NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Cygnett

Adapterio garso USB-C prie mini lizdo 3,5 mm i USB-C Cygnett Essential (balta)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY2866PCCPD
Cygnett Essentials USB-C į mini lizdą 3,5 mm ir USB-C garso adapteris (baltas)Cygnett Essentials USB-C į mini lizdą 3,5 mm/USB-C garso adapteris leidžia klausytis klausytis muzikos ir tuo pačiu metu atnaujinti suderinamo prietaiso galią. Jis taip pat palaiko greitąjį PD įkrovimą ir pasižymi dideliu suderinamumu.Kelios parinkčiųPatogiai klausykitės muzikos atnaujindami įrenginio energiją. „Cygnett“ adapteryje yra USB-C prievadas ir 3,5 mm mini lizdas, todėl jis suderinamas su daugeliu populiarių ..
13.64€
Be mokesčių:13.64€
Teirautis
Automobilinis įkroviklis Cygnett USB, USB-C 20W (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY3637CYCCH
Cygnett USB, USB-C 20 W automobilinis įkroviklis (juodas)Pasikraukite automobilinį įkroviklį, kuris leis per trumpą laiką įkrauti pasirinktus įrenginius. „Cygnett“ gaminys suteikia iki 20 W galią ir palaiko tokius standartus kaip PD ir QC3.0. Jame yra 2 prievadai - USB-C ir USB-A, todėl vienu metu prie jo galite prijungti 2 įrenginius. Jis taip pat išsiskiria kompaktišku, tvirtu dizainu – jis jums puikiai tarnaus ilgą laiką.Greitas įkrovimasAr laukia kelionė automobiliu? Įkraukite įrenginius pri..
11.82€
Be mokesčių:11.82€
Teirautis
Automobilinis laikiklis išmaniajam telefonui Cygnett langui su siurbtuku (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY3722ACDAS
Cygnett automobilinio telefono laikiklis priekiniam stiklui su siurbtuku (juodas)Automobilinis laikiklis yra būtinas bet kurios transporto priemonės priedas. Šis Cygnett tvirtinamas prie priekinio stiklo, kad būtų užtikrintas tvirtas ir patikimas telefono sukibimas, ir leidžia reguliuoti jo padėtį 360° kampu. Greitai pritvirtinsite įrenginį ir saugiai naudosite navigaciją vairuodami.Greitas montavimasTinklyje yra reguliuojamos rankenos, kurios tvirtai laikys jūsų telefoną iki 80 mm pločio. Gnybt..
6.36€
Be mokesčių:6.36€
Teirautis
Belaidis įkroviklis Cygnett 10W (baltas)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY3279PPWIR
Cygnett 10W belaidis įkroviklis (baltas)Ieškote funkcionalaus universalaus belaidžio įkroviklio? Rinkitės Cygnett prekės ženklo įrenginį! Turėdami iki 10 W galią, galėsite greitai įkrauti pasirinktus įrenginius, o neslidus paviršius suteikia daugiau stabilumo. Įrenginys taip pat išsiskiria plačiu suderinamumu ir stilingu, minimalistiniu dizainu.Įkraukite telefoną akimirksniuNelaukite per ilgai, kol telefonas išsijungs paruoštas naudoti. Įkroviklis siūlo iki 10 W galią, todėl vienu akies mirksniu..
15.45€
Be mokesčių:15.45€
Teirautis
Belaidis įkroviklis Cygnett 7,5W 2m (baltas)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY3758CYMCC
Cygnett 7,5 W belaidis įkroviklis (baltas)Mėgaukitės patogiu belaidžiu išmaniojo telefono įkrovimu. Cygnett įkroviklis turi aukštos kokybės magnetus ir yra visiškai suderinamas su MagSafe technologija. Jis suteikia iki 15 W galios, o tai reiškia greitą įkrovimą. Jis taip pat išsiskiria plačiu suderinamumu ir tvirtu, bet stilingu dizainu.MagSafe suderinamumasĮkroviklis suderinamas su MagSafe technologija – jame yra įmontuotų magnetų, kurie puikiai tinka iPhone 12 ir 13, taip užtikrinant optimalią..
