NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

iPega

Gamintojas: iPega Modelis: PG-SW018A
iPega NSW BT belaidis žaidimų pultelis PG-SW018AŽaidimų pultelis „iPega NSW BT PG-SW018A“ yra belaidis valdiklis su vaizdine Žmogaus-voro visatos tema. Jame yra 6 ašių giroskopas ir dviguba variklio vibracija, užtikrinanti sklandžią ir malonią patirtį. Negana to, turbo funkcija padės, kai reikia paspausti mygtuką kelis kartus iš eilės, o 360 laipsnių lytėjimo analoginės rankenėlės leis jums jaustis patogiai. Valdiklis suderinamas su „Nintendo Switch“, „PlayStation 3“ ir „Windows“ bei „Android“ į..
15.01€
Be mokesčių:15.01€
Į krepšelį
Gamintojas: iPega Modelis: PG-SW018G
Belaidis „iPega NSW BT PG-SW018G“ valdiklis/žaidimų planšetėŽaidimų pultelis „iPega NSW BT PG-SW018G“ yra belaidis valdiklis su vaizdine Žmogaus-voro visatos tema. Jame yra 6 ašių giroskopas ir dvigubos vibracijos variklis, užtikrinantis sklandų ir malonų darbą. Negana to, turbo funkcija padės, kai reikia paspausti mygtuką kelis kartus iš eilės, o 360 laipsnių malonaus prisilietimo analoginės rankenėlės pasirūpins jūsų patogumu. Valdiklis suderinamas su „Nintendo Switch“ konsole, „PlayStation 3“..
13.98€
Be mokesčių:13.98€
Į krepšelį
Gamintojas: iPega Modelis: PG-9023s
Žaidimų valdiklis „iPEGA PG-9023S“Patogiai žaiskite mėgstamus žaidimus planšetiniame kompiuteryje arba išmaniajame telefone. iPEGA PG-9023S žaidimų valdiklis turi ilgą teleskopinį strėlę, todėl jis puikiai tinka įvairiems įrenginiams. Bluetooth 4.0 ryšys užtikrina stabilų, patikimą perdavimą, o multimedijos mygtukai suteikia patogią prieigą prie kelių naudingų funkcijų. Įrenginys taip pat išsiskiria plačiu suderinamumu ir veikimo laiku iki 15 valandų vienu įkrovimu.Ilga teleskopinė strėlėTinkink..
21.48€
Be mokesčių:21.48€
Į krepšelį
Gamintojas: iPega Modelis: PG-9087S
Bluetooth ryšysIpega PG-9087s žaidimų pultelis su integruota 500 mAh baterija gali veikti 15 valandų vienu įkrovimu, iki 30 dienų budėjimo režimu. Kai nėra ryšio ar veiksmo, jis pats persijungia į energijos taupymo režimą. Valdiklis turi bluetooth 5.0 funkcionalumą – nereikia atsisiųsti papildomų programų. Paprasta konfigūracija ir aktyvinimas (tiesioginis prisijungimas prie iOS arba Android įrenginio). Palaiko kompiuterį ir PS3.Išbandyta sunkiausiomis sąlygomisŽaidimų pultelio vairasvirtės yra ..
24.97€
Be mokesčių:24.97€
Į krepšelį
Gamintojas: iPega Modelis: PG-9217A
Belaidis žaidimų valdiklis „iPega PG-9217A“Ar jums patinka mobilieji žaidimai? Ar ieškote būdo, kaip padaryti savo žaidimą patogesnį ir iškovoti eilę pergalių iš eilės? PG-9217A yra puikus atsakymas į jūsų poreikius! Šis belaidis žaidimų valdiklis suderinamas su išmaniaisiais telefonais, kurių matmenys yra 135–165 mm, o jo ergonomiška konstrukcija leidžia patogiai žaisti valandų valandas. Be to, dėl kruopščiai apgalvoto dizaino įrenginys puikiai tinka jūsų telefonui ir užtikrina stabilų bei saug..
