NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Elektrinis šildomas blakstienų rietiklis ANLAN 04-AJMJ11-001

Elektrinis šildomas blakstienų rietiklis ANLAN 04-AJMJ11-001
Elektrinis šildomas blakstienų rietiklis ANLAN 04-AJMJ11-001
13.92€
Be mokesčių: 13.92€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: ANLAN
  • Modelis: 04-AJMJ11-001

Elektrinis blakstienų rietiklis ANLAN 04-AJMJ11-001

Lengvai užrieskite blakstienas naudodami Anlan blakstienų rietiklį. Įkaista tik 40-60 sekundžių ir užtikrina ilgalaikius rezultatus. Be to, jis yra lengvas ir kompaktiškas. Jį lengva valdyti ir saugu naudoti. Be to, jis stabiliai palaiko 40–60°C temperatūrą.

Greitai užrieskite blakstienas

Dabar galite akimirksniu užriesti blakstienas. Anlan suktukas įkaista per maždaug 40-60 sekundžių, todėl jums nereikės per ilgai laukti, kol jis bus paruoštas darbui. Be to, jis suteikia riestų blakstienų efektą iki 24 valandų.

Patogus valdymas

Naudojant įrenginį nekils problemų. Įjunkite suktuką ir palaukite, kol jis įkais. Kai silikono elementas iš rožinės spalvos tampa baltu, tai reiškia, kad prietaisas yra paruoštas naudoti. Tada užrieskite blakstienas ir naudokite tušą, kad padidintumėte efektą.

Pasiimkite atostogauti

Anlan blakstienų rietiklis yra lengvas ir kompaktiškas, todėl galite įdėti jį į savo makiažo krepšį ir pasiimti atostogauti. Be to, jis veikia belaidžiu būdu, kad būtų patogiau naudoti. Įrenginys maitinamas 2 AAA tipo baterijomis, kurias reikia įsigyti atskirai.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha