NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Fototerapijos plaukų šalinimo lemputė ANLAN ALTMY02-US02 su JAV kištuku

Fototerapijos plaukų šalinimo lemputė ANLAN ALTMY02-US02 su JAV kištuku
Teirautis
Fototerapijos plaukų šalinimo lemputė ANLAN ALTMY02-US02 su JAV kištuku
34.55€
Be mokesčių: 34.55€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: ANLAN
  • Modelis: ALTMY02-US02

Lazerinis epiliatorius ANLAN ALTMY02-US02 su JAV jungtimi

Atsisveikinkite su senais plaukų šalinimo būdais! Su Anlan įrenginiu jų atsikratysite vos per 8 savaites. Jau po 5 savaičių plaukai tampa pastebimai plonesni, o po 8 savaičių pastebėsite plaukų slinkimą ir naujų plaukų nesusiformavimą. US02 turi du saugius jutiklius – temperatūros ir odos. Be to, jis turi 5 energijos nustatymų lygius. Sureguliuokite lygį, kad jis atitiktų savo kūno dalį.


Atsisakykite tradicinių epiliavimo būdų

Nebereikia leisti masių pinigų apsilankymams grožio salonuose. Dabar galite greitai ir neskausmingai atsikratyti plaukų neišeidami iš namų! Lygiomis kojomis mėgautis per 8 savaites užtrunka tik 4 minutes. Lūpų ar bikinio zonai tai užtrunka tik 1 minutę. Be to, galite lengvai įkrauti naudodami įkroviklį su JAV kištuku ir adapteriu.


Per 8 savaites mėgaukitės lygia oda

Įrenginys pasiekia didžiausią 5,3 galią J/cm2. Po 1-4 savaičių plaukų augimas tampa laipsniškas. Kita vertus, 5-8 savaitę plaukai pradeda plonėti ir švelnėti. Jau po 8 savaičių plaukai pradeda slinkti ir neatsiranda naujų plaukų. Pastaba: naudojant įrenginį pirmą kartą, rekomenduojama pradėti nuo 1 lygio ir naudojant palaipsniui didinti galią.


Įrengti du saugos jutikliai

Galutėlės temperatūra nuolat didėja kartu su spinduliuote, o temperatūros jutiklis, kuriame yra įrenginys, yra skirtas blokuoti spinduliuotę, kol pagrindinė galvutė atvės. Kad būtų išvengta klaidingos spinduliuotės, jis turi odos jutiklį, kuris nustato jos sukibimą. Jei šviesos indikatoriai visiškai nesiliečia su oda, jie neužsidega.


5 lygiai energijos nustatymų

Sureguliuokite energijos lygį pagal pasirinktą kūno dalį. Jei įrenginį naudojate pirmą kartą, pradėkite nuo 1 lygio ir padidinkite jį naudojant. Aukščiausias lygis duoda geriausius rezultatus. Tai leis jums pritaikyti įrenginio veikimą pagal savo poreikius.


Naudojimo patogumas

Prieš naudodami įrenginį pašalinkite visus plaukus nuo norimų atskleisti vietų. Būtinai dėvėkite akinius, kad išvengtumėte kenksmingos spinduliuotės. Energijos lygį derinkite pagal savo poreikius, rekomenduojama pradėti nuo mažiausio. Laikykite gaminį vertikaliai prie epiliavimo srities ir paspauskite blykstės mygtuką. Po to nepamirškite sudrėkinti odos.


Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Lauko šviestuvas Superfire FF10-B Lauko šviestuvas Superfire FF10-B
Teirautis
Gamintojas: SuperFire Modelis: FF10-B
Superfire FF10-B saulės lempaFF10-B yra išmanusissaulės šviestuvas. Jis pasižymi dideliu konversijos koeficientu, taip pat itin trumpu įkrovimo laiku...
13.64€
Be mokesčių:13.64€
Teirautis
Sodo šviestuvas su saulės baterija Superfire FF16-A, 600mAh
Teirautis
Gamintojas: SuperFire Modelis: FF16-A
Superfire FF16-A lempaMėgaukitės nuostabiu apšvietimu savo namuose. Saulės energija varoma prieblandos jutimo saulės lempa automatiškai įsijungia ir i..
8.19€
Be mokesčių:8.19€
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: TRV06
Išmanusis termostatinis vožtuvas Avatto TRV06 Zigbee 3.0 TUYAPadarykite savo butą maloniai šiltą. „Avatto TRV06“ išmanusis termostatinis vožtuvas leid..
22.35€
Be mokesčių:22.35€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: TRV07
Išmanus termostatinis vožtuvas Avatto TRV07 Zigbee 3.0 TUYAAvatto TRV07 termostatinis vožtuvas yra praktiškas įrenginys, kuris leis patogiai valdyti š..
23.91€
Be mokesčių:23.91€
Į krepšelį
Blitzwolf BW-CLT2 išmanioji lubinė lempa LED
Teirautis
Gamintojas: BlitzWolf Modelis: BW-CLT2
Blitzwolf išmanusis LED lubinis šviestuvas BW-CLT2Blitzwolf BW-CLT2 išmanusis LED lubinis šviestuvas tinka beveik bet kokiai progai. Jo veikimą nesunk..
56.50€
Be mokesčių:56.50€
Teirautis