NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Prekių filtras
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanieji jungikliai, rozetės

Gamintojas: Sonoff Modelis: AL010
Sonoff jungtis su RJ9 jutiklio adapteriu AL010Naudodami Sonoff AL010 adapterį galite prijungti jutiklius, turinčius 2,5 mm lizdo jungtį prie naujesnių „Wi-Fi“ relių modelių, pvz., „TH Origin“ (THR316/THR320) ) ir TH Elite (THR316D/THR320D), kuriuose sumontuotos RJ9 4P4C jungtys. Tai leidžia laisvai naudoti temperatūros ir drėgmės jutiklius (Si7021 ir AM2301), vandeniui atsparų temperatūros jutiklį (DS18B20) ir dirvožemio drėgmės jutiklį (MS01). Atsisveikinkite su apribojimais ir mėgaukitės daugy..
3.44€
Be mokesčių:3.44€
Į krepšelį
Gamintojas: Sonoff Modelis: M0802070003
Išmanus durų ir langų jutiklisBelaidis durų/langų jutiklis Sonoff DW2 RF 433MHz yra jutiklis su jutikliu, kuris užtikrina didesnį buto saugumą nuo įsilaužimo. Jutiklis siunčia pranešimą į telefoną kiekvieną kartą atidarius arba uždarius duris/langą. Pasirūpinkite savo saugumu ir mėgaukitės ramybe savo buteVisada įsitikinkite, kad namas yra saugusJutiklis siunčia pranešimus į jūsų telefono programą, jei nekviestas svečias bando atidaryti jūsų buto langą ar duris. Nesijaudinkite dėl bute paliktų d..
5.34€
Be mokesčių:5.34€
Į krepšelį
Gamintojas: IMOU Modelis: IOT-ZE1-EU
Belaidžio ryšio jungiklis IMOU ZE1 yra belaidis aliarmo jungiklis, pagrįstas Zigbee protokolu. Gaminį galite montuoti ant sienos arba pastatyti bet kur – jo atstumas siekia iki 200 metrų. Prietaisas gali būti naudojamas automatizuoti išmanųjį namą arba užtikrinti vaikų ir pagyvenusių žmonių saugumą. Naudodami IMOU Smart programą mobiliesiems galite lengvai nustatyti įvykius, suaktyvinamus paspaudus mygtuką, pvz., įjungti arba išjungti šviesas, sugeneruoti žadintuvą arba siųsti pranešimus į..
16.65€
Be mokesčių:16.65€
Į krepšelį
Gamintojas: Sonoff Modelis: DR
Išplėstas funkcionalumasKaip žinote, daugumos Sonoff gaminių negalima montuoti ant DIN bėgio, todėl sunku juos įdėti į skirstomąją dėžę. Dabar tai įmanoma naudojant Sonoff DR laikiklį.KonstrukcijaKroniklis pagamintas iš ugniai atspari ABS V0 medžiaga. Jis turi mėlyną spaustuką, kuris leidžia lengvai pritvirtinti ir nuimti nuo DIN bėgio. Pakuotėje yra 4 M3 varžtai, skirti relei pritvirtinti prie laikiklio.SuderinamumasKliaustas yra sukurta Sonoff Basic, RF, Pow/Pow R2, TH10, TH16, Dual, G1 relėms..
3.71€
Be mokesčių:3.71€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: 3EM
Shelly 3EM 3 fazių elektros sąnaudų skaitiklis WIFI Jei norite gyventi tvariai ir taupyti energiją, pinigus ir anglies dvideginio išmetimą, „Shelly 3EM“ jums puikiai tiks. Naudodami skaitiklį galite stebėti bet kurios grandinės, prietaiso ar įrangos suvartojimą namuose, kad optimizuotumėte energijos suvartojimą. Produktas taip pat bus naudingas, jei turite saulės baterijas ar vėjo turbinas, stebint pagaminamos energijos kiekį.Optimizuokite energijos suvartojimą Naudodami „Shelly 3EM“ galit..
137.46€
Be mokesčių:137.46€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro3EM
Shelly PRO 3EM 120A WiFi Dual- Kanalo elektros energijos skaitiklis Shelly Pro 3EM 120A yra profesionalus trifazis elektros energijos skaitiklis, kurį galima montuoti ant DIN bėgio. Prietaisas praneša apie sukauptą energiją 1% tikslumu, taip pat realiu laiku kiekvienos fazės įtampą, srovę ir galią. Jame saugomi paskutinių 60 dienų duomenys, kurių kiekvienos fazės skiriamoji geba yra viena minutė, todėl galima atlikti tikslią analizę. Jis gali veikti savarankiškai vietiniame LAN ir (arba) „Wi-Fi..
150.51€
Be mokesčių:150.51€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro3EM-400
2 kanalų Shelly PRO 3EM 400A WiFi elektros energijos suvartojimo matuoklis Shelly Pro 3EM 400A yra profesionalus trifazis elektros energijos suvartojimo matuoklis, kurį galima montuoti ant DIN bėgio. Prietaisas praneša apie sukauptą energiją 1% tikslumu ir realiu laiku kiekvienos fazės įtampą, srovę ir galią. Jame saugomi paskutinių 60 dienų duomenys su vienos minutės skiriamąja geba kiekvienai fazei, todėl galima atlikti tikslią analizę. Be to, jame siūlomos pažangios scenarijų sudarymo galimy..
