NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP-012-BLA 100W

Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP-012-BLA 100W
Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP-012-BLA 100W
Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP-012-BLA 100W
Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP-012-BLA 100W
Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP-012-BLA 100W
177.59€
Be mokesčių: 177.59€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Allpowers
  • Modelis: AP-SP-012-BLA

Visų galių 100 W nešiojamas saulės įkroviklis AP-SP-012-BLA

Vykstate į kempingą ar RV kelionę? O gal planuojate kokį kitą nuotykį, kuriame pravers galimybė pasisemti energijos iš saulės? Jei taip, Allpowers sulankstomas 100 W saulės įkroviklis tikrai pravers! Dėl savo pažangios iSolar technologijos jis optimaliai reguliuoja įtampą ir srovę, kai maitina jūsų įrenginius, ir užtikrina saugų naudojimą. Jame yra nuolatinės srovės išvestis ir du USB. Jis taip pat itin patvarus, o sulankstytas – itin patogus.

Pažangi iSolar technologija – greitas jūsų įrenginių įkrovimas

Produktas palaiko naujovišką iSolar technologiją, kuri leidžia greitai įkrauti prijungtus įrenginius. Integruotas reguliatorius užtikrina stabilų įkroviklio veikimą ir automatiškai reguliuoja įtampą bei srovę, kad jūsų konkreti įranga būtų įkrauta kuo greičiau. Su Allpowers užtrunka vos kelias akimirkas, kol nešiojamasis kompiuteris ar telefonas vėl pradės veikti!

Vienu metu gali maitinti iki 2 prietaisų

Įkroviklis turi nuolatinės srovės išvestį ir dvigubą USB išvestį. Pirmasis leidžia maitinti įrenginius iki 5 A, o antrasis - iki 2,4 A. Naudodami gaminį taip pat galite vienu metu įkrauti iki 2 įrenginių. Dėl to įkroviklis idealiai tinka naudoti lauke, pavyzdžiui, miške ar stovyklavietėse, kur prieiga prie maitinimo šaltinių paprastai yra labai ribota.

Sulankstomas, nešiojamas, patogus

Prietaisas yra neįtikėtinai efektyvus ir nekenksmingas aplinkai. Be to, jo unikaliomis funkcijomis galite naudotis beveik visur, kur pakankamai saulės šviesos. Sulankstytas įkroviklis neužima per daug vietos ir yra itin patogus transportuoti. Dėl tvirtos, malonios liesti rankenos jį lengva nešiotis. Pasiimkite jį su savimi visur, kur jums reikia nešiojamo maitinimo šaltinio ir netrukdomai gaukite energijos iš saulės spindulių!

2 prievadų tipai – universalus suderinamumas

Kuo dar išsiskiria „Allpowers“ nešiojamasis saulės įkroviklis? Platus suderinamumas! Pavyzdžiui, nuolatinės srovės prievadas apdoros nešiojamuosius kompiuterius, 12 V automobilių baterijas ir įvairius įrenginius iki 18 V. Kita vertus, USB prievadas leidžia prijungti „iOS“ ar „Android“ išmaniuosius telefonus, „iPad“, planšetinius kompiuterius ir daugybę kitų USB įrenginių. Tai reiškia, kad įkroviklis puikiai tinka įvairioms reikmėms.

Saugus ir patvarus

Allpowers taip pat rūpinasi vartotojų saugumu. Gaminys atitinka FCC, CE ir RoHS standartų reikalavimus, tai patvirtina atitinkami sertifikatai. Jis taip pat buvo apsaugotas nuo trumpojo jungimo ir viršįtampio. Įkroviklis taip pat puikiai pritaikytas įvairioms lauko sąlygoms. Pagaminta iš patvaraus PET plastiko ir dilimui atsparios PVC medžiagos – išgyvens bet kokius nuotykius, kurių metu jus lydės.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP-033-BLA 200W Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP-033-BLA 200W
Teirautis
Gamintojas: Allpowers Modelis: AP-SP-033-BLA
Allpowers AP-SP-033-BLA 200W fotovoltinė plokštėAllpowers AP-SP-033-BLA yra efektyvi saulės baterija, kuri suteiks jums prieigą prie nemokamos žalios ..
305.00€
Be mokesčių:305.00€
Teirautis
Gamintojas: Allpowers Modelis: XD-SP18V40W
Allpowers XD-SP18V40W 40W fotovoltinė plokštėGaukite patogią prieigą prie elektros, kad ir kur eitumėte. Naudodami Allpowers XD-SP18V40W fotovoltinę p..
87.36€
Be mokesčių:87.36€
Į krepšelį
Gamintojas: Allpowers Modelis: AP-SP18V21W
Allpowers AP-SP18V21W fotovoltinė plokštėUžtikrinkite nuolatinę prieigą prie energijos, kad ir kur būtumėte. „Allpowers“ fotovoltinė plokštė pasižymi ..
47.77€
Be mokesčių:47.77€
Į krepšelį
Gamintojas: Allpowers Modelis: AP-ES-004-BLA
Allpowers AP-ES-004-BLA 21W fotovoltinė plokštėĮsigykite nemokamą nešiojamąjį energijos šaltinį, kuris suteiks energijos, kai tik jos prireiks. Allpow..
34.60€
Be mokesčių:34.60€
Į krepšelį
Gamintojas: Allpowers Modelis: AP-SP5V10W
Allpowers AP-SP5V 10W fotovoltinis skydelis / saulės įkroviklis.Naudodami Allpowers AP-SP5V fotovoltinę plokštę gausite nešiojamąjį maitinimo šaltinį,..
23.96€
Be mokesčių:23.96€
Į krepšelį