėl jos idealiai t..
67.50€
Be mokesčių:67.50€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphones Cosmos Plus ANC (Deep Blue)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-COSMOSP-DPBLUE
BuddyPhones Cosmos Plus ANC belaidės ausinės vaikams (tamsiai mėlynos).Ar norite, kad jūsų vaikas galėtų visiškai susikaupti mokydamasis nuotoliniu būdu? BuddyPhones ausinės gali suteikti jam galimybę tai padaryti, nes jose yra triukšmo slopinimo ir mokymosi režimas. Be to, dėl 3 skirtingų režimų jie bus saugūs mažiausio klausai. Pridedamas patogus dėklas leis juos lengvai laikyti ir transportuoti.Ausinės, sukurtos mokytis nuotoliniu būduAusinėse esanti aktyvaus triukšmo slopinimo funkcija ir mo..
61.00€
Be mokesčių:61.00€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphones Cosmos Plus ANC (geltona)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-COSMOSP-YELLOW
BuddyPhones Cosmos Plus ANC belaidės ausinės vaikams (geltonos)Norite palengvinti savo vaiko mokymąsi nuotoliniu būdu? Tam puikiai tiks BuddyPhones ausinės, kurios turi triukšmo slopinimo funkciją, kuri leis mažiesiems visapusiškai susikaupti. Be to, jie bus saugūs klausai. Patogesnis saugojimas ir transportavimas bus įmanomas su komplekte esančiu dėklu.Ausinės, skirtos mokymuisi nuotoliniu būduBuddyPhones ausinės puikiai tinka mokytis nuotoliniu būdu arba žiūrėti pamokų vaizdo įrašus, nes jose ..
61.00€
Be mokesčių:61.00€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphones Cosmos Plus ANC (mėlyna)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-COSMOSP-BLUE
Belaidės ausinės vaikams „BuddyPhones Cosmos Plus ANC“ (mėlynos)Belaidės „BuddyPhones“ ausinės vaikams puikiai tinka mokymuisi nuotoliniu būdu, nes turi triukšmo slopinimo funkciją. Be to, jie yra labai patvarūs ir pasirūpins mažųjų klausa. Taip pat rasite dėklą, kuris leis lengvai laikyti ir transportuoti ausines.Ausinės mokymuisih3>BuddyPhones ausinės puikiai tinka mokytis ar žiūrėti internetinių pamokų vaizdo įrašus, nes jose yra aktyvus triukšmo slopinimas. Jūsų vaikui nebereikia didinti gar..
61.00€
Be mokesčių:61.00€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphones Cosmos Plus ANC (pilka)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-COSMOSP-GREY
BuddyPhones Cosmos Plus ANC (pilkos spalvos) belaidės ausinės vaikams.Ieškote nuotolinio mokymosi įrangos savo vaikui? Puikiai tiks BuddyPhones ausinės. Juose įrengta triukšmo slopinimo funkcija, todėl jūsų vaikas gali visiškai susikaupti. Be to, jie pasirūpins mažųjų klausa. Komplekte yra kietas dėklas, kuriame galėsite saugiai laikyti ir transportuoti įtaisą.Geresnis mokymasisMokant ar žiūrint internetinių pamokų vaizdo įrašus, ausinėse puikiai tiks aktyvaus triukšmo slopinimo funkcija. Šis re..
61.00€
Be mokesčių:61.00€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphones Cosmos Plus ANC (rožinė)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-COSMOSP-PINK
Belaidės „BuddyPhones Cosmos Plus ANC“ ausinės vaikams (rožinės spalvos)Vaikams skirtose „BuddyPhones“ belaidėse ausinėse yra triukšmo slopinimo funkcija, todėl jos puikiai tinka mokymuisi nuotoliniu būdu. Be to, jie ilgai pasirūpins mažųjų klausa, nes yra labai patvarūs. Ausinių transportavimą ir laikymą palengvins komplekte esantis dėklas.Ausinės, skirtos mokytisAusinėse turima aktyvaus triukšmo slopinimo funkcija puikiai tiks studijuojant ar žiūrėti internetinių pamokų vaizdo įrašus. Šis reži..
61.00€
Be mokesčių:61.00€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphones Play Ears Plus cat (rožinė)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-PLAYP-EARS-CAT
BuddyPhones Play Ears Plus cat (rožinės spalvos) belaidės ausinės vaikams.Norite padovanoti savo vaikui pirmąsias ausines? BuddyPhones Play Ears Plus bus puikus pasirinkimas. Juose įrengti 3 skirtingi režimai, kurie apsaugos mažųjų klausą. Be to, unikalus dizainas ir silikoninių gyvūnų derlius tikrai patiks kiekvienam.Ausinės ne tik mokymuisiDėl mokymosi režimo „BuddyPhones Play Ears Plus“ ausinės puikiai tiks studijoms. Tai leidžia atskirti savo balsą nuo kitų garsų, suteikiant jums aiškesnį ir..
