NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

HiBREW

Gamintojas: HiBREW Modelis: H2B-white
HiBREW H2B 5-in-1 kapsulinis kavos virimo aparatas (juodas)Ryte mėgaukitės karšta ir aromatinga kava. HiBREW H2B kavos virimo aparatas išsiskiria 19 barų slėgiu ir 1450 vatų vardine galia. Be to, jis suderinamas su įvairių tipų kapsulėmis. Be to, jis leidžia reguliuoti gėrimo intensyvumą ir turi 600 ml vandens baką. Taip pat galite paruošti ledinę kavą.Paruoškite kokia kava jums patinkaHiBREW kavos virimo aparatas suderinamas su „Nespresso“, „Dolce Gusto“, „Kcup“ kapsulėmis ir ESE paketėliais. T..
124.98€
Be mokesčių:124.98€
Į krepšelį
Gamintojas: HiBREW Modelis: H2B-black
HiBREW H2B 5-in-1 kapsulinis kavos virimo aparatas (juodas)Ryte mėgaukitės karšta ir aromatinga kava. HiBREW H2B kavos virimo aparatas išsiskiria 19 barų slėgiu ir 1450 vatų vardine galia. Be to, jis suderinamas su įvairių tipų kapsulėmis. Be to, jis leidžia reguliuoti gėrimo intensyvumą ir turi 600 ml vandens baką. Taip pat galite paruošti ledinės kavos.Paruoškite kokia kava jums patinkaHiBREW kavos virimo aparatas suderinamas su „Nespresso“, „Dolce Gusto“, „Kcup“ kapsulėmis ir ESE paketėliais...
126.50€
Be mokesčių:126.50€
Į krepšelį
3IN1 nešiojamasis kavos aparatas HiBREW H4-classic 80W
Teirautis
Gamintojas: HiBREW Modelis: H4-classic
HiBREW H4 Classic „trys viename“ nešiojamasis kavos virimo aparatasGaukite galimybę virti skanią, kvapnią kavą, kad ir kur eitumėte. Nešiojamas kavos virimo aparatas HiBREW H4 yra pakankamai lengvas ir nešiojamas, kad jį lydėtų beveik visur. Jis greitai įkaista ir turi 15 barų slėgį. Jame yra specialus puodelis, kuris buvo sukurtas iš saugaus sveikatai tritano. Aparatas suderinamas su Nespresso ir Dolce Gusto kapsulėmis, taip pat gali paruošti maltą kavą. Rinkinyje taip pat rasite kintamosios sr..
96.81€
Be mokesčių:96.81€
Teirautis
Elektrinė kavamalė HiBREW BM01T-1
Teirautis
Gamintojas: HiBREW Modelis: BM01T_BK_1CUP
Elektrinė „HiBrew“ kavamalėPradėkite dieną gražiai su puodeliu mėgstamos kavos. Iki 70 vatų galios HiBrew elektrinė kavos malūnėlis efektyviai mala pupeles. Jo greitis siekia 18 000 aps./min., sukimo momentas – 422 mN-m, o triukšmo lygis itin žemas. Be to, gaminio valdymas nesukels jums problemų. Prietaisas išsiskiria kompaktišku dizainu, todėl jį lengvai galėsite pasiimti bet kur. Dabar galite mėgautis aromatinga kava, kur tik norite!Sureguliuokite laipsnį pupelių malimasJūs nuspręsite, kokios ..
28.64€
Be mokesčių:28.64€
Teirautis
Keturi viename kapsulinis kavos virimo aparatas 1450W HiBREW H3A
Teirautis
Gamintojas: HiBREW Modelis: H3A
HiBREW H3A 4-in-1 kapsulinis kavos virimo aparatasNorite mėgautis aromatinga kava namuose? Rinkitės HiBREW H3A 4-in-1 kapsulinį kavos virimo aparatą, kad greitai ir patogiai pagamintumėte mėgstamą gėrimą. Aparatas suderinamas su Nespresso ir Dolce Gusto kapsulėmis, taip pat leidžia virti maltą kavą ir naudoti ESE paketėlius. Prietaisas naudoja 19 barų slėgį, o tai reiškia gilų kavos skonį, o 1450 vatų galia užtikrina efektyvų veikimą. Vandens bako talpa yra 1 L, be to, aparatas leidžia reguliuot..
135.92€
Be mokesčių:135.92€
Teirautis
Nešiojamas kavos virimo aparatas 3-in-1 HiBREW H4-basic 80W
Teirautis
Gamintojas: HiBREW Modelis: H4-basic
HiBREW H4 Basic „trys viename“ nešiojamasis kavos virimo aparatasGaukite galimybę virti skanią, kvapnią kavą, kad ir kur eitumėte. Nešiojamas kavos virimo aparatas HiBREW H4 yra pakankamai lengvas ir nešiojamas, kad jį lydėtų beveik visur. Jis greitai įkaista ir turi 15 barų slėgį. Jame yra specialus puodelis, kuris buvo sukurtas iš saugaus sveikatai tritano. Prietaisas suderinamas su „Nespresso“ ir „Dolce Gusto“ kapsulėmis, taip pat galima paruošti maltą kavą.Ją visada galite turėti su savimiMė..
95.45€
Be mokesčių:95.45€
Teirautis
Nešiojamas kavos virimo aparatas 3-in-1 su dėklu HiBREW H4-premium 80W
Teirautis
Gamintojas: HiBREW Modelis: H4-premium
HiBREW H4 Premium „trys viename“ nešiojamasis kavos virimo aparatasGaukite galimybę virti skanią, kvapnią kavą, kad ir kur eitumėte. Nešiojamas kavos virimo aparatas HiBREW H4 yra pakankamai lengvas ir nešiojamas, kad jį lydėtų beveik visur. Jis greitai įkaista ir turi 15 barų slėgį. Jame yra specialus puodelis, kuris buvo sukurtas iš saugaus sveikatai tritano. Aparatas suderinamas su Nespresso ir Dolce Gusto kapsulėmis, taip pat gali paruošti maltą kavą. Rinkinyje taip pat rasite kintamosios sr..
120.91€
Be mokesčių:120.91€
Teirautis
Nešiojamas trys viename kavos virimo aparatas su dėklu 80W HiBREW H4A-premium
Teirautis
Gamintojas: HiBREW Modelis: H4A
HiBREW H4A-premium nešiojamasis trys viename kavos virimo aparatas NAUJIENASNorite mėgautis aromatinga kava, kad ir kur būtumėte? Tai įmanoma dėl prekės ženklo HiBREW, kuris sukūrė nešiojamąjį kavos virimo aparatą HiBREW H4A „trys viename“. Patobulintas modelis itin patogus ir leidžia ruošti maltą kavą bei su Nespresso ir Dolce Gusto kapsulėmis. 15 barų slėgis garantuoja gilų gėrimo skonį, be to, prietaisas leidžia reguliuoti kavos ištraukimo laiką ir užplikymo temperatūrą. Komplekte rasite kint..
127.27€
Be mokesčių:127.27€
Teirautis
Rodo 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)