NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Lazerinis nivelyras Deko LL57GA

Lazerinis nivelyras Deko LL57GA
Teirautis
Lazerinis nivelyras Deko LL57GA
73.63€
Be mokesčių: 73.63€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Deko Tools
  • Modelis: LL57GA
  • Prekės kodas: 34753

Deko Tools LL57GA lazerinis nivelyras

Deko Tools LL57GA lazerinis nivelyras turi besisukantį pagrindą, funkcinę klaviatūrą ir ryškų žalią lazerį, kurio bangos ilgis yra 505 nm. Tai palengvina tikslų plokščių ar plytelių klojimą, taip pat tapetavimą ir daugybę kitų darbų. Tam naudojama savaiminio išsilyginimo sistema su garsiniu signalu, kad būtų išvengta klaidų darbo pradžioje. Lygintojas maitinamas trimis AA tipo baterijomis.

 

Palengvinkite savo darbą

Lygintuvas puikiai tinka statybos ar renovacijos darbams. Jis naudoja aukštos klasės žalią lazerį ir rodo 1 horizontalią ir 4 vertikalias linijas, leidžiančias tolygiai išdėstyti plokštes arba pakabinti paveikslus. Darbinis diapazonas yra 10 m, o lazerio bangos ilgis yra 505 nm. 3 pakopų savaiminio išsilyginimo sistema yra atsakinga už didelį tikslumą.

 

Gerai suprojektuotas

Lygintuvas turi besisukantį pagrindą, todėl LL57GA padėtį galite lengvai reguliuoti pagal savo individualius poreikius. Jūsų žinioje taip pat yra dulkėms atspari klaviatūra, kuri buvo patalpinta viršutinėje nivelyro dalyje – tai palengvins įrenginio valdymą. Produktas puikiai tiks tiek vidaus, tiek lauko darbams.
Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Lazerinis nivelyras Deko DKLL12PB1-S1
Teirautis
Gamintojas: Deko Tools Modelis: DKLL12PB1-S1
Deko Tools DKLL12PB1-S1 lazerinis nivelyrasPasirūpinkite tiksliais matavimais renovacijos ir apdailos darbų metu. Jums padės Deko Tools DKLL12PB1-S1 l..
3.63€
Be mokesčių:3.63€
Teirautis
Lazerinio nivelyro stovas Deko GJ62 Lazerinio nivelyro stovas Deko GJ62
Teirautis
Gamintojas: Deko Tools Modelis: GJ62
Trikojis lazeriniam gulsčiukui Deko Tools GJ62Šis profesionalus Deko Tools trikojis yra suderinamas su DEKO savaime išsilyginančiais lazeriniais nivel..
8.73€
Be mokesčių:8.73€
Teirautis
Lazerinis nivelyras Deko LL12-GTD-S1 Lazerinis nivelyras Deko LL12-GTD-S1
Teirautis
Gamintojas: Deko Tools Modelis: LL12-GTD-S1
Deko Tools LL12-GTD-S1 lazerinis nivelyrasDeko Tools LL12-GTD-S1 lazerinis nivelyras aprūpintas aukštos kokybės žaliu lazeriu, kurio bangos ilgis siek..
115.38€
Be mokesčių:115.38€
Teirautis