54.50€
Be mokesčių:54.50€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphones Play Ears Plus fox (ruda)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-PLAYP-EARS-FOX
BuddyPhones Play Ears Plus fox (rudos) belaidės ausinės vaikams.Jei ieškote ausinių savo vaikui BuddyPhones Play Ears bus puikus pasirinkimas. Naudodami 3 skirtingus garsų garsumo reguliavimo režimus, jūsų vaiko klausa bus apsaugota. Be to, įdomus ir originalus gyvūnų dizainas pradžiugins kiekvieną keturkojų draugų mėgėją.Ausinės, puikiai tinkančios bet kokiai progaiŠimtaprocentinę koncentraciją nuotolinių pamokų metu užtikrins mokymosi režimas, su kuriuo yra aprūpintos ausinės. Jis izoliuos jūs..
49.00€
Be mokesčių:49.00€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphones PlayPlus (geltonos)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-PLAYP-YELLOW
BuddyPhones PlayPlus belaidės ausinės vaikams (geltonos).Jei ieškote patikimos ir saugios įrangos savo vaikams, lažinkitės dėl BuddyPhones ausinių. Be to, nuotolinės pamokos bus malonesnės. Pridedami lipdukai, leidžiantys pritaikyti įrangą. Kita vertus, patogus dėklas padės saugiai laikyti ir transportuoti.Ausinės ne tik kasdieniam naudojimuiBuddyPhones PlayPlus ausinės puikiai tiks ir kelionėms, ir naudojimui namuose. Jie turi galimybę reguliuoti garsų garsumą iki 3 režimų, priklausomai nuo var..
39.00€
Be mokesčių:39.00€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphones PlayPlus (mėlyna)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-PLAYP-BLUE
BuddyPhones PlayPlus belaidės ausinės vaikams (mėlynos spalvos)Renkantis pirmąsias ir paskesnes ausines vaikams, reikia atidžiai apsvarstyti. Pasirinkę BuddyPhones Play Plus gausite saugumo ir patikimumo garantiją. Jų dėka patiems mažiausiems nebebus problemų dėl susikaupimo per internetines pamokas. Be to, prie komplekto pridedami lipdukai leis programėlę personalizuoti, o patogus dėklas dar labiau palengvins jos transportavimą.Pritaikyta pagal jūsų poreikiusJei ieškote savo vaikui įrangos, kur..
35.00€
Be mokesčių:35.00€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphones PlayPlus (pilka)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-PLAYP-GREY
BuddyPhones PlayPlus belaidės ausinės vaikams (pilkos spalvos)BuddyPhones suteikia jums saugumo ir patikimumo garantiją. Jie nuotolines pamokas padarys draugiškesnes mažiesiems. Be to, vaikai lengvai suasmenins savo ausines komplekte esančiais lipdukais. Kita vertus, patogus dėklas padės juos saugiai transportuoti.Universalios ausinėsBuddyPhones ausinės vienodai gerai tarnaus jūsų vaikui namuose ir keliaujant. Dėl 3 skirtingų režimų galite reguliuoti garso stiprumą juose pagal amžių ar aplinką. ..
39.00€
Be mokesčių:39.00€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams Buddyphones PlayPlus (rožinė)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-PLAYP-PINK
BuddyPhones PlayPlus belaidės ausinės vaikams (rožinės spalvos)BuddyPhones ausinės yra patikimumo ir saugumo garantija. Jų dėka nuotolinės pamokos nebebus sudėtingos ar varginančios. Be to, jie taip pat turi galimybę personalizuoti su komplekte esančiais lipdukais. Kita vertus, patogus dėklas padės saugiai transportuoti.Ausinės kiekvienai progaiBuddyPhones ausinės puikiai tiks, jei ieškote įrangos, kuri vienodai pasitarnautų jūsų vaikui keliaujant ir namuose. 3 skirtingi režimai leidžia reguliuo..
39.00€
Be mokesčių:39.00€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams BuddyPhones School+ (geltonos)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-SCHOOLP-YELLOW
BuddyPhones School+ belaidės ausinės vaikams (geltonos)Ieškote universalių ausinių savo vaikui? BuddyPhones School+ belaidės ausinės puikiai tiks tiek pramogoms, tiek mokymuisi! Juose yra nuimamas mikrofonas ir specialus StudyMode režimas, kuris palengvina susikaupimą. Be to, ausinės automatiškai apriboja garsumą iki 75 dB, 85 dB arba 94 dB. Jų veikimo laikas vienu įkrovimu siekia 20 valandų, tačiau galite juos naudoti ir laidiniu būdu.Pritaikyta pagal jūsų vaiko poreikiusPadėkite vaikui geriau ..
40.50€
Be mokesčių:40.50€
Teirautis
Belaidės ausinės vaikams BuddyPhones School+ (mėlyna)
Teirautis
Gamintojas: BuddyPhones Modelis: BT-BP-SCHOOLP-BLUE
BuddyPhones School+ belaidės ausinės vaikams (mėlynos)Ieškote universalių ausinių savo vaikui? BuddyPhones School+ belaidės ausinės puikiai tiks tiek pramogoms, tiek mokymuisi! Juose yra nuimamas mikrofonas ir specialus StudyMode režimas, kuris palengvina susikaupimą. Be to, ausinės automatiškai apriboja garsumą iki 75 dB, 85 dB arba 94 dB. Jų veikimo laikas vienu įkrovimu siekia 20 valandų, tačiau galite juos naudoti ir laidiniu būdu.Pritaikyta pagal jūsų vaiko poreikiusPadėkite vaikui geriau s..
40.50€
Be mokesčių:40.50€
Teirautis
Rodo 1 iki 20 iš 37 (2 Puslapių)