NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Lazerinio nivelyro stovas Deko GJ62

Lazerinio nivelyro stovas Deko GJ62
Lazerinio nivelyro stovas Deko GJ62
Teirautis
Lazerinio nivelyro stovas Deko GJ62
Lazerinio nivelyro stovas Deko GJ62
Lazerinio nivelyro stovas Deko GJ62
8.73€
Be mokesčių: 8.73€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Deko Tools
  • Modelis: GJ62

Trikojis lazeriniam gulsčiukui Deko Tools GJ62

Šis profesionalus Deko Tools trikojis yra suderinamas su DEKO savaime išsilyginančiais lazeriniais nivelyrais, kryžminiais lazeriais, sukamaisiais lazeriais, taškiniais lazeriais arba optiniais nivelykais. Galite naudoti tiek darbe, tiek namuose – jis lengvas ir nešiojamas. Be to, jame yra įmontuotas burbulo lygis.Kompaktiškas ir lengvas

Trikojis pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio lydinio – yra kompaktiškas ir nešiojamas, todėl puikiai tinka transportuoti. Be to, jis pasižymi išskirtiniu stabilumu. Jo sulankstomos kojelės užsifiksuoja spaustuku ir neslidžiu kilimėliu, kad galėtumėte fotografuoti įvairiomis sąlygomis. Kad laikiklis būtų stabilus, kai jis yra visiškai ištrauktas – centrinė kolona yra pasukama.


Išplečiamas

Naudokite trikojį skirtinguose aukščiuose! Trikojis turi trijų dalių kojų aukščio reguliavimo spaustuką ir prailgintą centrinę koloną. Tai leidžia vartotojui išplėsti trikojį nuo 75 cm iki 120 cm (30 colių iki 47 colių). Be to, jame yra įmontuotas burbulo lygis, padedantis reguliuoti kampą ir užtikrinti maksimalų tikslumą įprasto naudojimo ir profesionalių matavimų metu.


Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Lazerinis nivelyras Deko DKLL12PB1-S1
Teirautis
Gamintojas: Deko Tools Modelis: DKLL12PB1-S1
Deko Tools DKLL12PB1-S1 lazerinis nivelyrasPasirūpinkite tiksliais matavimais renovacijos ir apdailos darbų metu. Jums padės Deko Tools DKLL12PB1-S1 l..
3.63€
Be mokesčių:3.63€
Teirautis
Lazerinis nivelyras Deko LL57GA
Teirautis
Gamintojas: Deko Tools Modelis: LL57GA
Deko Tools LL57GA lazerinis nivelyrasDeko Tools LL57GA lazerinis nivelyras turi besisukantį pagrindą, funkcinę klaviatūrą ir ryškų žalią lazerį, kurio..
73.63€
Be mokesčių:73.63€
Teirautis
Gamintojas: Deko Tools Modelis: LL12-GTD-S1
Deko Tools LL12-GTD-S1 lazerinis nivelyrasDeko Tools LL12-GTD-S1 lazerinis nivelyras aprūpintas aukštos kokybės žaliu lazeriu, kurio bangos ilgis siek..
122.23€
Be mokesčių:122.23€
Į krepšelį