18.72€
Be mokesčių:18.72€
Į krepšelį
Gamintojas: iPega Modelis: PG-9217B
iPega PG-9217B belaidis žaidimų valdiklis su išmaniojo telefono laikikliu (raudona ir mėlyna)Ar jums patinka žaidimai mobiliajame telefone? Ieškote būdo, kaip padaryti savo žaidimą patogesnį ir iškovoti daugiau pergalių? PG-9217B yra puikus atsakymas į jūsų poreikius! Šis belaidis žaidimų valdiklis suderinamas su išmaniaisiais telefonais, kurių matmenys yra 135–165 mm, o jo ergonomiška konstrukcija leidžia patogiai žaisti valandų valandas. Be to, dėl kruopščiai apgalvoto dizaino įrenginys puikia..
19.54€
Be mokesčių:19.54€
Į krepšelį
Gamintojas: iPega Modelis: PG-P4019A
iPega PG-P4019A belaidis valdiklis/GamePad PS4 jutiklinė dalis (geltona)Panerkite į žaidimų pasaulį naudodami PG-P4019A. „iPega“ belaidis valdiklis turi 2 vibraciją generuojančius variklius ir 6 si giroskopą, kad būtų galima dar labiau panardinti. Jame taip pat yra garsiakalbis, 3,5 m prievadas ir jutiklinė dalis, kad būtų patogiau valdyti. Be to, LED foninis apšvietimas suteikia įrenginiui žaidimo jausmą.Didesnis panardinimas„IPega GamePad“ turi du variklius, kurie reaguoja į žaidimo įvykius šv..
14.56€
Be mokesčių:14.56€
Į krepšelį
Gamintojas: iPega Modelis: PG-P4020A
iPega PG-P4020A belaidžio žaidimų valdiklio jutiklinė dalis PS4 (raudona)Pakelkite pramogas į kitą lygį naudodami prekės ženklą iPega. „iPega PG-P4020A GamePad“ padės jums tai padaryti, sužavės sklandžiu veikimu, bet ir moderniu dizainu, primenančiu superherojų pasaulį. GamePad turi 6 ašių giroskopą ir dvigubą variklį, kuris žaidimo metu generuoja vibracijas ir gilina panardinimą. Integruotas jutiklinis skydelis, 4 programuojami mygtukai ir įmontuotas garsiakalbis yra papildomi modelio privaluma..
21.61€
Be mokesčių:21.61€
Į krepšelį
Gamintojas: iPega Modelis: PG-P4023B
iPega PG-P4023B belaidžio žaidimų valdiklio jutiklinė dalis PS4Panerkite į žaidimų pasaulį su PG-4023B! „IPega“ valdiklyje yra 6 ašių giroskopas, užtikrinantis sklandų veikimą, ir 2 vibraciniai varikliai, užtikrinantys didesnį panardinimą. Taip pat galite tinkinti jį naudodami programuojamus mygtukus ir įmontuotą jutiklinę dalį, kad būtų dar patogiau. Pažiūrėkite, kas dar gali jus nustebinti!Daugiau panardinimuiJauskitės kaip savo mėgstamo pavadinimo herojus! Valdiklyje yra 2 varikliai, kurie į ..
24.39€
Be mokesčių:24.39€
Į krepšelį
Gamintojas: iPega Modelis: PG-SW006 Green&Blue
iPega Nintendo Switch belaidis valdiklis/GamePad PG-SW006A Green BlueAr turite Nintendo Switch konsolę ir ieškote valdiklio, kuris leistų žaisti žaidimus tiksliai ir patogiai? iPega PG-SW006A turi 6 ašių giroskopą ir galingus vibracinius variklius. Jame yra „Turbo“ funkcijos palaikymas ir įmontuoti lizdai konsolės įrangai laikyti.Pirmiausia funkcionalumasValdiklis naudoja 6 ašių giroskopą, leidžiantį valdyti pakreipdami prietaisą. Be to, jis palaiko „Turbo“ funkciją, todėl galite, pavyzdžiui, ne..
