NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

DOCO

Gamintojas: DOCO Modelis: Blu-ray BH003
Ūsų dulkių siurblys su hidrabrazija Blue-ray DOCO BH003Ūsų siurblys su hidrabrazija yra modernus prietaisas, kuris padės jums kovoti su inkštirais ir baltais taškais. Trys antgaliai, kuriuos turi įranga, padės pasirūpinti net sunkiai pasiekiamomis vietomis, pavyzdžiui, nosies kampučiais. Be to, pritaikysite jo veikimą pagal savo poreikius, nes turi galimybę reguliuoti siurbimo galią. Nuo šiandien savo namuose galėsite mėgautis profesionalia priežiūra.Išskirtinė galiaDOCO ūsų dulkių siurblys aprū..
20.08€
Be mokesčių:20.08€
Į krepšelį
Gamintojas: DOCO Modelis: F002
Elektrinė pėdų frezavimo staklės DOCO F002Norite pasirūpinti savo pėdų oda? DOCO elektrinės kojinės frezos dėka tai bus įmanoma! Jo darbas prisitaikys prie jūsų poreikių dėl dviejų keičiamų galvučių su skirtingomis gradacijomis. Be to, net ir ilgai naudojant įrangą nenuvarginsite rankos, nes jos dizainas itin ergonomiškas. Šiandien galite mėgautis profesionaliomis SPA procedūromis savo namuose!Išskirtinė kokybėElektrinė frezavimo staklės sukurta taip, kad jūsų pėdų oda visada būk sklandus. Aukšt..
12.59€
Be mokesčių:12.59€
Į krepšelį
Gamintojas: DOCO Modelis: BC001
DOCO BC001 kūno masažo šepetėlis (baltas).Norite, kad vonia būtų patogesnė? Kūno masažo šepetėlis tai visiškai pakeis! Be to, dėl reguliuojamo sukimosi galite jį pritaikyti pagal savo poreikius! Jo valdymas bus labai lengvas ir malonus dėl ergonomiško dizaino. Su DOCO jausitės kaip tikrame SPA!Patogus naudojimasDOCO kūno masažo šepetėlis buvo sukurtas atsižvelgiant į jūsų patogumą, todėl jame yra ilga rankena ir 360 laipsnių kampu besisukanti galvutė. Jis puikiai imituos rankinį valymą šepetėliu..
7.98€
Be mokesčių:7.98€
Į krepšelį
Gamintojas: DOCO Modelis: BH003
DOCO BH003 ūsų ištraukiklis su hidrabrazija.Ar norite pasirūpinti savo išvaizda? Arba atsikratyti odos netobulumų? Išbandykite ūsų vakuumą su hidrabrazija. 3 pakopų galios reguliavimo dėka pritaikysite jį pagal savo poreikius. Be to, 3 skirtingi patarimai puikiai tiks daugeliui programų. Pasirūpink savo veidu šiandien!Išskirtinė galiaDOCO ūsų vakuumas išsiskiria siurbimo galia, kurią galite reguliuoti nuo 45 iki 70 kpa. Be to, jame įdiegta speciali technologija padės greitai atblokuoti prievadus..
21.94€
Be mokesčių:21.94€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)