NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

DDPAI

Gamintojas: DDPAI Modelis: N3 GPS
DDPAI N3 prietaisų skydelio kameraDDPAI N3 prietaisų skydelio kamera įrašo puikią 1600p vaizdo kokybę, o jos integruotas GPS tiksliai įrašo maršrutus ir greitį. Pažangi ADAS sistema seka eismo situaciją realiu laiku ir gali duoti naudingų patarimų. Parkavimo stebėjimo funkcija saugo jūsų automobilį visą parą, o išmanusis Wi-Fi ir DDPAI programėlė suteikia patogią prieigą prie filmuotos medžiagos. Taip pat pateikiamas praktiškas automobilinis įkroviklis su 1 USB prievadu.Vaizdo kokybė, kuri jus d..
66.16€
Be mokesčių:66.16€
Į krepšelį
Gamintojas: DDPAI Modelis: N3 PRO GPS
DDPAI Mola N3 Pro GPS vaizdo įrašymo įrenginysBūkite pasiruošę bet kokiai situacijai ir būkite ramūs naudodami DDPAI Mola N3 Pro vaizdo įrašymo įrenginį. Įrenginys įrašys viską, kas vyksta tiek priešais, tiek už jūsų automobilio – suteikdamas prieigą prie paruoštų kadrų, kai to prireiks. Jis turi aukščiausios klasės objektyvus, kurie garantuoja aukštą įrašymo kokybę. Jame taip pat naudojami integruoti WiFi ir GPS moduliai, o energija tiekiama iš galingo kondensatoriaus.Aukščiautinė įrašymo kokyb..
94.91€
Be mokesčių:94.91€
Į krepšelį
Gamintojas: DDPAI Modelis: N3 PRO
DDPAI Mola N3 Pro prietaisų skydelio kameraBūkite pasiruošę bet kokiai situacijai ir būkite ramūs naudodami DDPAI Mola N3 Pro vaizdo registratorių. Įrenginys įrašys viską, kas vyksta tiek priešais, tiek už jūsų automobilio – suteikdamas prieigą prie paruoštų kadrų, kai to prireiks. Jis turi aukščiausios klasės objektyvus, kurie garantuoja aukštą įrašymo kokybę. Jame taip pat naudojamas įmontuotas „WiFi“ modulis ir energija tiekiama iš galingo kondensatoriaus.Aukščiautinė įrašymo kokybėVaizdo reg..
80.65€
Be mokesčių:80.65€
Į krepšelį
Gamintojas: DDPAI Modelis: Z50
DDPAI Z50 prietaisų skydelio kameraBūkite saugūs keliaudami ir pasirenkite DDPAI Z50 prietaisų skydelio kamerą. Įrenginys įrašo vaizdo įrašus 4K raiška, o D2save technologija leidžia įrašyti įrašus į NAND flash atmintį sugedus TF kortelei. Gaminyje naudojama ADAS technologija ir specialus parkavimo režimas, kuris pasirūpins jūsų automobilio saugumu 24 valandas per parą (tam reikės įsigyti laidų komplekto maitinimo adapterį).Įspūdinga vaizdo kokybėDDPAI Z50 prietaisų skydelio kamera užtikrina auk..
108.69€
Be mokesčių:108.69€
Į krepšelį
Dash kamera DDPAI X2S Pro GPS 2K 1440p/25fps + 720p/30fps WIFI
Teirautis
Gamintojas: DDPAI Modelis: X2S Pro
Automobilinis vaizdo registratorius DDPAI X2S ProDDPAI X2S Pro vaizdo registratorius turi 2 kameras – priekinę ir galinę, kurios įrašo vaizdo įrašą HD raiška. Išmani energijos valdymo sistema užtikrina ilgą veikimo laiką ir leidžia įrenginiui patikimai veikti 24 valandų parkavimo stebėjimo režimu. Pridedamas nuotolinio valdymo pulto mygtukas leidžia vienu žvilgsniu nufotografuoti ar nufilmuoti trumpą vaizdo įrašą, o integruotas GPS ir akselerometras suteikia prieigą prie maršruto ar greičio info..
172.73€
Be mokesčių:172.73€
Teirautis
Rodo 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)