NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Cheerble

Gamintojas: Cheerble Modelis: C0419-G
Cheerble M1 Interactive Cat Ball (pilka).Pramoginkite savo augintinį. Interaktyvus Cheerble rutulys juda spontaniškai, kai katė jį paliečia. Jame įrengta speciali apsauga nuo įkritimo į name esančius plyšius. Jis turi kelis režimus, todėl galite pritaikyti jo veikimą pagal savo augintinio poreikius. Įkraunate USB laidu ir po maždaug 60 minučių jis vėl bus paruoštas darbui. Apdailintas sintetiniu pluoštu, malonus liesti, o LED foninis apšvietimas dar labiau patrauks jūsų katės dėmesį.Paprasta nau..
15.88€
Be mokesčių:15.88€
Į krepšelį
Gamintojas: Cheerble Modelis: C0419
Cheerble M1 Interactive Cat BallPramoginkite savo katę. Interaktyvus „Cheerble“ kamuolys juda pats, kai jūsų katė jį paliečia. Jame įrengta speciali apsauga nuo įkritimo į namo plyšius. Jis turi keletą veikimo režimų, todėl galite pritaikyti jo veikimą pagal savo augintinio poreikius. Jį galite įkrauti USB laidu, o maždaug po 60 minučių jis vėl bus paruoštas darbui. Sintetinio pluošto apdaila maloni liesti, o LED foninis apšvietimas dar labiau patrauks jūsų katės dėmesį.Paprasta naudotiNorėdami ..
17.34€
Be mokesčių:17.34€
Į krepšelį
Gamintojas: Cheerble Modelis: C0722
Cheerble Ball PE Interactive Pet Ball (violetinė).Cheerble interaktyvus kamuolys bus puikus kompanionas jūsų augintiniui, kai jūsų nėra! Žaislas įsijungia automatiškai – vos vienu prisilietimu. Jis siūlo 3 veikimo režimus, todėl sėkmingai pritaikysite jo veikimą prie savo augintinio. Be to, jis turi išmanųjį kliūčių vengimo jutiklį ir yra IP65 atsparus vandeniui. Jis pagamintas iš patvarios ir dilimui atsparios medžiagos, kuri yra saugi naminiams gyvūnėliams.Įvairūs veikimo režimaiKamuolis turi ..
37.69€
Be mokesčių:37.69€
Į krepšelį
Gamintojas: Cheerble Modelis: C0722G
Cheerble Ball PE Interactive Pet Ball (žalias).Cheerble interaktyvus kamuolys bus puikus kompanionas jūsų augintiniui, kai jūsų nėra! Žaislas įsijungia automatiškai – vos vienu prisilietimu. Jis siūlo 3 veikimo režimus, todėl sėkmingai pritaikysite jo veikimą prie savo augintinio. Be to, jis turi išmanųjį kliūčių vengimo jutiklį ir yra IP65 atsparus vandeniui. Jis pagamintas iš patvarios ir dilimui atsparios medžiagos, kuri yra saugi naminiams gyvūnėliams.Įvairūs veikimo režimaiKamuolis turi iki..
28.56€
Be mokesčių:28.56€
Į krepšelį
Gamintojas: Cheerble Modelis: C1221
Cheerble Wicked Ball SE Interactive Pet BallWicked Ball SE yra interaktyvus kamuoliukas, skirtas mažiems ir vidutinio dydžio šunims, kuris leis jūsų augintiniui pramogauti. Jis automatiškai rieda ir šokinėja, skatindamas jūsų augintinius būti aktyviems. Naudodami 3 galimus režimus galite lengvai pritaikyti jį pagal savo augintinio poreikius. Prietaisas pagamintas iš aukštos kokybės, patvarių medžiagų ir yra atsparus vandeniui iki IP65. Patvari įkraunama baterija užtikrina iki 90 minučių veikimo ..