21.00€
Be mokesčių:21.00€
Į krepšelį
Gamintojas: iPega Modelis: PG-P4009
Daugiafunkcis stovas PS4 konsolei iPega PG-P4009 (juodas)Su iPega stovu laikykite ir konsolę, ir jos priedus vienoje vietoje. Produktas suderinamas su PS4, PSR Slim ir PS4 Pro. Jame yra įkrovimo funkcija, todėl galite greitai atnaujinti valdiklių galią. Jame yra 2 ventiliatoriai, kurie padės apsaugoti jūsų įrangą. Jame taip pat tilps ausinės ir 17 žaidimų.Optimalus aušinimasStovas leis jums pasirūpinti PS4 saugumu. Jame yra 2 ventiliatoriai, kurie veikia dideliu greičiu ir efektyviai išsklaido š..
18.02€
Be mokesčių:18.02€
Į krepšelį
Gamintojas: iPega Modelis: PG-P5013B
iPega PG-P5013B daugiafunkcis stovas, skirtas PS5 ir priedams (juodas)Laikykitės savo žaidimų stotelės tvarkingos ir tvarkingos. Tai padaryti padės iPega PG-P5013B daugiafunkcis PS5 konsolės stovas, kuriame yra du aušinimo ventiliatoriai, dvi įkrovimo stotelės, ausinių stovas ir žaidimų saugykla. Įrengtas USB2.0 prievadas, leidžia įkrauti ausines ir kitus priedus, o komplekte esantis tvirtinimo varžtas užtikrina stovo stabilumą.Kompaktiškas ir funkcionalusiPega PG-P5013B stovas PS5 konsolei išsi..
19.37€
Be mokesčių:19.37€
Į krepšelį
Gamintojas: iPega Modelis: PG-XB007
Daugiafunkcis stovas, skirtas XBOX ONE konsolei iPega PG-XB007 (juodas)iPega PG-XB007 stovas yra daugiafunkcė programėlė, kuri atnaujins valdiklių energiją, neleis konsolei perkaisti ir saugos Jūsų žaidimų stotis tvarkinga. Produkte yra du aušinimo ventiliatoriai, dvi padų įkrovimo stotelės, du mikro USB adapteriai, mikro USB prievadas, ausinių stovas ir vieta disko saugojimui. Jis suderinamas su Xbox One, Xbox One X ir Xbox One S konsolėmis.Mažas dydis, didelis funkcionalumasPagrindinį PG-XB007..
16.63€
Be mokesčių:16.63€
Į krepšelį
Gamintojas: iPega Modelis: PG-SW100
iPega PG-SW100 grūdintas stiklas, skirtas Nintendo Switch OLEDPasirūpinkite savo Nintendo Switch OLED apsauga ir apsirenkite aukštos kokybės grūdintu stiklu. Dėl 9H kietumo jis apsaugo konsolės ekraną nuo įbrėžimų ir kitų mechaninių pažeidimų. Stiklas neturi įtakos vaizdo kokybei, todėl galite mėgautis ryškiais vaizdais ir ryškiomis spalvomis. Didelis lietimo jautrumas taip pat yra privalumas, užtikrinantis tikslumą ir naudojimo patogumą.KomplekteGrūdintas stiklasŠlapias šluostėSausa servetėlėVa..
3.37€
Be mokesčių:3.37€
Į krepšelį
Gamintojas: iPega Modelis: PG-P5V001PS VR2
iPega įkroviklio stovas, skirtas VR rinkiniui PS5 PG-P5V001PS VR2IPega PG-P5V001PS prijungimo stotelė palaikys jūsų žaidimų erdvę tvarkingą. Tai leidžia vienu metu magnetiniu būdu įkrauti 2 valdiklius ir laikyti VR akinius bei porą ausinių. Be to, jame yra papildomas USB prievadas ir RGB foninis apšvietimas. Savo ruožtu sumanus dizainas neleidžia įrenginiui perkaisti ir perkrauti.Magnetinis valdiklių įkrovimasKomplektą sudaro 4 adapteriai, kurie palengvins įkrovimą jūsų valdikliai. Tereikia juos..
