NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Foneng

Gamintojas: Foneng Modelis: C07 White
Foneng C07 2.4A dvigubas USB automobilinis įkroviklis (baltas)Gaukite galimybę patogiai įkrauti įrenginius keliaujant. Foneng C07 automobilinis įkroviklis siūlo iki 2,4 A ir pasižymi dideliu suderinamumu. Jame yra 2 USB prievadai, leidžiantys vienu metu įkrauti iki 2 įrenginių. Jis taip pat itin kompaktiškas, tačiau patvarus.Įkraukite 2 įrenginius vienu metuReikia įkrauti telefoną ir planšetinį kompiuterį? O gal norite prijungti 2 išmaniuosius telefonus – savo ir keleivio – įkrovimui? Jokių prob..
2.96€
Be mokesčių:2.96€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: C07 Black
Foneng C07 2.4A dvigubas USB automobilinis įkroviklis (juodas)Gaukite galimybę patogiai įkrauti įrenginius keliaujant. Foneng C07 automobilinis įkroviklis siūlo iki 2,4 A ir pasižymi dideliu suderinamumu. Jame yra 2 USB prievadai, leidžiantys vienu metu įkrauti iki 2 įrenginių. Jis taip pat itin kompaktiškas, tačiau patvarus.Įkraukite 2 įrenginius vienu metuReikia įkrauti telefoną ir planšetinį kompiuterį? O gal norite prijungti 2 išmaniuosius telefonus – savo ir keleivio – įkrovimui? Jokių prob..
3.03€
Be mokesčių:3.03€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: C15 Single
Automobilinis įkroviklis Foneng C15, USB, 4A (pilkas)Automobilinis įkroviklis Foneng C15 palaiko greitą įkrovimą ir suteikia iki 4A. Dėl to jis akimirksniu įkraus jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Jis turi USB-A prievadą ir pasižymi dideliu suderinamumu. Tuo pačiu metu jis yra ypač patvarus, tačiau kompaktiškas.Greitas įkrovimasNebereikia per ilgai laukti, kol planšetinis kompiuteris ar telefonas pradės veikti vėl paruoštas naudojimui. C15 įkroviklis suteikia iki 4 A ir palaiko to..
3.75€
Be mokesčių:3.75€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: C15 Micro
Automobilinis įkroviklis Foneng C15, USB, 4A + laidas iš USB į mikro USB (pilkas)Automobilinis įkroviklis Foneng C15 palaiko greitą įkrovimą ir suteikia iki 4 A. Dėl to jis akimirksniu įkraus jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Jis turi USB-A prievadą ir pasižymi dideliu suderinamumu. Tuo pačiu metu jis yra labai patvarus, tačiau kompaktiškas. Komplekte taip pat yra mikro USB laidas.Greitas įkrovimasNebereikia per ilgai laukti, kol planšetinis kompiuteris ar telefonas vėl bus paruoš..
3.75€
Be mokesčių:3.75€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: BL101 White
Foneng BL101 Mini TWS belaidės ausinės (baltos)Ieškote tobulų kasdienių ausinių? Mini TWS Foneng puikiai atliks šį darbą! Dėl didelės baterijos galėsite mėgautis mėgstamomis dainomis iki 5 valandų! Be to, „Bluetooth 5.1“ ryšys leis jums atsikratyti sudėtingų laidų ir užtikrinti stabilų bei nuolatinį perdavimą.Belaidis ryšysIeškote sau ausinių, bet pavargote dėl nuolatinio laidų raizgimo? Foneng dėka ši problema išnyks! „Bluetooth 5.1“ dėka BL101 ausinės užtikrina stabilų belaidį ryšį. Nuo šiol g..
10.71€
Be mokesčių:10.71€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: BL08L White
Foneng BL08L TWS belaidės ausinės (baltos)Foneng BL08L yra belaidės ausinės, sukurtos atsižvelgiant į patogumą ir funkcionalumą. Juose sumontuota didelė baterija, kuri garantuoja iki 4,5 valandų baterijos veikimo laiką. Be to, dėl kompaktiško dydžio juos galėsite įsidėti į kelnių kišenę ir pasiimti su savimi į kiekvieną kelionę.Stabilus ryšysFoneng ausines palaiko Bluetooth 5.0 technologija, todėl galite pamiršti apie nuolatinį atsijungimą ar silpną signalą. Ryšys bus stabilus ir garantuos aiškų..
11.23€
Be mokesčių:11.23€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: BL108 White
TWS Foneng BL108 belaidės ausinės (baltos)Mėgaukitės puikiu garsu klausydamiesi muzikos. Su Foneng ausinėmis galėsite patogiai klausytis mėgstamų dainų iki 12 valandų su stabiliu ir belaidžiu Bluetooth 5.1 ryšiu! Nuo šiandien niekas jūsų neberibos.Belaidis atkūrimasBL108 ausinėse yra „Bluetooth 5.1“, užtikrinantis stabilų ir greitą belaidį ryšį. Su Foneng jokie kabeliai jūsų neberibos! Be to, jums nereikia jaudintis, kad baterija staiga išsikraus ir pertrauks muziką, nes ant korpuso yra specialu..
