NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Earfun

Gamintojas: Earfun Modelis: TW500CCB
AirPro3 TWS ausinėms skirtas Earfun apsauginis dėklas (juodos)Jūsų EarFun ausinės lydės jus visur? Pasirūpinkite jų apsauga ir lažinkitės dėl dėklo, skirto TWS AirPro3 ausinėms! Gaminys pagamintas iš aukštos kokybės silikono ir apsaugo jūsų įrangą kritimo atveju. Be to, korpusas yra atsparus vandeniui ir dulkėms. Lengvam transportavimui skirtas karabinas yra atsakingas už patogų naudojimą, taip pat gerai apgalvotas dizainas, kad nereikėtų išimti dėklo, kai norite papildyti įrenginį.Aukštas apsau..
4.65€
Be mokesčių:4.65€
Į krepšelį
Gamintojas: Earfun Modelis: TW500P
TWS EarFun Air Pro 3 ausinės, ANC (rožinės spalvos).Iš naujo atraskite mėgstamas dainas naudodami TWS EarFun Air Pro 3. Ausinės palaiko Qualcomm aptx adaptyvų kodeką ir turi 11 milimetrų titano tvarkykles yra atsakingi už fantastišką garso kokybę. Juose naudojama ANC Quiet Smart 2.0 technologija ir cVc 8.0 triukšmo slopinimo sistema, todėl galite klausytis muzikos ir kalbėti telefonu net triukšmingose vietose. Juose taip pat yra įmontuoti mikrofonai, o „Bluetooth 5.3“ užtikrina patikimą ir žaibi..
57.85€
Be mokesčių:57.85€
Į krepšelį
Gamintojas: Earfun Modelis: TW204B
TWS EarFun AirLite ausinės (juodos)Mėgaukitės puikia garso kokybe ir aiškiais telefono skambučiais bet kur. „TWS EarFun AirLite“ belaidės ausinės yra lengvos, ergonomiškos konstrukcijos ir turi 13 mm tvarkykles, užtikrinančias „Hi-Fi“ erdvinį garsą. 4 triukšmą slopinantys mikrofonai leidžia laisvai bendrauti, o Bluetooth 5.3 technologija užtikrina patikimą perdavimą. Įkrovimo dėklas leidžia pratęsti įrangos veikimo laiką iki 30 valandų ir siūlo skaitmeninį ekraną, rodantį įkrovimo lygį.Hi-Fi kok..
18.13€
Be mokesčių:18.13€
Į krepšelį
Gamintojas: Earfun Modelis: TW303B
TWS EarFun Free Pro 2 ausinėsEarFun Free Pro 2 yra universalios TWS ausinės, užtikrinančios puikią garso kokybę ir komfortą. Juose yra 6 mm tvarkyklės ir „QuietSmart 2.0“ hibridinis ANC triukšmo slopinimas, be to, juose yra iki 6 mikrofonų, kad galėtumėte patogiai kalbėtis telefonu. „Bluetooth 5.2“ užtikrina patikimą ryšį, o įmontuotos jutiklinės plokštės suteikia greitą prieigą prie visų naudingų funkcijų. Ausinių su įkrovimo dėklu veikimo laikas siekia 30 valandų.QuietSmart 2.0 triukšmo slopin..
35.82€
Be mokesčių:35.82€
Į krepšelį
Gamintojas: Earfun Modelis: TW200W
TWS EarFun Air ausinėsEarFun Air yra TWS belaidės ausinės, kuriose yra dinamiškos 6 mm tvarkyklės ir kurios leidžia mėgautis puikia garso kokybe. Su įkrovimo dėklu jie veikia iki 35 valandų, o su iki 4 mikrofonų leidžia patogiai kalbėtis telefonu. Bluetooth 5.0 garantuoja patikimą ryšį, o lengvai naudojami jutikliniai skydeliai suteikia greitą prieigą prie svarbiausių funkcijų.Stulbinantis garsasIeškote aukštos kokybės garso? EarFun Air nenuvilia! 6 mm kompozitiniai dinaminiai garsiakalbiai sute..
29.73€
Be mokesčių:29.73€
Į krepšelį
Gamintojas: Earfun Modelis: TW500W
TWS EarFun Air Pro 3 ausinės, ANC (baltos)Iš naujo atraskite mėgstamas dainas naudodami TWS EarFun Air Pro 3. Ausinės palaiko Qualcomm aptx adaptyvų kodeką ir turi 11 milimetrų titano tvarkykles, kurios yra atsakingas už fantastišką garso kokybę. Juose naudojama ANC Quiet Smart 2.0 technologija ir cVc 8.0 triukšmo slopinimo sistema, todėl galite klausytis muzikos ir kalbėti telefonu net triukšmingose vietose. Juose taip pat yra įmontuoti mikrofonai, o „Bluetooth 5.3“ užtikrina patikimą ir žaibiš..
