NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Freewell

Gamintojas: Freewell Modelis: FW-OA3-BRG
4 Freewell Bright Day filtrų rinkinys, skirtas DJI Action 3Freewell Bright Day filtrai idealiai tinka DJI Action 3 fotoaparatų savininkams, norintiems gauti puikių nuotraukų ir vaizdo įrašų skirtingomis apšvietimo sąlygomis. Rinkinyje yra keturi filtrai: ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL ir ND64/PL, kurie užtikrina puikią vaizdo kokybę net esant stipriai saulės šviesai. ND/PL filtrai sujungia ND (neutralus) ir PL (poliarizacinius) filtrų funkcijas. ND filtrai leidžia valdyti fotoaparato jutiklį pasiekian..
42.51€
Be mokesčių:42.51€
Į krepšelį
Gamintojas: Freewell Modelis: FW-OA3-ALD
Freewell All Day 6 filtrų rinkinys, skirtas DJI Action 3Visos dienos rinkinys yra 6 filtrų rinkinys, skirtas DJI Action 3. Rinkinį sudaro ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, ND64/PL, ND1000, UV filtrai, todėl galite sumažinti į objektyvą patenkančios šviesos kiekį, taip pat pasiekti pažangių efektų, pavyzdžiui, sumažinti akinimą vandens paviršiuje ir padidinti ekspozicijos laiką. Kurkite kvapą gniaužiančias nuotraukas ir eksperimentuokite su Freewell filtrais! Komplekte rasite specialų filtro laikymo dėkl..
52.35€
Be mokesčių:52.35€
Į krepšelį
Gamintojas: Freewell Modelis: FW-SH-VNDXMIST1-5
Freewell Sherpa True Color VND Mist 1-5 stabdžių filtras, skirtas iPhone 13/iPhone 14Sukurtas Sherpa serijos dėklams, Mist Edition True Color Variable VND 1-5 Stop filtras padeda sumažinti ryškumą daugiau kinematografinio efekto jūsų nuotraukoms. Jis sumažina ekspoziciją nuo 1 iki 5 padalų, todėl galite naudoti platesnius diafragmos nustatymus, kad būtų mažesnis lauko gylis arba judesio neryškumas. Norėdami pakeisti efektą, tiesiog pasukite filtro žiedą. Dėl technologijos „True Color“ šis filtra..
63.86€
Be mokesčių:63.86€
Į krepšelį
Gamintojas: Freewell Modelis: FW-SH-CPL
CP Freewell Sherpa filtras, skirtas iPhone 13/iPhone 14Frewell filtras, sukurtas specialiai Sharp dėklams. Jis puikiai veiks su iPhone 13 ir 14 serijomis. CPL (Circular Polarizing Filter) optiniai filtrai pasižymi tuo, kad sumažina akinimą, pagerina spalvų sodrumą ir kontrastą bei padidina lauko gylį. Jie ypač naudingi fotografuojant peizažą, kur vanduo, lapai ar langai dažnai šviečia. Filtras išsiskiria kokybišku apdirbimu ir praėjo daugybę bandymų, patvirtinančių jo saugumą jūsų įrenginiams. T..
38.05€
Be mokesčių:38.05€
Į krepšelį
Gamintojas: Freewell Modelis: FW-H9B-ND1000
Freewell ND1000 filtras, skirtas GoPro HERO11/HERO10/HERO9Apsaugokite fotoaparato objektyvą ir pagerinkite savo kadrų kokybę naudodami Freewell pasiūlymą. ND1000 filtras apsaugo nuo įbrėžimų, vandens ir dulkių bei efektyviai sumažina pro objektyvą patenkančios šviesos kiekį. Gaminys pagamintas iš aukštos kokybės optinio stiklo ir aliuminio lydinio. Jis išsiskiria lengvu svoriu – jums nereikia jaudintis dėl įrenginio apkrovos. Jis suderinamas su GoPro HERO 11, HERO 10 ir HERO 9 kameromis.Efektyvu..
15.14€
Be mokesčių:15.14€
Į krepšelį
Gamintojas: Freewell Modelis: FW-H9B-ND32/PL
Freewell ND32/PL filtras, skirtas GoPro HERO11/HERO10/HERO9Apsaugokite fotoaparato objektyvą ir pagerinkite savo kadrų kokybę naudodami Freewell pasiūlymą. ND32/PL filtras apsaugo nuo įbrėžimų, vandens ir dulkių, taip pat užtikrina veiksmingą poliarizaciją. Gaminys pagamintas iš aukštos kokybės optinio stiklo ir aliuminio lydinio. Jis išsiskiria lengvu svoriu – jums nereikia jaudintis dėl įrenginio apkrovos.Efektyvus veikimasFreewell ND32/PL filtras sujungia neutralaus ir poliarizuojančio filtro..