12.45€
Be mokesčių:12.45€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: BL109 White
TWS Foneng BL109 belaidės ausinės (baltos)Norite mėgautis puikiu garsu klausydamiesi muzikos? Su BL109 tai bus įmanoma! Jie užtikrins stabilų ir belaidį Bluetooth 5.1 ryšį. Be to, galėsite klausytis mėgstamų dainų iki 12 valandų! Naudodami Foneng galite pamiršti ribas.Belaidis atkūrimasNenorite būti apribotas verkiančiais laidais? Su Bl109 galite pamiršti šią problemą, nes jie naudoja Bluetooth 5.1 belaidį ryšį. Tai garantuoja greitą ir stabilų ryšį bei aiškų garsą. Be to, dėl kompaktiško dydžio..
10.31€
Be mokesčių:10.31€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: BL109 Blue
TWS Foneng BL109 belaidės ausinės (mėlynos)Norite mėgautis puikiu garsu klausydamiesi muzikos? Su BL109 tai bus įmanoma! Jie užtikrins stabilų ir belaidį Bluetooth 5.1 ryšį. Be to, galite klausytis savo mėgstamų dainų iki 12 valandų! Naudodami Foneng galite pamiršti apribojimus.Belaidis atkūrimasNenorite būti apribotas verkiančiais laidais? Su Bl109 galite pamiršti šią problemą, nes jie naudoja Bluetooth 5.1 belaidį ryšį. Tai garantuoja greitą ir stabilų ryšį bei aiškų garsą. Be to, dėl kompakti..
11.73€
Be mokesčių:11.73€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: "BL118 Yellow "
TWS Foneng BL118 belaidės ausinės (geltonos)Ieškote įrangos, kad užbaigtumėte savo žaidimų zoną? Foneng belaidės ausinės jums puikiai tiks! Jie užtikrina mažą delsą, o Bluetooth 5.3 ryšys garantuoja stabilų ryšį be trukdžių. Be to, jie nepertraukiamai dirbs iki 7 valandų!Ausinės žaidėjamsFoneng BL118 ausinės puikiai tiks bet kuriam žaidimų gerbėjui. Jie garantuoja mažą delsą, o didelė baterija leis jiems veikti iki 7 valandų. Tai užtikrina, kad nepraleisite svarbesnio žaidimo! Be to, jų unikalus..
10.78€
Be mokesčių:10.78€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: BL118 Black
TWS Foneng BL118 belaidės ausinės (juodos)Ieškote įrangos, kad užbaigtumėte savo žaidimų zoną? Foneng belaidės ausinės jums puikiai tiks! Jie užtikrina mažą delsą, o Bluetooth 5.3 ryšys garantuoja stabilų ryšį be trukdžių. Be to, jie nepertraukiamai dirbs iki 7 valandų!Ausinės žaidėjamsFoneng BL118 ausinės puikiai tiks bet kuriam žaidimų gerbėjui. Jie garantuoja mažą delsą, o didelė baterija leis jiems veikti iki 7 valandų. Tai užtikrina, kad nepraleisite svarbesnio žaidimo! Be to, jų unikalus d..
9.90€
Be mokesčių:9.90€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: BL126 Black
TWS Foneng BL126 belaidės ausinės (juodos)Ieškote sau tobulų kasdienių ausinių? BL126 jums puikiai tiks! Dėl talpios baterijos jie užtikrins ilgą veikimo laiką, o moderni Bluetooth 5.3 technologija – stabilų ir ilgalaikį ryšį. Be to, juos bus labai patogu dėvėti dėl apgalvoto dizaino.Belaidis ryšysFoneng BL126 yra belaidės į ausis įdedamos ausinės, kurias naudojant Bluetooth 5.3 technologija lengva prisijungti prie jūsų įrenginių. Be to, jau galite pamiršti apie trukdžius, nes ryšys yra stabilus..
12.03€
Be mokesčių:12.03€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: BL128 Black
Belaidės ausinės TWS Foneng BL128, Bluetooth 5.2 (juoda)Ieškote ausinių, kurios ne tik nustebintų savo garsu, bet ir būtų labai patogios nešioti? Foneng BL128 jums puikiai tiks! Dėl Bluetooth 5.3 jie garantuos jums stabilų ir nuolatinį ryšį. Be to, dėl lengvo ir kompaktiško dizaino juos visada galite nešiotis su savimi.Belaidis ryšysAusinės Foneng BL128 yra naujoviškas sprendimas muzikos mylėtojams ir išmaniųjų telefonų naudotojams, kurie nori aukštos kokybės garso ir patogaus naudoti. Ausinės j..
