Menu
Jūsų krepšelis

Ajax Hub išmanioji centralė (balta)

Ajax Hub išmanioji centralė (balta)
Ajax Hub išmanioji centralė (balta)
Ajax Hub išmanioji centralė (balta)
Ajax Hub išmanioji centralė (balta)
Ajax Hub išmanioji centralė (balta)
Išmanioji centralė „Ajax Hub“ užtikrina sklandų ir nenutrūkstamą visos sistemos darbą, nes palaiko ryšį su visais sistemą sudarančiais jutikliais, kon..
  • Gamintojas: Ajax
  • Modelis: Hub white
176.00€

Išmanioji centralė „Ajax Hub“ užtikrina sklandų ir nenutrūkstamą visos sistemos darbą, nes palaiko ryšį su visais sistemą sudarančiais jutikliais, kontroliuoja jų veikimą, gauna ir apdoroja jų fiksuojamus duomenis ir prireikus iškart informuoja apie galimą įsilaužimą, gaisro ar užliejimo pavojų. Pranešimai siunčiami ir Jums, ir saugos tarnybai, jei Jūsų namų apsaugos sistema sujungta su tokios įmonės sistema. Valdyti ir keisti išmaniosios centralės „Ajax Hub“, kaip ir visų kitų „Ajax“ įrenginių, nustatymus galėsite naudodamiesi „Ajax Security System“ programėle tiesiog savo išmaniojo telefono ar kompiuterio ekrane. 

Naujausios technologijos 
„Ajax System“ specialistai sukūrė naują belaidę technologiją „Jeweler“. Ši unikali radijo bangų technologija užtikrina saugų, efektyvų ir patikimą ryšį tarp „Ajax“ įrenginių. Be to, sistemai nebereikia laidų, todėl „Ajax“ įrenginius įdiegsite greitai ir paprastai. 

Saugi ir patikima 
Išmanioji centralė „Ajax Hub“ užtikrina nuolatinį sklandų apsaugos sistemos veikimą visą laiką, nes įrenginys palaiko ne tik GSM, bet ir laidinį internetą. Jeigų atsirastų laikinų elektros energijos tiekimo sutrikimų, išmanioji centralė „Ajax Hub“ taip pat veiks, padedamas rezervinės ličio jonų baterijos, laikančios iki 15 valandų. Be to, įrenginyje veikia antivirusinė ir nuo kibernetinių įsilaužimų apsauganti programa, ryšio signalo slopinti neleidžianti sistema, pats signalas yra šifruojamas. 

Tikrina, analizuoja, praneša 
Tarp išmaniosios centralės „Ajax Hub“ ir detektorių veikia abipusis ryšys – centralė, periodiškai siųsdama signalus detektoriams, gali patikrinti, ar jie veikia tinkamai. Tuo tarpu iš sistemą sudarančių detektorių „Ajax Hub“ gauna pastarųjų fiksuojamus duomenis, juos analizuoja ir prireikus tuoj pat informuoja Jus apie namų saugumui iškilusį pavojų, siųsdama žinutę ar skambindama į Jūsų išmanųjį telefoną. Išmanioji centralė „Ajax Hub“ taip pat primins, jog išeidami iš namų įjungtumėte signalizaciją, o grįžę – ją išjungtumėte. 

Paprasta valdyti ir plėsti sistemą 
Į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę nemokamą programėlę „Ajax Security System“ galėsite valdyti ne tik išmaniąją centralę „Ajax Hub“, bet ir visus kitus saugumo sistemos įrenginius. Naują detektorių prie sistemos prijungsite itin paprastai – nuskenavę ant jutiklio esantį QR kodą. Vienai išmaniajai centralei „Ajax Hub“ galima priskirti iki 100 įrenginių. Be to, programinės sistemos naujinimas vyksta automatiškai ir nemokamai. 

Patikrinta kokybė 
„Ajax MotionProtect“ įrenginys atitinka griežtus Europos apsaugos sistemų gamintojams taikomo standarto EN 50131 kokybės ir patikimumo reikalavimus. 
* Išmanioji centralė „Ajax Hub“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint juo naudotis, reikia turėti išmanųjį įrenginį su „Android 4.1", „iOS 9" arba naujesne šių operacinių sistemų versija bei GSM ryšio. 

Techniniai duomenys


Dydis162.7x162.7x35.9 mm
Svoris 320 g 
Maitinimas 110-250 V AC 
Ryšio signalo galia 25 mW 
Veikia temperatūroje Nuo 0°C iki + 50°C 
Ryšys GSM (850/900/1800/1900 MHz), Ethernet 
Ryšio protokolas Jeweller (868.0-868.6 MHz) 
SIM suderinamums Mini SIM 2G 
Didžiausias atstumas tarp centralės ir kitų įrenginių 2000 m (atviroje vietoje) 
Atsarginė baterija Li-Ion 2 Ah (laiko iki 15 val.) 
Išmanioji programėlė iOS 9 ar naujesnė, Android 4.1 ar naujesnė
Vaizdo stebėjimas Vaizdo kameros su RTSP 
Naudotojų skaičius 50
Maksimalus įrenginių skaičius 100
Apsauga nuo įsilaužimo Yra