16.60€
Be mokesčių:16.60€
Į krepšelį
Gamintojas: Freewell Modelis: FW-SH-IP14PROMAX
Freewell Sherpa dėklas, skirtas iPhone 14 Pro MaxApsaugokite savo iPhone! Freewell Sherpa dėklas patikimai apsaugos jūsų išmanųjį telefoną nuo kritimo ir įbrėžimų. Jis suderinamas su visais MagSafe priedais ir įkrovikliais, o magnetinis tvirtinimas leis patogiai pritvirtinti Freewell SHERPA serijos filtrus.Visapusiška apsaugaSherpa dėklas puikiai tinka iPhone 14 Pro Max. Tiksliai išpjautos angos mygtukams ir garsiakalbiams leis patogiai naudotis telefonu. Dėklas efektyviai apsaugo jūsų įrenginį...
23.28€
Be mokesčių:23.28€
Į krepšelį
Filtras 1–5 sustojimų Freewell Sherpa True Color VND, skirtas iPhone 13 / iPhone 14
Teirautis
Gamintojas: Freewell Modelis: FW-SH-VND1-5
Freewell Sherpa True Color VND 1-5 laipsnių filtras, skirtas iPhone 13/iPhone 14Sukurtas Sherpa serijos dėklams, Freewell True Color Variable ND 1-5 Stop filtras sumažina ekspoziciją nuo 1 iki 5 sustoja, todėl galite naudoti platesnius diafragmos nustatymus, kad būtų mažesnis lauko gylis arba judesio neryškumas. Norėdami pakeisti efektą, tiesiog pasukite filtro žiedą. Dėl technologijos „True Color“ šis filtras tiksliai atkuria spalvas ir yra atsparus dulkėms, įbrėžimams ir riebioms dėmėms.Naudot..
63.08€
Be mokesčių:63.08€
Teirautis
Filtras CPL Freewell skirtas DJI Mni 2 / Mini 2 SE
Teirautis
Gamintojas: Freewell Modelis: FW-MM-CPL
Freewell CPL filtras, skirtas DJIMini 2/Mini 2 SEFreewell filtras, sukurtas specialiai DJI Mini 2/Mini 2 SE modeliams. CPL (Circular Polarizing Filter) optiniai filtrai pasižymi tuo, kad sumažina akinimą, pagerina spalvų sodrumą ir kontrastą bei padidina lauko gylį. Jie ypač naudingi fotografuojant peizažą, kur vanduo, lapai ar langai dažnai šviečia. Filtras išsiskiria kokybišku apdirbimu ir praėjo daugybę bandymų, patvirtinančių jo saugumą jūsų įrenginiams. Taip pat rinkinyje rasite filtro dėkl..
18.64€
Be mokesčių:18.64€
Teirautis
Filtruokite CPL Freewell, skirtą DJI 3 veiksmui
Teirautis
Gamintojas: Freewell Modelis: FW-OA3-CPL
Freewell CPL filtras, skirtas DJI Action 3Freewell filtras, sukurtas specialiai DJI Action 3 modeliams. CPL (Circular Polarizing Filter) optiniai filtrai pasižymi tuo, kad sumažina akinimą, pagerina spalvų sodrumą ir kontrastą bei padidina lauko gylį. Jie ypač naudingi fotografuojant peizažą, kur vanduo, lapai ar langai dažnai šviečia. Filtras išsiskiria kokybišku apdirbimu ir praėjo daugybę bandymų, patvirtinančių jo saugumą jūsų įrenginiams. Taip pat rinkinyje rasite filtro dėklą.Pasirūpinkite..
11.79€
Be mokesčių:11.79€
Teirautis
Telefono dėklas Freewell Sherpa, skirtas iPhone 13 Pro Max
Teirautis
Gamintojas: Freewell Modelis: FW-SH-IP13PROMAX
Freewell Sherpa dėklas, skirtas iPhone 13 Pro MaxApsaugokite savo iPhone! Freewell Sherpa dėklas patikimai apsaugos jūsų išmanųjį telefoną nuo kritimo ir įbrėžimų. Jis suderinamas su visais MagSafe priedais ir įkrovikliais, o magnetinis tvirtinimas leis patogiai pritvirtinti Freewell SHERPA serijos filtrus.Visapusiška apsaugaSherpa dėklas puikiai tinka iPhone 13 Pro Max. Tiksliai išpjautos angos mygtukams ir garsiakalbiams leis patogiai naudotis telefonu. Dėklas efektyviai apsaugo jūsų įrenginį...
18.64€
Be mokesčių:18.64€
Teirautis
Rodo 1 iki 11 iš 11 (1 Puslapių)