NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Lazerinis atstumo matuoklis Deko Tools LRD110 (70m)

Lazerinis atstumo matuoklis Deko Tools LRD110 (70m)
Lazerinis atstumo matuoklis Deko Tools LRD110 (70m)
25.00€
Be mokesčių: 25.00€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Deko Tools
  • Modelis: LRD110-70m
  • Prekės kodas: 34760

Lazerinis atstumo matuoklis Deko Tools LRD110

Lazerinis atstumo matuoklis yra praktiškas prietaisas, leidžiantis tiksliai išmatuoti atstumą tarp objektų. „Deko Tools“ gaminio tikslumas yra ±2 mm, o veikimo nuotolis – iki 70 m. Jis leidžia pasirinkti iš tokių matavimo vienetų kaip metrai, pėdos ir coliai, o juo lengva naudotis, nes yra įmontuotas LCD ekranas. Jame taip pat yra gulsčiukas ir keletas naudingų funkcijų. Jis maitinamas 2 AAA tipo baterijomis (į komplektą neįeina).

 

Tikslūs išmatavimai

Prietaisas siūlo II klasės lazerį, kurio bangos ilgis yra 620–690 nm, o diapazonas – 70 m. Tai leidžia išmatuoti atstumus per stebėtinai trumpą laiką – vienas matavimas trunka tik apie 0,25 s. Taip pat galite rinktis iš kelių galimų ilgio (m, pėdų, colių) ir ploto (m2, ft2) vienetų. Be to, nuotolio ieškiklis leidžia išsaugoti iki 20 grupių duomenų iš ankstesnių matavimų.

 

Daug programų

Lazerinis atstumo matuoklis gali būti naudojamas įvairiems tikslams, tiek namuose, pavyzdžiui, atliekant renovacijos darbus, tiek profesionalesnėms reikmėms. Jis naudojamas statybose ir architektūroje, be kita ko. Jis naudingas atliekant tikslius patalpų ir žemės matavimus, taip pat bus būtinas atliekant vidaus ir išorės darbus.

 

Patobulintas dizainas

Jo statybai naudotos aukštos kokybės medžiagos. Dėl to atstumo matuoklis yra ypač tvirtas ir atsparus pažeidimams. Integruotas LCD ekranas leidžia greitai pasiekti svarbiausią informaciją. Gaminyje taip pat sumontuotas gulsčiukas, kurio dėka jį lengva išlyginti reikiamu būdu paviršiaus atžvilgiu.

 

Daug naudingų funkcijų

Deko Tools atstumo matuoklis taip pat siūlo keletą naudingų funkcijų, kurios palengvins jūsų darbą. Be kita ko, jis gali būti naudojamas vienkartiniam ir nuolatiniam matavimui su minimaliomis ir didžiausiomis reikšmėmis, ploto matavimui, tūrio matavimui ir matavimui naudojant Pitagoro teoremą. Be to, lazeris automatiškai išsijungia po 30 sekundžių neveiklumo, o nuotolio ieškiklis išsijungia po 180 sekundžių – nesijaudinkite, jei pamiršite.Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Deko Tools Modelis: LRD110-50m
Lazerinis atstumo matuoklis Deko Tools LRD110Lazerinis atstumo matuoklis yra praktiškas prietaisas, leidžiantis tiksliai išmatuoti atstumą tarp objekt..
20.45€
Be mokesčių:20.45€
Į krepšelį