NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Darkflash

Gamintojas: Darkflash Modelis: CF8 Pro
Darkflash CF8 ARGB kompiuterio ventiliatorius (120 x 120)Ieškote ventiliatoriaus, pasižyminčio dideliu aušinimo pajėgumu ir kuris pabrėš jūsų aparatinės įrangos konfigūracijos vizualinę vertę? Tada CF8 kaip tik jums! 120 x 120 mm ventiliatorius veikia maždaug 1100 aps./min. ir turi RGB foninį apšvietimą, atitinkantį šiuolaikinį stilių.RGB foninis apšvietimasCF8 Pro ventiliatorius puikiai papildys skaidrų kompiuterio korpusą. Jame yra RGB foninis apšvietimas, kurį gaunate sujungę jį su 3 kontaktų..
6.91€
Be mokesčių:6.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: Darkair Plus (ARGB)
Aktyvus procesoriaus aušinimas (radiatorius + 2 ventiliatorius) Darkflash Darkair PlusDarkair Plus aušintuvas puikiai paskirsto ir praleidžia šilumą, todėl galite palaikyti tinkamą kompiuterio procesoriaus temperatūrą. Jame yra 2 ventiliatoriai. Jis stebina savo unikaliu dizainu – spalvingas RGB foninis apšvietimas suteikia fantastiško žaidimo charakterio. Už patikimą jo veikimą atsakingi 4 šilumos vamzdžiai. Įrenginys suderinamas su Intel ir AMD procesoriais. Jis taip pat palaiko išmaniojo PWM ..
27.27€
Be mokesčių:27.27€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: Darkair Pro Black
Aktyvus procesoriaus aušinimas Darkflash Darkair Pro ARGB (radiatorius + ventiliatorius 120 x 120)Suteikite savo procesoriui optimalias darbo sąlygas. Darkflash Darkair Pro aktyvus vėsinimas garantuoja efektyvų šilumos išsklaidymą ir optimizuoja šį procesą realiu laiku. Jame yra 4 šilumos vamzdžiai ir varinis pagrindas. Jis taip pat išsiskiria dinamišku ARGB foniniu apšvietimu, kuris leis aparatūros konfigūracijai suteikti šiuolaikiškumo.Efektyvus aušinimasLaisvai žaiskite dinamiškus žaidimus ir..
22.29€
Be mokesčių:22.29€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: S11 Black
Darkflash S11 LED aktyvus procesoriaus aušintuvasSukurkite optimalią darbo aplinką savo procesoriui. Darkflash S11 LED aktyvus procesoriaus aušintuvas užtikrina tinkamą šilumos išsklaidymą, kad pagerintų procesoriaus našumą. Jame taip pat yra LED foninis apšvietimas, kad būtų paryškintas modernus jūsų aparatūros pobūdis.Didelis našumasS11 dizainas visų pirma skirtas aukštam aušinimo efektyvumui. Puikus šilumos laidumas, kartu su 4 variniais šilumos vamzdeliais, užtikrina aukščiausios klasės efek..
21.70€
Be mokesčių:21.70€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: Z4 LED
Darkflash Z4 LED aktyvus procesoriaus aušinimasDidelio našumo Darkflash Z4 LED aušinimas ne tik išlaikys reikiamą procesoriaus temperatūrą, bet ir suteiks jūsų sąrankai charakterio dėl subtilios estetikos ir pažangaus LED foninio apšvietimo . Du ventiliatoriai ir didelio našumo hidrauliniai guoliai, suderinamumas su Intel ir AMD procesoriais bei tvirta konstrukcija daro aušintuvą puikiu pasirinkimu reikliems vartotojams.Apgalvotas dizainasSpecialiai sukurta aušinimo bazė užtikrina efektyvų šilum..
15.82€
Be mokesčių:15.82€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: Phantom
Darkflash Phantom kompiuterio dėklasPagamintas iš grūdinto stiklo, Phantom kompiuterio dėklas išsiskiria unikaliu dizainu ir puikiai mato atskiras jūsų įrenginio dalis. Jame gali tilpti iki 11 ventiliatorių ir kitų komponentų. Magnetinė konstrukcija leidžia lengvai išlaikyti modelį švarų, o RGB valdymo režimo palaikymas leidžia suteikti kompiuteriui unikalų charakterį. Dėl nepriklausomo standžiojo disko korpuso galite užtikrinti dar didesnį įrenginio efektyvumą.Puikiai apgalvotas dizainas4 mm st..
64.91€
Be mokesčių:64.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: Water Square 5
Darkflash Water Square 5 kompiuterio dėklasSukurkite savo svajonių kompiuterį. „Darkflash Water Square“ dėklas pasižymi apgalvotu, šiuolaikišku dizainu ir leidžia pasiekti stilingą žaidimo efektą. Jis yra ypač tvirtas ir atsparus pažeidimams. Korpuse galite sumontuoti iki 8 ventiliatorių. Be kita ko, jame yra USB prievadai ir maitinimo mygtukas.Stulbinantis dizainasVažiuoklė atrodo tikrai puikiai. Jo priekinis skydelis patraukia dėmesį įdomiu korio raštu. Jis yra skaidrus, todėl naudojant RGB pr..
