NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Hcalory

Gamintojas: Hcalory Modelis: HC-A02 Red
Dyzelinis stovėjimo šildytuvas Hcalory HC-A02 (raudonas)Pasiruoškite šaltesnėms dienoms ir pasirūpinkite patikimu šilumos šaltiniu. Dyzelinis šildytuvas Hcalory HC-A02 idealiai tinka, pavyzdžiui, kai esate kelyje – jis sušildys jus sustojus ir lengviau pašalins šerkšną nuo jūsų automobilio langų. Jis turi 5 litrų kuro baką ir išsiskiria mažu degimu apie 0,1-0,35 l/val. Dėl to jis jums tarnaus ilgai! Prietaisas pasižymi plačiu suderinamumu ir yra labai paprastas naudoti. Jame taip pat yra įmontuo..
148.17€
Be mokesčių:148.17€
Į krepšelį
Gamintojas: Hcalory Modelis: HC-A02 Grey + BT
Stovėjimo šildytuvas, dyzelinis šildytuvas + Bluetooth Hcalory HC-A02 (pilka)Pasiruoškite šaltesnėms dienoms ir pasirūpinkite patikimu šilumos šaltiniu. Dyzelinis šildytuvas Hcalory HC-A02 puikiai tiks pavyzdžiui keliaujant – leis sušilti stovint ir lengviau pašalins šerkšną nuo transporto priemonės langų. Jis turi 5 litrų kuro baką ir išsiskiria mažu degimu apie 0,1-0,35 l/val. Dėl to jis jums tarnaus ilgai! Įrenginys turi platų suderinamumą, jį taip pat galite valdyti naudodami programą. Jame ..
171.26€
Be mokesčių:171.26€
Į krepšelį
Gamintojas: Hcalory Modelis: HC-A02 Red + BT
Stovėjimo šildytuvas, dyzelinis šildytuvas + Bluetooth Hcalory HC-A02 (raudona)Pasiruoškite šaltesnėms dienoms ir pasirūpinkite patikimu šilumos šaltiniu. Dyzelinis šildytuvas Hcalory HC-A02 puikiai tiks, pavyzdžiui, keliaujant – leis sušilti stovint ir lengviau pašalins šerkšną nuo transporto priemonės langų. Jis turi 5 litrų kuro baką ir išsiskiria mažu degimu apie 0,1-0,35 l/val. Dėl to jis jums tarnaus ilgai! Įrenginys turi platų suderinamumą, jį taip pat galite valdyti naudodami programą. J..
161.36€
Be mokesčių:161.36€
Į krepšelį
Stovėjimo šildytuvas HCALORY HC-A01, Dyzelinas, 5 kW, Bluetooth (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Hcalory Modelis: HC-A01 Bluetooth
Dyzelinis stovėjimo šildytuvas + Bluetooth Hcalory HC-A01 (juodas)Mėgaukitės malonia šiluma net šaltomis žiemos dienomis. Dyzelinis šildytuvas Hcalory HC-A01 pravers tiek namuose, tiek keliaujant. Jo kuro bakas yra 5 l talpos, taip pat išsiskiria mažu degimo greičiu 0,1-0,35 l/val. Jis taip pat turi termostato funkciją ir įkaista labai greitai – vos per 2 minutes! Jį galite valdyti programėle arba pridedamu nuotolinio valdymo pultu. Įrenginys taip pat turi LCD ekraną ir yra suderinamas su 12 V t..
232.61€
Be mokesčių:232.61€
Teirautis
Stovėjimo šildytuvas HCALORY HC-A22, 8,5 kW, dyzelinis, Bluetooth (juodas)
Teirautis
Gamintojas: Hcalory Modelis: HC-A22
Stovėjimo šildytuvas, šildytuvas Hcalory HC-A22 (juodas)Užtikrinkite malonią šilumą automobilyje ar RV. Dyzelinis šildytuvas padės pasirūpinti optimalia temperatūra transporto priemonės viduje ir palengvins langų atitirpinimą. Jis leidžia reguliuoti galią 6-8,5 kW ribose ir komplektuojamas su 10 litrų kuro baku. Taip pat išsiskiria mažu degimu, siekiančiu apie 0,1-0,64l/val. Įrenginį galite valdyti 3 būdais – naudodami programėlę, pridedamą nuotolinio valdymo pultą arba LCD skydelį.Jis pasitvirt..
170.10€
Be mokesčių:170.10€
Teirautis
Stovėjimo šildytuvas HCALORY M98, 8 kW, dyzelinis (raudonas)
Teirautis
Gamintojas: Hcalory Modelis: M98
Stovėjimo šildytuvas, dyzelinis šildytuvas Hcalory M98 (raudonas)Ieškote būdo greitai ir be pastangų sušildyti automobilį, RV ar garažą? Dyzelinis šildytuvas Hcalory M98 bus puikus sprendimas! Įrenginys itin lengvai montuojamas ir labai efektyvus – jo degimas siekia tik apie 0,1-0,53l/val. Taip pat leidžia reguliuoti galią 1-8kW diapazone. Patogų jo valdymą užtikrina nuotolinio valdymo pultas ir LCD skydelis.Platus suderinamumas – įvairios programosŠildytuvas yra suderinamas su daugeliu 12 V tra..
171.54€
Be mokesčių:171.54€
Teirautis
Rodo 1 iki 6 iš 6 (1 Puslapių)