19.55€
Be mokesčių:19.55€
Teirautis
Dėklas Cygnett TekView, skirtas AirPods 1 i 2 (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY2954TEKVI
Cygnett TekView dėklas, skirtas AirPods 1 ir 2 (juodas)Apsaugokite savo ausines naudodami Cygnett! „TekView“ rankovės puikiai apsaugo jūsų ausinių dėklą nuo įbrėžimų ir pažeidimų, puikiai sugeria smūgius. Jie puikiai tinka 1 ir 2 kartos „AirPods“. Dėl minimalistinio dizaino „AirPods“ yra kompaktiški, o juos galima įkrauti nenuimant apsauginio dėklo.Pritaikytas jūsų ausinėmsDėklas sukurtas taip, kad būtų suderinamas su abiem kartos „AirPods“ ausines. Jis puikiai priglunda prie ausinių ir suteikia..
5.90€
Be mokesčių:5.90€
Teirautis
Dėklas Cygnett TekView, skirtas AirPods 1 i 2 (mėlynas)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY2955TEKVI
Cygnett TekView dėklas, skirtas AirPods 1 ir 2 (mėlynas)Apsaugokite savo ausines naudodami Cygnett! „TekView“ rankovės puikiai apsaugo jūsų ausinių dėklą nuo įbrėžimų ir pažeidimų, puikiai sugeria smūgius. Jie puikiai tinka 1 ir 2 kartos „AirPods“. Dėl minimalistinio dizaino „AirPods“ yra kompaktiški, o juos galima įkrauti nenuimant apsauginio dėklo.Pritaikytas jūsų ausinėmsDėklas sukurtas taip, kad būtų suderinamas su abiem kartos „AirPods“ ausines. Jis puikiai priglunda prie ausinių ir suteiki..
5.46€
Be mokesčių:5.46€
Teirautis
Dėklas Cygnett TekView, skirtas AirPods 1 i 2 (violetinė)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY2956TEKVI
Cygnett TekView dėklas, skirtas AirPods 1 ir 2 (violetinė)Apsaugokite savo ausines naudodami Cygnett! „TekView“ rankovės puikiai apsaugo jūsų ausinių dėklą nuo įbrėžimų ir pažeidimų, puikiai sugeria smūgius. Jie puikiai tinka 1 ir 2 kartos „AirPods“. Dėl minimalistinio dizaino „AirPods“ yra kompaktiški, o juos galima įkrauti nenuimant apsauginio dėklo.Pritaikytas jūsų ausinėmsDėklas sukurtas taip, kad būtų suderinamas su abiem kartos „AirPods“ ausines. Jis puikiai priglunda prie ausinių ir sutei..
5.00€
Be mokesčių:5.00€
Teirautis
Dėklas Cygnett TekView, skirtas AirPods PRO (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY3120TEKVI
Cygnett TekView dėklas, skirtas AirPods PRO (juodas)Apsaugokite ausines naudodami Cygnett! TekView dėklai puikiai tinka apsaugoti ausinių dėklą nuo įbrėžimų ir pažeidimų, taip pat puikiai sugeria smūgius. Jie puikiai tinka „AirPods PRO“. Dėl minimalistinio dizaino „AirPods“ ausinės yra kompaktiškos, o jas galima įkrauti nenuimant apsauginio dėklo.Pritaikytas jūsų ausinėmsDėklas sukurtas taip, kad būtų suderinamas su „AirPods PRO“ ausinėmis. Jis puikiai tinka jūsų ausinėms ir suteikia patogią pri..
5.00€
Be mokesčių:5.00€
Teirautis
Dėklas Cygnett TekView, skirtas AirPods PRO (violetinė)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY3118TEKVI
Cygnett TekView dėklas, skirtas AirPods PRO (violetinė)Apsaugokite savo ausines naudodami Cygnett! TekView dėklai puikiai tinka apsaugoti ausinių dėklą nuo įbrėžimų ir pažeidimų, taip pat puikiai sugeria smūgius. Jie puikiai tinka „AirPods PRO“. Dėl minimalistinio dizaino „AirPods“ ausinės yra kompaktiškos, o jas galima įkrauti nenuimant apsauginio dėklo.Pritaikytas jūsų ausinėmsDėklas sukurtas taip, kad būtų suderinamas su „AirPods PRO“ ausinėmis. Jis puikiai tinka jūsų ausinėms ir suteikia pat..