12.97€
Be mokesčių:12.97€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: BL105 White
AIROHA Foneng BL105 (baltos) TWS belaidės ausinės su AIROHA mikroschema.Ieškote sau tobulų ausinių? Foneng BL105 puikiai veiks ne tik klausytis muzikos, bet ir skambinti. Jie džiugins puikiu garsu ir nuolatiniu bei stabiliu Bluetooth 5.2 ryšiu. Su Foneng niekas jūsų neberibos!Stulbinanti garso kokybėFoneng BL105, nepaisant mažo dydžio, džiugins jus puikiu garsu. Jie išsiskiria nuostabiu didelės raiškos stereo garsu. Taip galite pasiklysti mėgstamų dainų tarpe, kad ir kur būtumėte.Naudojimo patog..
15.04€
Be mokesčių:15.04€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: BL31 Black
Foneng BL31 silikoninės belaidės ausinės su kaklu (juodos)Tegul mėgstamos dainos daro treniruotes malonesnes. Foneng BL31 ausinės suteikia puikią garso kokybę ir yra labai patogios. Bluetooth 5.0 užtikrina patikimą belaidį perdavimą, o integruotas mikrofonas leidžia laisvai kalbėti telefonu. Taip pat vertas dėmesio ilgas ausinių veikimo laikas, kuris siekia 7,5 valandos.Naudojimo patogumasAusinės buvo sukurtos atsižvelgiant į jūsų patogumą. Jie puikiai priglunda prie ausų ir neiškris iš jų – net..
8.46€
Be mokesčių:8.46€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: BL12 Black
Foneng BL12 mobilusis daugialypės terpės Bluetooth garsiakalbis (juodas)Ieškote garsiakalbio savo namams, kuris jus sužavėtų ne tik garsu, bet ir išvaizda? Foneng BL12 puikiai tiks jums! Tai, kas jį išskiria, yra unikalus dizainas ir stebinantis garso efektas. Be to, dėl didelės baterijos jis galės leisti mėgstamas dainas iki 10 valandų!Puiki garso kokybėFoneng BL12 garsiakalbyje sumontuota kontrabosinė diafragma, užtikrinanti šokiruojantį garso efektą. Be to, galite klausytis mėgstamų dainų tai..
15.38€
Be mokesčių:15.38€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: BL50 Black
Foneng BL50 „Bluetooth“ ausinės (juodos)Atraskite savo mėgstamas melodijas naujos ir geresnės kokybės. Foneng BL50 belaidės ausinės turi 40 milimetrų tvarkykles ir palaiko Bluetooth 5.0, kad garsas būtų skaidrus ir patikimas. Jie taip pat išsiskiria iki 12 valandų veikimo laiku ir apgalvotu, šiuolaikišku dizainu.Puiki garso kokybėPatirkite, kokios geros dainos jums patinka gali skambėti. BL50 ausinės su 40 milimetrų garsiakalbiais užtikrina fantastišką garso kokybę ir aiškų, natūralų garsą. Jie ..
14.02€
Be mokesčių:14.02€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: X86 Micro
Foneng X86 3A USB į mikro USB laidas, 1,2 m (baltas)Dėl 3A intensyvumo, „Foneng X86“ leidžia greitai atnaujinti įrenginių energiją. Be to, vario naudojimas yra atsakingas už stabilų ir saugų įkrovimą. Jis turi USB ir Micro USB jungtis, o jo ilgis yra 1,2 m. Be to, jis buvo sukurtas iš TPE plastiko, kuris reiškia atsparumą aukštai temperatūrai ir susipainiojimą...
2.82€
Be mokesčių:2.82€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: EP200 Black
Foneng EP200 laidinės, į ausis įdedamos ausinės, mini lizdas (juodas)Foneng EP200 ausinės siūlo puikią garso kokybę dėl dinamiškų tvarkyklių ir užtikrina komfortą. Be to, jie jungiami prie jūsų įrenginio kabeliu su 3,5 mm prievadu.Naudojimo patogumasAusinėse yra silikoninės pagalvėlės, jos yra ergonomiško dizaino, todėl jos neiškris iš ausų ir užtikrina ilgalaikį komfortą.Aukštos kokybės garsasMėgaukitės mėgstamomis melodijomis mėgstamu garsu. Foneng EP200 ausinės turi 14,2 mm dinamines tvarkykl..
3.09€
Be mokesčių:3.09€
Į krepšelį
Gamintojas: Foneng Modelis: EU13 iPhone
Foneng EU13 maitinimo įkroviklis + USB prie Lightning laidas, 3A (baltas)Foneng EU13 tinklo įkroviklis leidžia greitai atnaujinti įrenginių energiją, o dėl saugos funkcijų ir apgalvoto dizaino naudojimas yra saugus. Be to, jis išsiskiria plačiu suderinamumu – jo pagalba įkrausite savo išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ir kt. Komplekte taip pat yra USB į Lightning laidas.Greitas ir saugus įkrovimasFoneng EU13 palaiko QC3 .0 greito įkrovimo protokolas, leidžiantis greitai atnaujinti savo įr..
5.18€
Be mokesčių:5.18€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 112 (6 Puslapių)