15.74€
Be mokesčių:15.74€
Į krepšelį
Gamintojas: iPega Modelis: PG-P5V003PS VR2 lens
VR akinių dangteliai PG-P5V003PSApsaugokite įrangą naudodami „iPega“. Į komplektą įeina VR akiniams skirti dangteliai. Gaminys apsaugo tiek akinius, tiek akinių lęšius nuo įbrėžimų, dulkių ir vandens...
2.82€
Be mokesčių:2.82€
Į krepšelį
Belaidis žaidimų pultelis iPega Ninja PG-SW038S NSW (chaki)
Teirautis
Gamintojas: iPega Modelis: PG-SW038S
iPega PG-SW038S žaidimų valdiklisGaukite dar patrauklesnę žaidimų patirtį. „iPega PG-SW038S“ belaidis žaidimų valdiklis turi 6 ašių giroskopą ir 2 vibraciją generuojančius variklius, kurie pagerins jūsų panardinimą į žaidimus. Ergonomiškas dizainas leidžia puikiai jaustis rankoje, o 4 programuojami mygtukai leidžia pritaikyti jį pagal savo poreikius. Kilimėlis taip pat išsiskiria dideliu suderinamumu ir baterijos veikimo trukme iki 8 valandų.Daugiau pasinėrimoDabar galite dar labiau pasinerti į ..
15.45€
Be mokesčių:15.45€
Teirautis
Belaidis žaidimų pultelis iPega PG-9097
Teirautis
Gamintojas: iPega Modelis: PG-9097
iPega PG-9097 belaidis valdiklis/žaidimų planšetėSu iPega PG-9097 galite lengvai nugalėti priešininką. Valdiklis išsiskiria 6 ašių giroskopu, kurio dėka jis itin efektyviai aptinka net mažiausius valdiklio nukrypimus ir leidžia nedelsdamas reaguoti. Be to, jame yra 2 vibraciniai varikliai, kad būtų galima dar labiau panirti. Jis veikia su „Nintendo Switch“ ir PS3 konsolėmis, taip pat „Android“ ir „iOS“ sistemomis. Taip pat rasite išmaniojo telefono laikiklį.TikslumasNesvarbu, kokį žaidimą žaistu..
15.45€
Be mokesčių:15.45€
Teirautis
Belaidis žaidimų pultelis iPega PG-SW097B NSW
Teirautis
Gamintojas: iPega Modelis: PG-SW097B
iPega PG-SW097B belaidis valdiklis/žaidimų planšetėJūs ką tik susikovėte su bosu, ruošiatės duoti pergalingą smūgį, bet jūsų kilimėlis nereaguoja pakankamai greitai? Ši problema jums nelies naudojant „iPega“ belaidį valdiklį. Gaminys išsiskiria 6 ašių giroskopu, kurio dėka jis itin efektyviai aptinka net mažiausius valdiklio įlinkius ir leidžia nedelsdamas reaguoti. Be to, jame yra dvigubas variklis, kuris užtikrins geriausią somatosensorinę patirtį ir leis dar labiau panirti mėgstamo žaidimo me..
18.18€
Be mokesčių:18.18€
Teirautis
Belaidis žaidimų valdiklis iPega Black Kingkong PG-9128
Teirautis
Gamintojas: iPega Modelis: PG-9128
„Bluetooth“ ryšysValdiklis prisijungia prie įrenginio „Bluetooth“ dėka, duomenų perdavimas yra greitas ir efektyvus. Kad įrenginys veiktų tinkamai, būtina įdiegti programą „V3“.Suderinamas su daugeliu žaidimųValdiklis suderinamas su daugybe žaidimų, įskaitant: PUBG, King of Glory, Knives out ir daug daugiau. * Atnaujinus pasirinktus žaidimus, gali kilti žaidimų pulto suderinamumo problemų.Patogi rankenaTeleskopinė rankena leidžia pritvirtinti iki 95 mm pločio išmanųjį telefoną. Dėl to jis suderi..
14.50€
Be mokesčių:14.50€
Teirautis
Rodo 1 iki 20 iš 34 (2 Puslapių)