NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Homerunpet

Gamintojas: Homerunpet Modelis: CT10
Homerun CT10 – išmanus žaislas katėmsKiekviena katė yra tikra medžiotoja. Su išmaniuoju žaislu Homerun CT10 patenkinsite savo augintinio instinktyvius poreikius ir paskatinsite jį aktyviai veikti. Atsitiktinėse skylutėse atsiradusios plunksnos tikrai pritrauks jūsų augintinio dėmesį ir paskatins jį žaisti. Net 3 veikimo režimai leis pritaikyti įrenginį pagal augintinio poreikius. Žaislas maitinamas 4 AA baterijomis, o jo veikimą palengvina spalvingas LED indikatorius.Sumanus dizainas – labai sma..
20.85€
Be mokesčių:20.85€
Į krepšelį
Gamintojas: Homerunpet Modelis: WF20
Homerunpet WF20 išmanusis šunų ir kačių vandens fontanas/girtuoklis.Ar ilgai dirbate ne namuose, o per tą laiką jūsų augintinis jau išgėrė visą vandenį iš dubens? Ar norite išvengti tokių situacijų? Su WF20 išmaniuoju šunų ir kačių fontanu ši problema išnyks! Vandens kiekis, kuris tilps į prietaisą – net 2 litrai, tad vienai katei jo užteks net 7 dienoms! Jums taip pat nereikia jaudintis, kad jis suges, nes gertuvėje įrengta 3 lygių filtravimo sistema, kuri visą laiką užtikrina šviežią ir skanų ..
43.54€
Be mokesčių:43.54€
Į krepšelį
Homerunpet WF20 Pet Fountain pakaitiniai filtrai (3 vnt.)
Teirautis
Gamintojas: Homerunpet Modelis: WF20.F03
Pakaitiniai filtrai, skirti Homerunpet WF20 Pet Fountain (3 vnt.).Pakaitiniai filtrai skirti naudoti Homerunpet WF20 išmaniajame šunų ir kačių fontane. Jie bus nepakeičiami valant vandenį, nes juose yra trigubas filtravimas, kurį sudaro kokoso anglis, įdėta tarp dviejų medvilnės tinklelių. Tai suteiks jums garantiją, kad jūsų augintinis geria švarų ir gėlą vandenį, nes filtras pašalina iš vandens plaukus, nešvarumus, taip pat sunkiuosius metalus.NaudojimasIšpakuodami nepamirškite pamirkyti ir iš..
6.91€
Be mokesčių:6.91€
Teirautis
Išmanusis žaidimo kamuolys šuniui/katei Homerunpet TB10
Teirautis
Gamintojas: Homerunpet Modelis: TB10
Išmanusis kamuoliukas „Homerun TB10“Jei jūsų katė negauna pakankamai aktyvumo, jai ne tik nusibosta ir ji gali pradėti žaisti, bet ir lakstys naktimis ir neleis jums miegoti. Taigi, verta pasirūpinti, kad dienos metu jam būtų suteikta tinkamai įtraukianti pramoga. Išmanusis kamuolys Homerun TB10 jums tai padės. Jis pats juda atsitiktinėmis kryptimis ir gali suaktyvinti visus katės pojūčius, skatindamas jos medžioklės instinktus. Naudojant 2 atkūrimo režimus ir iki 25 dienų akumuliatoriaus veikim..
13.64€
Be mokesčių:13.64€
Teirautis
Naminių gyvūnėlių džiovintuvas Homerunpet PD50
Teirautis
Gamintojas: Homerunpet Modelis: PD50
Išmanioji naminių gyvūnėlių džiovykla „Homerunpet PD50“Ar pavargote po kiekvieno maudymosi džiovinti savo augintinius? O gal jūsų augintinis bijo džiovyklių? Homerunpet ir išmaniosios naminių gyvūnėlių džiovyklės dėka ši problema išnyks! Reguliuojama temperatūra ir kelių krypčių oro srautas išlaikys jūsų augintinį sausą net sunkiai pasiekiamose vietose, tokiose kaip pilvas ar letenos. Be to, šis prietaisas pasirūpins jūsų augintinio kailiu su 3 milijonais neigiamų jonų.Efektyvus džiovinimasJau g..
419.09€
Be mokesčių:419.09€
Teirautis
Rodo 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)