5.00€
Be mokesčių:5.00€
Teirautis
Dėklas Cygnett TekView, skirtas iPad Pro 10,2 (raudonas)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY3065TEKVI
Cygnett TekView dėklas, skirtas iPad Pro 10,2" (raudonas)Apsaugokite savo iPad Pro 10,2" nuo pažeidimų. Cygnett TekView dėklas puikiai priglunda prie planšetinio kompiuterio ir neturi įtakos įrenginio valdymui. Mikropluošto apdaila apsaugo ekraną nuo įbrėžimų ir pasižymi lengvu dizainu. Be to, jis naudojamas kaip stovas.Išsami jūsų iPad apsaugaProduktas apsaugo planšetinį kompiuterį iš visų pusių. Nereikia jaudintis, kad subraižysite ekraną ar sugadinsite iPad kampus. Dėklas leidžia patogiai nau..
22.27€
Be mokesčių:22.27€
Teirautis
Dvigubas belaidis įkroviklis Cygnett 20W (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY3439WIRDD
Cygnett 20W dvigubas belaidis įkroviklis (juodas)Gaukite galimybę belaidžiu būdu įkrauti iki 2 įrenginių vienu metu. „Cygnett“ įkroviklis suteikia iki 20 W galią ir išmaniai reguliuoja jo veikimą priklausomai nuo to, kiek įrenginių ant jo įdėsite. Jis taip pat išsiskiria plačiu suderinamumu. Taip pat rasite maitinimo adapterį su ilgu 1,5 metro kabeliu.Greitas įkrovimasĮkroviklis leidžia greitai įkrauti 2 įrenginius vienu metu. Jei ant jo įdėsite 2 išmaniuosius telefonus, jis suteiks iki 20 vatų ..
44.55€
Be mokesčių:44.55€
Teirautis
Hub 6in1 USB-C iki 3xUSB, USB-C, SD kortelė, Micro SD kortelė Cygnett SlimMate 100W (pilka)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY3316HUBC3
6 viename USB-C šakotuvas, skirtas 3 x USB, USB-C, SD kortelei, mikro SD kortelei Cygnett SlimMate 100 W (pilka)Atsisveikinkite su suderinamumo problemomis ir mėgaukitės greitu duomenų perdavimu su 6 colių -1 Cygnett SlimMate stebulė. Įrenginys užtikrina patikimą perdavimą be trukdžių ir siūlo USB-C prie USB-C/3xUSB prievadus, taip pat SD ir mikro SD kortelių lizdus. USB-C prievadas palaiko PD 100 W greitojo įkrovimo standartą.UniversalumasIšplėskite savo aparatinės įrangos galimybes ir padidink..
23.18€
Be mokesčių:23.18€
Teirautis
Kabelis Lightning į USB Cygnett Armored 2.4A 12W 0,1m (baltas)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY2684PCCAL
Cygnett Armored 2.4 A 12W 0.1m USB to Lightning kabelis (baltas)Naudokite Cygnett laidą, kad akimirksniu įkraukite savo Apple prekės ženklu pažymėtus įrenginius. Be to, MFi sertifikatas įrodo patikimą gaminio veikimą. Be to, patvari konstrukcija užtikrina atsparumą braižymui ir trūkinėjimui.Greitas ir saugus įkrovimas jūsų įrenginiųKabelis naudoja 12 vatų galios ir 2,4 amperų, o tai reiškia greitą įkrovimą. Negana to, laidas yra sertifikuotas MFi, todėl puikiai veiks su Apple prekės ženklo įrang..
7.73€
Be mokesčių:7.73€
Teirautis
Magnetinis automobilio laikiklis tinkleliui Cygnet Magnetic Air Mount (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY2377ACVEN
Cygnett Magnetic Vent automobilio laikiklis grotelėms (juodas)Automobilinis laikiklis yra būtinas bet kurio vairuotojo priedas. Šis Cygnett magnetinis prietaisas suteikia galimybę greitai ir be vargo pritvirtinti telefoną ant grotelių. Jis pasižymi paprastu dizainu ir tvirtu magnetu, kuris išlaikys jūsų išmanųjį telefoną bet kokiomis sąlygomis. Be to, tai leidžia jį išdėstyti vertikaliai arba horizontaliai.Paprastas montavimasLengviausias galimas variantas – montavimas ant ventiliacijos grotelių..
