NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

EKSA

Gamintojas: EKSA Modelis: E5000Pro
Žaidimų ausinės EKSA E5000 ProPrisiimkite mėgstamo titulo herojaus vaidmenį su EKSA E5000 Pro. Žaidimų ausinės suteikia 7.1 erdvinį garsą ir dvi tvarkykles, kad garsas būtų įspūdingas, gausiai detalus. Be to, jie siūlo 2 režimus (muzika, žaidimas), kad galėtumėte tinkinti jų veikimą. Be to, du mikrofonai pašalina aplinkos triukšmą ir tiksliai įrašo jūsų balsą, o platus suderinamumas leidžia prijungti EKSA E5000 Pro prie įvairių įrenginių. Jie taip pat išsiskiria paprastu valdymu ir ergonomišku d..
41.13€
Be mokesčių:41.13€
Į krepšelį
Gamintojas: EKSA Modelis: E900
Žaidimų ausinės EKSA E900Mėgaukitės stereofoniniu garsu žaisdami žaidimus. EKSA E900 žaidimų ausinės turi 50 mm tvarkykles, o tai reiškia aukštos kokybės garsą. Savo ruožtu triukšmą slopinantis mikrofonas leidžia laisvai kalbėti. Be to, ausinės yra patogios ir jungiasi prie jūsų įrenginio per 3,5 mm garso laidą. Be to, jie išsiskiria plačiu suderinamumu, todėl galite prijungti juos, pavyzdžiui, prie konsolės, išmaniojo telefono ar iPad.Stereo garsasPasinerkite į žaidimų pasaulį su EKSA E900. Žai..
19.45€
Be mokesčių:19.45€
Į krepšelį
Žaidimų ausinės EKSA E7000
Teirautis
Gamintojas: EKSA Modelis: E7000
Žaidimų ausinės EKSA E7000EKSA E7000 žaidimų ausinės yra ergonomiško dizaino su originaliu vilkolakio motyvu ir LED foniniu apšvietimu. Patogios, minkštos ausinės leidžia ilgai naudotis, o reguliuojamas mikrofonas su triukšmo slopinimo funkcija pašalina nereikalingą triukšmą, todėl žaidimų metu galėsite patogiai bendrauti. 50 mm tvarkyklės užtikrina aukščiausios klasės garsą, o stereo žemųjų dažnių garsas dar labiau pagerina klausymosi patirtį.Įtraukianti patirtisDžiaukitės aiškiu garsu ir dar d..
15.00€
Be mokesčių:15.00€
Teirautis
Rodo 1 iki 3 iš 3 (1 Puslapių)