25.42€
Be mokesčių:25.42€
Į krepšelį
Gamintojas: Cheerble Modelis: C0419-C-G
Interaktyvus kamuoliukas katėms Cheerble ledai (žalias)Cheerble kamuolys juda pats, jo veikimą galite pritaikyti pagal savo augintinio poreikius naudodamiesi turima režimai. Įrengta specialia sistema, ji automatiškai išvengia kliūčių. Jis padengtas silikonu, o apie kamuoliuko režimą informuos skirtingų spalvų LED lemputės. Jį įkrausite naudodami laidą su USB prievadu (pridedamas) maždaug per 40 minučių. Taip pat pridedamas specialus varpelis, kurį pritvirtinate prie žaislo.Juda savaimeCheerble i..
15.88€
Be mokesčių:15.88€
Į krepšelį
Gamintojas: Cheerble Modelis: C1801C
Interaktyvus kamuolys šunims ir katėms Cheerble W1 (Cyclone versija)Kad jūsų augintinis nenuobodžiautų jums nesant ir pradėtų niokoti baldus, Cheerble sukurtas W1 kamuolys, kuris jam bus puiki pramoga . Žaislas juda pats, tereikia, kad katė/šuo jį paliestų. Jis turi 3 režimus, todėl pritaikysite jo veikimą pagal savo augintinio poreikius. Įrengtas kliūčių vengimo jutiklis, jis neįstrigs plyšyje ar po sofa. Jis yra IP67 atsparus vandeniui ir veikia 8 valandas. Be to, jame taip pat yra speciali sk..
23.21€
Be mokesčių:23.21€
Į krepšelį
Gamintojas: Cheerble Modelis: C1801-Y
Interaktyvus kamuolys šunims ir katėms Cheerble W1 (geltonas).Siekdami užtikrinti, kad jūsų augintinis nenuobodžiautų jums nesant ir pradėtų naikinti baldus, Cheerble sukūrė W1 rutulį, kuris bus puiki pramoga savo augintiniui. Žaislas juda pats, tereikia, kad katė/šuo jį paliestų. Jis turi 3 režimus, todėl pritaikysite jo veikimą pagal savo augintinio poreikius. Įrengtas kliūčių vengimo jutiklis, jis neįstrigs plyšyje ar po sofa. Jis yra IP67 atsparus vandeniui ir veikia 8 valandas. Be to, jame ..
22.27€
Be mokesčių:22.27€
Į krepšelį
Gamintojas: Cheerble Modelis: C1801
Interaktyvus kamuolys šunims ir katėms Cheerble W1Kad jūsų augintinis nenuobodžiautų jums nesant ir pradėtų ardyti baldus, Cheerble sukurtas W1 kamuolys, kuris jam bus puiki pramoga. Žaislas juda pats, tereikia, kad katė/šuo jį paliestų. Jis turi 3 režimus, todėl pritaikysite jo veikimą pagal savo augintinio poreikius. Įrengtas kliūčių vengimo jutiklis, jis neįstrigs plyšyje ar po sofa. Jis yra IP67 atsparus vandeniui ir veikia 8 valandas. Be to, jame taip pat yra speciali skylė, kurioje galite ..
21.55€
Be mokesčių:21.55€
Į krepšelį
Gamintojas: Cheerble Modelis: C0821
Interaktyvus katės žaislas „Cheerble Wicked Mouse“Suteikite savo katei fantastiškų pramogų. Interaktyvus mažos pelės formos žaislas „Cheerble Wicked Mouse“ automatiškai bėga nuo jūsų augintinio ir šokinėja nuo kliūčių. Tokiu būdu jis sužadins jūsų augintinio medžioklės instinktus ir pavers jį aktyviu! Prietaisas aprūpintas patvaria įkraunama baterija ir gali būti įkraunama pridedamu mikro USB laidu. Jis taip pat yra saugus gyvūnams ir tuo pat metu patvarus.Tobula pramogaKai jūsų katei nuobodu ir..
