NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Grūdintas stiklas Baseus Crystal HD 0,3 mm, skirtas iPhone 11/XR su valymo rinkiniu (2 vnt.)

Grūdintas stiklas Baseus Crystal HD 0,3 mm, skirtas iPhone 11/XR su valymo rinkiniu (2 vnt.)
Teirautis
Grūdintas stiklas Baseus Crystal HD 0,3 mm, skirtas iPhone 11/XR su valymo rinkiniu (2 vnt.)
9.27€
Be mokesčių: 9.27€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Baseus
  • Modelis: SGJC091702

Baseus Crystal HD 0,3 mm grūdintas stiklas, skirtas iPhone 11/XR + valymo rinkinys (2 vnt.)

Apsaugokite akis nuo žalingo mėlynos šviesos poveikio ir pasirinkite Baseus grūdintą stiklą su blokuojančiu filtru. Sukurtas specialiai iPhone 11/XR, užtikrina optimalią ekrano apsaugą nuo kasdienių pavojų. Jis yra labai skaidrus ir neturi įtakos rodomo vaizdo kokybei ar jutiklinio ekrano veikimui. Stiklas įgavo papildomą oleofobinę dangą, kuri sumažina negražių pirštų atspaudų kiekį, todėl ekranas ilgiau išlieka švarus.

-Baseus/SGJC091702/1

Pasirūpinkite savo patogumu

Baseus stiklas išsiskiria išskirtine konstrukcija, todėl atrodo, kad jo nėra. labai efektyvi apsauga. Puikus prigludimas reiškia, kad stiklas taip pat apsaugo subtilius prietaiso kraštus ir netrukdo naudoti su dėklu. Mėlynos šviesos filtras leidžia patogiai naudotis planšetiniu kompiuteriu, apsaugodamas akis nuo nuovargio, kurį sukelia mėlynos šviesos poveikis.

-Baseus/SGJC091702/2

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Baseus Modelis: SGJC110602
Baseus Crystal Privacy Protection 0,3 mm grūdintas stiklas, skirtas iPhone X/XS.Apsaugokite savo išmanųjį telefoną ir privatumą. „Baseus“ prekės ženkl..
5.96€
Be mokesčių:5.96€
Į krepšelį
Baseus Crystal Shine laidas nuo USB-C iki USB-C, 100 W, 2 m (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Baseus Modelis: CAJY000701
Greitasis įkrovimas ir duomenų perdavimo kabelis „Baseus Crystal Shine Series“Pristatome „Baseus CAJY000701“ greitojo įkrovimo ir duomenų perdavimo ka..
5.28€
Be mokesčių:5.28€
Teirautis
Gamintojas: Baseus Modelis: CALJK-01
USB – „Lightning“ 2,4 A kabelis iš „Baseus CALJK-01 BLACK COLOR“Kabelis suderinamas su „Apple“ įrenginiais, kuriuose yra „Lightning“ jungtis, skirta g..
4.24€
Be mokesčių:4.24€
Į krepšelį
Baseus Cafule USB-C laidas 2A, 3m (raudonas)
Teirautis
Gamintojas: Baseus Modelis: CATKLF-U09
Baseus Cafule kabelisBaseus Cafule yra aukštos kokybės C tipo USB laidas, skirtas duomenų perdavimui ir įrenginio įkrovimui. Sustiprinta konstrukcija ..
3.96€
Be mokesčių:3.96€
Teirautis
Gamintojas: Baseus Modelis: CATKLF-A91
Baseus Cafule kabelisBaseus Cafule yra aukštos kokybės USB – USB C tipo kabelis, skirtas duomenų perdavimui ir įrenginio įkrovimui. Dėl sustiprintos k..
3.20€
Be mokesčių:3.20€
Į krepšelį