33.10€
Be mokesčių:33.10€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: DLT23
Darkflash DLT23 2 viename nešiojamojo kompiuterio/planšetinio kompiuterio/išmaniojo telefono stovasAtlaisvinkite rankas žiūrėdami vaizdo įrašus planšetiniame kompiuteryje arba užsitikrinkite tinkamą laikyseną dirbdami su nešiojamuoju kompiuteriu. Darkflash DLT23 nešiojamojo kompiuterio stovas išsiskiria reguliuojamu aukščiu ir tvirtu, patvariu dizainu. Be rūpesčių ant jo galite įdėti pasirinktą įrenginį. Be to, prie jo pritvirtintas papildomas telefono stovas, kurį taip pat galima lengvai pritai..
7.82€
Be mokesčių:7.82€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: A290 white
Darkflash A290 kompiuterio dėklas (baltas)Norite patys susikurti tobulą kompiuterį darbui ar žaidimams? Darkflash A290 dėklas padės tai padaryti! Jis suderinamas su daugelio tipų komponentais ir leidžia sukurti galingą aušinimo sistemą. Jame taip pat yra keletas pagrindinių prievadų ir mygtukų, įskaitant USB 3.0, USB 2.0 ir ausinių/garsiakalbio išvestį. Jis taip pat išsiskiria šiuolaikišku, stilingu dizainu – grūdinto stiklo šoninė plokštė suteiks jums nuostabių vizualinių efektų.Daug išplėtimo ..
38.91€
Be mokesčių:38.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: A290
Darkflash A290 kompiuterio dėklas (juodas)Norite patys susikurti tobulą kompiuterį darbui ar žaidimams? Darkflash A290 dėklas padės tai padaryti! Jis suderinamas su daugelio tipų komponentais ir leidžia sukurti galingą aušinimo sistemą. Jame taip pat yra keletas pagrindinių prievadų ir mygtukų, įskaitant USB 3.0, USB 2.0 ir ausinių/garsiakalbio išvestį. Jis taip pat išsiskiria šiuolaikišku, stilingu dizainu – grūdinto stiklo šoninė plokštė suteiks jums nuostabių vizualinių efektų.Daug išplėtimo ..
37.93€
Be mokesčių:37.93€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: Aquarius Mesh
Darkflash aquarius kompiuterio dėklasSu Darkflash aquarius galite sukurti kompiuterį, su kuriuo būtų puiku žaisti ir dirbti. Jame gali tilpti iki 8 ventiliatorių ir yra keletas prievadų, tokių kaip USB 3.0, USB 2.0 ir HD Audio. Jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra itin patvarus ir lengvai prižiūrimas. Permatomos plokštės leidžia gauti įdomių vaizdinių efektų.Stilius ir funkcionalumasŠoninis dėklo skydelis pagamintas iš vientiso 3 mm storio akrilinio stiklo. Priekinis skydelis ta..
29.48€
Be mokesčių:29.48€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: C305 ATX white
Darkflash C305 ATX kompiuterio dėklasNorite susikurti sau tokią aparatūros konfigūraciją, kurioje galėtumėte patogiai žaisti ar dirbti? Darkflash C305 ATX kompiuterio dėklas bus tinkamas pasirinkimas! Jame yra keli prievadai, įskaitant USB 3.0 ir 2.0, ir siūlo daugybę išplėtimo galimybių. Be to, permatomos priekinės ir šoninės plokštės leis atskleisti pasirinktus komponentus, pvz., tuos, kuriuose yra RGB foninis apšvietimas.Sukurkite tinkamą aušinimo sistemąSu Darkflash galite žaisti net pačius ..
91.43€
Be mokesčių:91.43€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: DK150 White with 3*f
Darkflash DK150 kompiuterio korpusasDarkflash DK150 kompiuterio dėklas gali palaikyti iki 4 standžiųjų diskų ir iki 7 ventiliatorių. Jame yra du USB 2.0 ir vienas USB 3.0 prievadai, kurie yra korpuso viršuje kartu su maitinimo mygtuku ir garso prievadais. Tinklinis priekinis skydelis suteikia jai šiuolaikišką išvaizdą ir užtikrina efektyvų šilumos išsklaidymą, o grūdinto stiklo pusė leidžia pažvelgti į kompiuterio vidų. Produktas taip pat siūlo 7 papildomus išplėtimo lizdus. Rinkinį sudaro dėkla..
35.42€
Be mokesčių:35.42€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: DK180 Graffiti
Kompiuterio dėklas Darkflash DK180 Graffiti (juodas)Suteikite savo kompiuterio dėklui savo charakterį! Dėl unikalaus priekinio skydelio dėklą galite papuošti piešiniu ar užrašu, kuris ne tik tinka jūsų stiliui, bet ir keičia spalvą dėl ARGB foninio apšvietimo suderinamumo. Viršutiniame skydelyje rasite USB 2.0 ir HD garso prievadus, kad juos būtų lengva pasiekti.Stilius ir funkcionalumasŠoninės dėklo plokštės tvirtinamos varžtais, todėl jas išimti itin paprasta. Tai suteikia greitą prieigą prie ..
