NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Coshare

Gamintojas: Coshare Modelis: HD10E White
Coshare HD10E plaukų džiovintuvas (baltas)Coshare HD10E plaukų džiovintuvas yra nepakeičiama kasdienės plaukų priežiūros priemonė. 110 000 aps./min. variklio greitis kartu su 1600 vatų galia leis greitai išdžiovinti plaukus. Jis siūlo 3 pūtimo greičio ir 4 temperatūros nustatymus. Dėl jonizacijos technologijos naudojimo jūsų plaukai bus glotnūs ir malonūs liesti. Jis taip pat stebina savo itin mažu tūriu, lengvu ir kompaktišku dizainu. Jame taip pat yra naujoviškas eterinis antgalis, dėl kurio j..
48.98€
Be mokesčių:48.98€
Į krepšelį
Gamintojas: Coshare Modelis: HD10E Black
Coshare HD10E plaukų džiovintuvas (juodas)Coshare HD10E plaukų džiovintuvas yra nepakeičiama kasdienės plaukų priežiūros priemonė. 110 000 aps./min. variklio greitis kartu su 1600 vatų galia leis greitai išdžiovinti plaukus. Jis siūlo 3 pūtimo greičio ir 4 temperatūros nustatymus. Dėl jonizacijos technologijos naudojimo jūsų plaukai bus glotnūs ir malonūs liesti. Jis taip pat stebina savo itin mažu tūriu, lengvu ir kompaktišku dizainu. Jame taip pat yra naujoviškas eterinis antgalis, dėl kurio p..
70.33€
Be mokesčių:70.33€
Į krepšelį
Gamintojas: Coshare Modelis: HD10E Pro White
Plaukų džiovintuvas Coshare HD10E Pro (baltas)Plaukų džiovintuvas Coshare HD10E Pro yra nepakeičiama kasdienės plaukų priežiūros priemonė. 110 000 aps./min. variklio greitis kartu su 1600 vatų galia leis greitai išdžiovinti plaukus. Jis siūlo 3 pūtimo greičio ir 4 temperatūros nustatymus. Dėl jonizacijos technologijos naudojimo jūsų plaukai bus glotnūs, žvilgantys ir malonūs liesti. Jis taip pat stebina savo itin mažu tūriu, lengvu ir kompaktišku dizainu.Momentinis džiovinimasDabar jums prireiks..
75.77€
Be mokesčių:75.77€
Į krepšelį
Gamintojas: Coshare Modelis: HD10E Pro Black
Coshare HD10E Pro plaukų džiovintuvas (juodas)Plaukų džiovintuvas Coshare HD10E Pro yra nepakeičiamas kasdienės plaukų priežiūros įrankis. 110 000 aps./min. variklio greitis kartu su 1600 vatų galia leis greitai išdžiovinti plaukus. Jis siūlo 3 pūtimo greičio ir 4 temperatūros nustatymus. Dėl jonizacijos technologijos naudojimo jūsų plaukai bus glotnūs, žvilgantys ir malonūs liesti. Jis taip pat stebina savo itin mažu tūriu, lengvu ir kompaktišku dizainu.Momentinis džiovinimasDabar jums prireiks..
75.77€
Be mokesčių:75.77€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)