11.46€
Be mokesčių:11.46€
Į krepšelį
Gamintojas: Cheerble Modelis: C0821-A
Interaktyvus katės žaislas „Cheerble Wicked Mouse“Suteikite savo katei fantastiškų pramogų. Interaktyvus mažos pelės formos žaislas „Cheerble Wicked Mouse“ automatiškai bėga nuo jūsų augintinio ir šokinėja nuo kliūčių. Tokiu būdu jis sužadins jūsų augintinio medžioklės instinktus ir pavers jį aktyviu! Prietaisas aprūpintas patvaria įkraunama baterija ir gali būti įkraunama pridedamu mikro USB laidu. Jis taip pat yra saugus gyvūnams ir tuo pat metu patvarus.Tobula pramogaKai jūsų katė nuobodu ir ..
15.88€
Be mokesčių:15.88€
Į krepšelį
Gamintojas: Cheerble Modelis: C1702
Interaktyvus žaislas šuniui „Cheerble Wickedbone“Cheerble „Wickedbone“ puikiai tiks žaidžiant tiek viduje, tiek lauke. Galite valdyti jį programėle ir pasirinkti iš 3 režimų. Pagamintas iš polikarbonato, atsparus pažeidimams ir saugus jūsų augintiniui. Jei reikia, žaislo šonus galite pakeisti naujais, taip pat galite lengvai išlaikyti jį švarų.Interaktyvus ir protingasCheerble žaislas turi 3 režimus ir 9 skirtingus judesius, kuriuos galite nustatyti naudodami programą. Viskas, ką jums reikia pad..
38.67€
Be mokesčių:38.67€
Į krepšelį
Gamintojas: Cheerble Modelis: C1121
Džiuginantis KiTiDOT lazerinis kačių antkaklisPažadinkite savo augintinio medžioklės instinktą! Cheerble prekės ženklo antkaklis turi lazerį, kuris bus jūsų katės žaislas. Gaminys siūlo 3 veikimo režimus, todėl galite pritaikyti jo veikimą pagal savo keturkojo poreikius. Taip pat galite reguliuoti šviesos kampą 45° diapazone. Apykaklė pagaminta iš TPU medžiagos, kuri yra draugiška odai. Jis taip pat reguliuojamas. Jame yra mikro USB prievadas, todėl galite lengvai jį įkrauti.NaujovėsTradiciniai ..
14.97€
Be mokesčių:14.97€
Į krepšelį
Interaktyvus žaislas naminiams gyvūnėliams Cerble Wicked Egg (abrikosas)
Teirautis
Gamintojas: Cheerble Modelis: C0222A
Interaktyvus žaislas naminiams gyvūnėliams „Cheerble Wicked Egg“ (Abrikosas).Pramoginkite savo augintinį, kol būsite išvykę! Wicked Egg yra automatinis žaislas su išmaniu maisto dozatoriumi. Galite lengvai tinkinti jo veikimą naudodami 3 sudėtingumo režimus. Tai taip pat leidžia įrašyti trumpas komandas ir pagyrimus. Jis pagamintas iš atsparios ir saugios jūsų augintiniui medžiagos. Taip pat lengvai jį išvalysite.3 sudėtingumo režimaiPasirinkite iš 3 sudėtingumo režimų, kad žaislo veiksmas atiti..
23.17€
Be mokesčių:23.17€
Teirautis
Interaktyvus žaislas naminiams gyvūnėliams Cerble Wicked Egg (alyvuogių žalia)
Teirautis
Gamintojas: Cheerble Modelis: C0222
Interaktyvus žaislas naminiams gyvūnėliams „Cheerble Wicked Egg“ (Olive Green).Pramoginkite savo augintinį, kol būsite išvykę! Wicked Egg yra automatinis žaislas su išmaniu maisto dozatoriumi. Galite lengvai pritaikyti jo veikimą naudodami 3 sudėtingumo režimus. Tai taip pat leidžia įrašyti trumpas komandas ir pagyrimus. Jis pagamintas iš atsparios ir saugios jūsų augintiniui medžiagos. Taip pat lengvai jį išvalysite.3 sudėtingumo režimaiPasirinkite iš 3 sudėtingumo režimų, kad žaislo veiksmas a..
13.41€
Be mokesčių:13.41€
Teirautis
Rodo 1 iki 15 iš 15 (1 Puslapių)