NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

CPU aktyvus aušinimas Aigo CC94 RGB (radiatorius + ventiliatorius 90x90) juodas

CPU aktyvus aušinimas Aigo CC94 RGB (radiatorius + ventiliatorius 90x90) juodas
CPU aktyvus aušinimas Aigo CC94 RGB (radiatorius + ventiliatorius 90x90) juodas
13.28€
Be mokesčių: 13.28€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Aigo
  • Modelis: CC94

Darkflash CC94 RGB aktyvusis procesoriaus aušintuvas

Suteikite savo CPU galingą aušinimo sistemą, kad sukurtumėte optimalias darbo sąlygas. Dėl didelio CC94 efektyvumo jis puikiai papildo bet kurio žaidėjo aparatinės įrangos konfigūraciją, o RGB foninis apšvietimas suteikia šiuolaikišką pojūtį.

Visų pirma našumas

Įrenginio gamyboje buvo naudojamas varis ir aliuminis, o tai užtikrina puikų šilumos laidumą. Maždaug 1900–2200 RP ventiliatoriaus greitis dar labiau sustiprina šį efektą. Be to, naudojant 4 šilumos vamzdžius, kurie tiesiogiai liečiasi su CPU, garantuojamas įspūdingas efektyvumas.

Puikiai tinka žaidimams

Labiausiai aparatinės įrangos reikalaujantys žaidimai gali išspausti maksimalų procesoriaus potencialą, todėl tokiais atvejais turite įsitikinti, kad jis tinkamai apsaugotas. Dėl didelio įrenginio efektyvumo jis yra puikus pasirinkimas žaidėjams. Be to, jo RGB foninis apšvietimas išryškins šiuolaikišką jūsų pasirinktos konfigūracijos žaidimo stilių.

Svarbi informacija

Sumanus CC94 dizainas taip pat palaiko patogų valymą. Galite atjungti ventiliatorių, kad galėtumėte greitai ir lengvai atsikratyti dulkių ir kitų šiukšlių – taip padidinsite techninės įrangos našumą ir tarnavimo laiką. Be to, sukuriamo triukšmo lygis neviršija 23,4 dBA, o tai prisideda prie patogios sesijos prie kompiuterio.

Komplektą sudaro:

  • radiatorius
  • ventiliatorius
  • šilumai laidžios pastos
  • 1 x ventiliatoriaus tvirtinimo spaustukas
  • Tvirtinimo varžtai
  • Intel & AMD diegimo rinkinys
  • Naudotojo vadovas

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Kompiuterinė pėlė Aigo M33
Teirautis
Gamintojas: Aigo Modelis: M33
Aigo M33 pelėMėgaukitės patogiu darbu be susipainiojusių laidų. Aigo M33 pelė veikia belaidžiu ryšiu, garantuoja naudojimo laisvę. Gaminys taip pat iš..
8.18€
Be mokesčių:8.18€
Teirautis
Gamintojas: Aigo Modelis: GP550
Aigo GP550 80 Plus maitinimo šaltinisPasirinkite efektyvų ir stabilų kompiuterio maitinimo šaltinį naudodami AIGO GP 550 maitinimo šaltinį. Įrenginio ..
48.42€
Be mokesčių:48.42€
Į krepšelį