NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

HHOGene

Gamintojas: HHOGene Modelis: GLA001 WHITE
TWS HHOGene GPods RGB ausinės (baltos)Pasirinkite sėkmingą aukštos kokybės garso ir unikalaus stiliaus derinį. „HHOGene Gpods“ yra unikalios ausinės, turinčios pritaikomą, dinamišką RGB foninį apšvietimą – lengvai pritaikykite jas pagal savo skonį ir suteikite joms unikalų prisilietimą! Mėgaukitės fantastišku garsu dėl 10 milimetrų tvarkyklių ir pašalinkite triukšmą naudodami ANC aktyvų triukšmo slopinimą. Taip pat verta paminėti baterijos veikimo laiką iki 5 valandų ir Bluetooth 5.2 ryšį.Unikal..
80.46€
Be mokesčių:80.46€
Į krepšelį
Gamintojas: HHOGene Modelis: GLA001 BLACK
TWS HHOGene GPods RGB ausinės (juodos)Pasirinkite sėkmingą aukštos kokybės garso ir unikalaus stiliaus derinį. „HHOGene Gpods“ yra unikalios ausinės, turinčios pritaikomą, dinamišką RGB foninį apšvietimą – lengvai pritaikykite jas pagal savo skonį ir suteikite joms unikalų prisilietimą! Mėgaukitės fantastišku garsu dėl 10 milimetrų tvarkyklių ir pašalinkite triukšmą naudodami ANC aktyvų triukšmo slopinimą. Taip pat verta paminėti baterijos veikimo laiką iki 5 valandų ir Bluetooth 5.2 ryšį.Unikal..
80.46€
Be mokesčių:80.46€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 2 iš 2 (1 Puslapių)