35.87€
Be mokesčių:35.87€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: DK351 White
Darkflash DK351 kompiuterio dėklasAr norite sukurti kompiuterį, kuriame galėtumėte lengvai žaisti naujausius žaidimus? O gal darbui reikalinga patikima aparatūra? Rinkitės Darkflash DK351 dėklą, kuris leis susikurti savo svajonių konfigūraciją! Produktas yra suderinamas su įvairių tipų komponentais ir suteikia jums daug naudingų prievadų, įskaitant USB 3.0. Jis taip pat išsiskiria stilingu, neįprastu dizainu. Komplekte taip pat yra 4 CL6 ventiliatoriai.Dėklas, kuris patraukia dėmesįDK351 korpusa..
45.91€
Be mokesčių:45.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: DK352 Plus Black Whi
Darkflash DK352 Plus + 4 C6 ventiliatoriai (balti)Surinkite savo svajonių kompiuterį nesijaudindami, kad neužteks vietos komponentams. Darkflash DK352 Plus kompiuterio korpusas turi erdvų vidų, leidžiantį komplektuoti su ATX/M-ATX/ITX/E-ATX pagrindine plokšte arba 340 mm ilgio vaizdo plokšte. Jame taip pat yra skaidrios plokštės, kurios puikiai dera su apšviestais komponentais. Taip pat rinkinyje rasite 4 Darkflash C6 ventiliatorius.Daug galimybiųDėklas palaiko pagrindinės plokštės įdiegimą paga..
48.46€
Be mokesčių:48.46€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: DK360 White
Darkflash DK360 kompiuterio dėklasSukurkite sau kompiuterį, kuris veiks ne tik darbe, bet ir, pavyzdžiui, dinamiško žaidimo metu. „Darkflash DK360“ dėklas yra suderinamas su daugybe komponentų ir turi keletą pagrindinių prievadų, įskaitant USB 3.0 ir USB 2.0.Originalus dizainasAr jūs norite, kad jūsų kompiuteris ne tik puikiai veiktų, bet ir atrodytų puikiai? DK360 dėklas bus puikus pasirinkimas! Jo šoninė plokštė pagaminta iš grūdinto stiklo, o priekinis skydelis išsiskiria įdomia tinklelio str..
44.67€
Be mokesčių:44.67€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: DLC29 Mesh White
Darkflash DLC29 tinklelio kompiuterio dėklasDarkflash DLC29 tinklelio kompiuterio dėklas leis jums sukurti aparatinės įrangos konfigūraciją, kurią naudodami gerai žaidžiate ar dirbate. Jame yra keletas prievadų, tokių kaip USB 3.0, USB 2.0 ir HD garsas. Jis buvo sukurtas iš puikios kokybės medžiagų, todėl yra itin patvarus ir lengvai prižiūrimas. Tinklo stiliaus metalinės plokštės puikiai dera su foninio apšvietimo komponentais.Įtaisytosios nišos ir prievadaiGaminys turi nišas 330 mm VGA kortele..
35.62€
Be mokesčių:35.62€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: DLC29 Fullmesh black
Darkflash DLC29 tinklelio kompiuterio dėklasDarkflash DLC29 tinklelio kompiuterio dėklas leis jums sukurti aparatinės įrangos konfigūraciją, kurią naudodami gerai žaidžiate ar dirbate. Jame yra keletas prievadų, tokių kaip USB 3.0, USB 2.0 ir HD garsas. Jis buvo sukurtas iš puikios kokybės medžiagų, todėl yra itin patvarus ir lengvai prižiūrimas. Tinklinės metalinės plokštės puikiai dera su apšviestais komponentais.Įtaisytosios nišos ir prievadaiGaminyje yra nišos 330 mm VGA kortelei ir daugiaus..
40.37€
Be mokesčių:40.37€
Į krepšelį
Gamintojas: Darkflash Modelis: DLC31
Darkflash DLC31 kompiuterio dėklasDarkflash DLC31 yra kompiuterio dėklas, pasižymintis didele talpa ir šiuolaikišku dizainu. Grūdinto stiklo naudojimas leidžia atskleisti vaizdines techninės įrangos konfigūracijos vertes, o didelio našumo USB 3.0 prievadai užtikrina didelį pralaidumą. Dėkle taip pat yra 7 išplėtimo lizdai.Didžiulės galimybėsSuderinamumas su ATX, M-ATX ir ITX pagrindinėmis plokštėmis garantuojamas. DLC31 puikiai tinka 160 mm aukščio CPU ir 340 mm ilgio vaizdo plokštei. Naudodami ..
30.53€
Be mokesčių:30.53€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 78 (4 Puslapių)