NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP5V 21W

Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP5V 21W
Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP5V 21W
Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP5V 21W
Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP5V 21W
Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP5V 21W
35.02€
Be mokesčių: 35.02€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Allpowers
  • Modelis: AP-SP5V21W

Visos galios 21W nešiojamas saulės įkroviklis

Nešiojamas saulės įkroviklis yra unikalus įrenginys, skirtas pažengusiems keliautojams. Tai suteikia papildomą energijos šaltinį sudėtingose ​​situacijose ir suteikia nepamirštamų įspūdžių. Energija, išgaunama iš saulės spindulių, leidžia greitai grįžti prie mobiliojo ryšio. Sulankstomas dizainas pritaikytas įvairiems kelionės etapams. Saulės baterijos sėkmingai pravers kaip varginančių žygių, stovyklavimo, laipiojimo, bet ir atliekant darbus.

Pripažintas efektyvumas

Sumanus prietaiso dizainas yra didžiulis pliusas šiek tiek reiklesniams žygeiviams, kurie teikia pirmenybę praktikai ir patogumui viename. Saulės įkroviklis neapsunkina ilgesnių kelionių, neapsunkina pritvirtinimo ar transportavimo. Papildomi kabliukai leidžia lengvai tinkamai pritvirtinti įrangą prie kelioninio krepšio. Plokštės korpusas yra atsparus vandeniui ir pakankamai patvarus, kad lydėtų jus nepalankiomis oro sąlygomis. Įrangos matmenys neviršija B5 lapo dydžio, o tai dar labiau iliustruoja jos tvarkingumą.

Našumas ir ilgaamžiškumas

Inovatyvi įkrovimo technologija automatiškai reguliuoja įtampą, leidžiančią įkrauti telefoną ar planšetinį kompiuterį kuo greičiau ir nekenksmingiau. Dvigubas USB įvestis su iki 2,4A leidžia vienu metu prijungti du įrenginius. Ši parinktis ypač naudinga avarinėse situacijose, keliaujant ar dirbant. Saulės energijos saulės elementai yra veiksmingi ir efektyvūs, tai rodo aukštas 22–25% konversijos koeficientas.

Platus suderinamumas

Gaminys automatiškai aptinka jūsų įrenginius ir suteikia jiems atitinkamą srovę, taip pagreitindamas įkrovimo procesą. Jį tikrai naudosite ne tik išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių, maitinimo blokų maitinimui, bet ir kitai įrangai su 5V USB prievadu. Išmanioji išvestis pagrįsta pažangia grandinės technologija. „Allpowers“ saulės baterijos įkroviklis puikiai veiks daugelyje situacijų, siūlydamas įvairius reikalingus naudojimo būdus.

Paruošta eiti

nepaprastas patvarumas patvirtintas keliais CE, FCC ir RoHS sertifikatais. Prietaisas visais atžvilgiais atitinka aplinkosaugos reikalavimus ir turi sistemas, apsaugančias nuo švelnių smūgių, kritimų ar nešvarumų padarytos žalos. Jis taip pat atsparus nedideliam lietui. Didelis patvarumo laipsnis labai pailgins tarnavimo laiką ir padidins eksploatacinių savybių kokybę.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP-033-BLA 200W Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP-033-BLA 200W
Teirautis
Gamintojas: Allpowers Modelis: AP-SP-033-BLA
Allpowers AP-SP-033-BLA 200W fotovoltinė plokštėAllpowers AP-SP-033-BLA yra efektyvi saulės baterija, kuri suteiks jums prieigą prie nemokamos žalios ..
305.00€
Be mokesčių:305.00€
Teirautis
Gamintojas: Allpowers Modelis: AP-SP-012-BLA
Visų galių 100 W nešiojamas saulės įkroviklis AP-SP-012-BLAVykstate į kempingą ar RV kelionę? O gal planuojate kokį kitą nuotykį, kuriame pravers gali..
177.59€
Be mokesčių:177.59€
Į krepšelį
Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP-029-BLA 140W
Teirautis
Gamintojas: Allpowers Modelis: AP-SP-029-BLA-NEW
Allpowers AP-SP-029-BLA 140W fotovoltinė plokštėAtraskite nemokamą saulės energiją, kad palengvintumėte savo kasdienį gyvenimą. Allpowers AP-SP-029-BL..
120.33€
Be mokesčių:120.33€
Teirautis
Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP-027-BLA 100W Nešiojama saulės panelė Allpowers AP-SP-027-BLA 100W
Teirautis
Gamintojas: Allpowers Modelis: AP-SP-027-BLA
Allpowers AP-SP-027-BLA 100W fotovoltinė plokštėStatykite už nemokamą, viešai prieinamą saulės energiją ir sutaupykite savo elektros sąskaitas! Skydas..
168.00€
Be mokesčių:168.00€
Teirautis
Gamintojas: Allpowers Modelis: AP-SP5V10W
Allpowers AP-SP5V 10W fotovoltinis skydelis / saulės įkroviklis.Naudodami Allpowers AP-SP5V fotovoltinę plokštę gausite nešiojamąjį maitinimo šaltinį,..
18.89€
Be mokesčių:18.89€
Į krepšelį