55.70€
Be mokesčių:55.70€
Į krepšelį
Gamintojas: Earfun Modelis: TW500B
TWS EarFun Air Pro 3 ausinės, ANC (juodos)Iš naujo atraskite mėgstamas dainas su TWS EarFun Air Pro 3 ausinėmis. Jie palaiko „Qualcomm aptx Adaptive“ kodeką ir turi 11 milimetrų titano tvarkykles, kurios yra atsakingos už fantastišką garso kokybę. Juose naudojama ANC Quiet Smart 2.0 technologija ir cVc 8.0 triukšmo slopinimo sistema, todėl galite klausytis muzikos ir kalbėti telefonu net triukšmingose vietose. Juose taip pat yra įmontuoti mikrofonai, o „Bluetooth 5.3“ užtikrina patikimą ir žaibi..
55.70€
Be mokesčių:55.70€
Į krepšelį
Gamintojas: Earfun Modelis: TW201W
TWS EarFun Air S ausinės, ANC (baltos)Ieškote ausinių, kurios skleidžia puikų garsą ir yra labai patogios dėvėti? Earfun TW201W jums puikiai tiks! Dėl Bluetooth 5.2 technologijos jie garantuoja jums stabilų ryšį, be to, galėsite klausytis savo muzikos iki 30 valandų! Speciali aktyviojo triukšmo slopinimo technologija efektyviai pašalina triukšmą, todėl galite mėgautis aiškiais ir aiškiais telefono skambučiais. Naudodami „Earfun“ niekas jūsų nesulaikys!Puikus garsasSu naujausiomis technologijomis..
34.13€
Be mokesčių:34.13€
Į krepšelį
Gamintojas: Earfun Modelis: TW203W
TWS EarFun AirMini2 ausinės (baltos)Su EarFun AirMini 2 galite mėgautis fantastiška garso kokybe ir komfortu be kompromisų. Įrengti 10 milimetrų garsiakalbiai, jie atkuria itin detalų, aiškų ir natūralų garsą. Jie siūlo iki 24 valandų muzikos atkūrimo su įkrovimo dėklu, o su integruotais mikrofonais galite palaikyti ryšį su artimaisiais, kad ir kur būtumėte. Ausinės taip pat yra lengvos, kompaktiškos ir patogios nešioti ilgą laiką.Puiki garso kokybėAtraskite naują garso dimensiją su EarFun AirMi..
19.86€
Be mokesčių:19.86€
Į krepšelį
Gamintojas: Earfun Modelis: TW203B
TWS EarFun AirMini2 ausinės (juodos)Su EarFun AirMini 2 galite mėgautis fantastiška garso kokybe ir komfortu be kompromisų. Įrengti 10 milimetrų garsiakalbiai, jie atkuria itin detalų, aiškų ir natūralų garsą. Jie siūlo iki 24 valandų muzikos atkūrimo su įkrovimo dėklu, o su integruotais mikrofonais galite palaikyti ryšį su artimaisiais, kad ir kur būtumėte. Ausinės taip pat yra lengvos, kompaktiškos ir patogios nešioti ilgą laiką.Puiki garso kokybėAtraskite naują garso dimensiją su „EarFun AirM..
19.44€
Be mokesčių:19.44€
Į krepšelį
Gamintojas: Earfun Modelis: SP100
Belaidis „Bluetooth“ garsiakalbis „EarFun UBOOM Slim“„EarFun UBOOM Slim“ yra kompaktiškas garsiakalbis, kuris palaiko „Bluetooth 5.2“ technologiją, kad būtų užtikrintas sklandus ir stabilus ryšys. 20 vatų galia garantuoja sodrų ir įtraukiantį garso potyrį, o dėl plono dizaino ir lengvo svorio transportavimas tampa be rūpesčių. Veikimo laikas vienu įkrovimu siekia 18 valandų. Nesvarbu, ar rengiate kepsninę sode, ar atsipalaiduojate prie baseino, ar leidžiatės į nuotykius lauke, „EarFun UBOOM Slim..
37.39€
Be mokesčių:37.39€
Į krepšelį
Belaidės ausinės TWS EarFun Free 1S (juodos)
Teirautis
Gamintojas: Earfun Modelis: TW100S-B
TWS EarFun Free 1S ausinės (juodos)EarFun Free 1S yra belaidės ausinės, leidžiančios tyrinėti nežinomas mėgstamų takelių detales. Juose yra 7 mm tvarkyklės, kurios garantuoja fantastišką garso kokybę. Integruoti mikrofonai ir ENC technologija leidžia laisvai kalbėti, kad ir kur būtumėte. Jų veikimo laikas siekia iki 30 valandų. Ausines lengva naudoti naudojant intuityvius jutiklinius kilimėlius, o programėlė suteikia prieigą prie papildomų funkcijų. Ergonomiškas ausinių dizainas suteikia neprily..
20.05€
Be mokesčių:20.05€
Teirautis
Rodo 1 iki 12 iš 12 (1 Puslapių)