7.73€
Be mokesčių:7.73€
Teirautis
Magnetinis automobilio prietaisų skydelis ir priekinio stiklo telefono laikiklis Cygnett
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY2378ACDAS
Cygnett magnetinis automobilio laikiklis (juodas)Cygnett automobilinis laikiklis yra praktiškas priedas, kuris turėtų būti kiekvieno automobilio įrangos dalis. Stiprūs magnetai užtikrina esminį stabilumą net važiuojant nelygiais keliais ar greičio kalneliais. Jį galite lengvai pritvirtinti prie prietaisų skydelio arba priekinio automobilio lango, o dėl 360° reguliuojamo kampo galite padėti telefoną bet kokia kryptimi. Pakuotėje yra speciali metalinė plokštelė, kuri leidžia lengvai pritvirtinti i..
7.72€
Be mokesčių:7.72€
Teirautis
OpticShield Cygnett, skirtas iPhone 14 Pro
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY4246CPTGL
Cygnett OpticShield grūdintas stiklas, skirtas iPhone 14 ProUžtikrinkite savo išmaniojo telefono saugumą! Grūdintas stiklas skirtas iPhone 14 Pro modeliams ir patikimai apsaugo visą telefono ekraną nuo įbrėžimų ir pažeidimų. Jis pagamintas iš japoniško grūdinto stiklo, žinomo dėl didelio patvarumo. Dėl didelio lietimo jautrumo išmaniuoju telefonu vis tiek galite laisvai naudotis nepakenkiant vaizdo kokybei, todėl galėsite mėgautis ryškiomis spalvomis ir ryškumu. Visa tai suteikia jums pasitikėji..
7.72€
Be mokesčių:7.72€
Teirautis
Powerbank Cygnett Magnetic 5000mAh 18W (juoda)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY3743PBCHE
Powerbank Cygnett Magnetic 5000mAh 18W (juoda)Keliaujate į kelionę? O gal planuojate visą dieną praleisti ne namuose? Įsitikinkite, kad jūsų telefonas neišsikraus pačiu tinkamiausiu momentu! Cygnett Magnetic powerbank palaiko belaidį įkrovimą – dėl įmontuotų magnetų jis suderinamas su MagSafe technologija. Jis užtikrina didelę galią ir turi 5000 mAh talpą. Jis taip pat yra pakankamai lengvas ir kompaktiškas, kad visada būtų po ranka!Greitas ir patikimas belaidis įkrovimasPowerbank aprūpintas auk..
22.73€
Be mokesčių:22.73€
Teirautis
Reguliuojamas automobilio laikiklis planšetiniam kompiuteriui Cygnet (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY1435ACCAR
Cygnett Magnetic automobilinis planšetinio kompiuterio laikiklis (juodas)Paverskite savo galinę sėdynę skaitmeniniu pramogų centru ir pramogaukite savo vaikams keliaujant. Automobilinis laikiklis suderinamas su dauguma planšetinių kompiuterių ir išlaiko jūsų įrenginį stabilų bet kokiomis sąlygomis. Galite pasukti jį 360°, kad keleiviai puikiai matytų ekraną.Sumontuokite ir važiuokiteCygnett laikiklis tvirtinamas prie metalinių galvos atramų jūsų automobilyje. „Click-lock“ užrakto sistema leidžia..
21.14€
Be mokesčių:21.14€
Teirautis
Telefono laikiklis / stovas su dviguba žiedine lempute Cygnet (juoda)
Teirautis
Gamintojas: Cygnett Modelis: CY3538VCSLR
Laikiklis/telefono stovas su LED lemputėmis Cygnett (juoda)Ar dažnai įrašote vaizdo įrašus telefonu? O gal vedate tiesiogines transliacijas? Jei taip, Cygnett turi pasiūlymą būtent jums! Telefono stovas turi 2 LED lemputes. Jis palaiko iki 3 apšvietimo režimų ir stabiliai laiko išmanųjį telefoną. Specialus spaustukas leidžia be problemų pritvirtinti įrenginį bet kur, o dėka USB prievado galėsite patogiai maitinti. Dabar galite filmuoti nesijaudindami dėl nepalankaus apšvietimo!Įrašykite kaip pro..
18.64€
Be mokesčių:18.64€
Teirautis
Rodo 1 iki 20 iš 30 (2 Puslapių)