290.98€
Be mokesčių:290.98€
Į krepšelį
Gamintojas: HiSmart Modelis: Power socket
Paverskite savo namus išmaniais! Su šiuo išmaniuoju kištukiniu lizdu įjungsite kondicionierių, drėkintuvą ar arbatinuką vos su keletu paspaudimų savo išmaniajame įrenginyje. Valdyti ir keisti įrenginio nustatymus galėsite naudodamiesi HiSmart programėle tiesiog savo išmaniojo telefono ekrane. Pavienis prietaisas neveikia - būtina suportuoti su išmaniąja centrale Main Hub. Techniniai duomenys: Įtampa: ~220-240V Srovė: 15 A (MAX) Dažnis: 50/60Hz Belaidžio ryšio tipas: WiFi 2.4GHz 802.11b/gn Išėjim..
29.99€
Be mokesčių:29.99€
Į krepšelį
Gamintojas: HiSmart Modelis: Power socket
Wi-Fi išmanusis kištukinis lizdas. Įtampa: ~220-240V Srovė: 16 A (MAX) Dažnis: 50 Su energijos taupymu Veikia su Amazon Alexa & Google Home Garantija: 24 mėnesiai..
10.37€
Be mokesčių:10.37€
Į krepšelį
Gamintojas: HiSmart Modelis: Power socket
Paverskite savo namus išmaniais! Su šiuo išmaniuoju nuotoliniu būdu valdomu kištukiniu lizdu įjungsite kondicionierių, drėkintuvą ar arbatinuką vos su keletu paspaudimų savo išmaniajame įrenginyje. Be to, įrenginyje įmontuotas įjungimo/išjungimo mygtukas, su kuriuo galėsite reguliuoti prietaiso veikimą. Valdyti ir keisti įrenginio nustatymus galėsite naudodamiesi HiSmart programėle tiesiog savo išmaniojo telefono ekrane. Pavienis prietaisas neveikia - būtina suportuoti su išmaniąja centrale Main..
23.65€
Be mokesčių:23.65€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro1
1 kanalo DIN bėgio relė su Maitinimo stebėjimas Shelly Pro 1PM WiFi/LAN Shelly Pro 1PM yra išmanioji DIN bėgio relė su vienu kanalu, galinti valdyti įrenginius, kurių didžiausia apkrova yra 16 A. Jame yra įmontuotas galios matuoklis, leidžiantis vartotojams tiksliai stebėti automatizuoto apšvietimo ar energijos suvartojimą. kita įranga. Palaikydamas „WiFi“, LAN ir „Bluetooth“, jis puikiai tinka tiek namų, tiek pastatų automatizavimui. Jis taip pat integruojamas su populiariais balso padėjėjais,..
63.22€
Be mokesčių:63.22€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro1PM
1 kanalo DIN bėgio relė su Maitinimo stebėjimas Shelly Pro 1PM WiFi/LAN Shelly Pro 1PM yra išmanioji DIN bėgio relė su vienu kanalu, galinti valdyti įrenginius, kurių didžiausia apkrova yra 16 A. Jame yra įmontuotas galios matuoklis, leidžiantis vartotojams tiksliai stebėti automatizuoto apšvietimo ar energijos suvartojimą. kita įranga. Palaikydamas „WiFi“, LAN ir „Bluetooth“, jis puikiai tinka tiek namų, tiek pastatų automatizavimui. Jis taip pat integruojamas su populiariais balso padėjėjais,..
76.26€
Be mokesčių:76.26€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro2
2 kanalų DIN bėgio relė Shelly Pro 2 WiFi Shelly Pro 2 yra pažangi DIN bėgio relė su dviem nepriklausomais kanalais. Kiekvienas kanalas palaiko iki 16 A apkrovą, o bendra talpa 25 A. Palaikydamas WiFi, LAN ir Bluetooth, jis puikiai tinka tiek namų, tiek pastatų automatizavimui. Jis taip pat integruojamas su populiariais balso padėjėjais, tokiais kaip „Google Assistant“, „Samsung SmartThings“ ir „Amazon Alexa“, todėl namų valdymas tampa dar patogesnis. Įrengtas bepotencialiais kontaktais, suteik..
83.29€
Be mokesčių:83.29€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro2PM
2 kanalų DIN bėgio relė su Maitinimo stebėjimas Shelly Pro 2PM WiFi/LAN Shelly Pro 2PM yra išmanioji dviejų kanalų DIN bėgio relė, leidžianti valdyti įrenginius, kurių didžiausia apkrova yra 16 A kanale ir iš viso 25 A. Jame yra įmontuotas galios matuoklis, leidžiantis vartotojams tiksliai stebėti automatizuoto apšvietimo ar kitos įrangos energijos sąnaudas. Palaikydamas „WiFi“, LAN ir „Bluetooth“, jis puikiai tinka tiek namų, tiek pastatų automatizavimui. Jis taip pat integruojamas su populiar..
105.36€
Be mokesčių:105.36€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: QubinoWave2PM
Shelly Qubino Wave2PM valdiklis Shelly Qubino Wave 2PM valdiklis yra puikus sprendimas tiems, kurie nori padidinti komfortą ir energijos vartojimo efektyvumą savo namuose. Su juo galite taupyti energiją, valdyti elektros prietaisus ir mėgautis išmaniojo namo patogumu. Atidarykite duris į ateitį šiandien ir investuokite į Shelly Qubino Wave 2PM valdiklį!Suderinamumas su „Z-Wave“ šliuzu Shelly Qubino Wave 2PM valdiklis yra moderniausias sprendimas, leidžiantis išmaniai valdyti įvairius elekt..
37.13€
Be mokesčių:37.13€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: QubinoWave1
Shelly Qubino Wave 1 valdiklis Shelly Qubino Wave 1 yra Z-Wave™ išmanusis jungiklis, leidžiantis nuotoliniu būdu valdyti įvairius įrenginius, pvz., elektrines spynas ir apšvietimą. Jis turi be įtampos kontaktus ir mažą energijos suvartojimą bei veikia Z-Wave juostose, kad užtikrintų ryšio stabilumą. Automatizavimo galimybės apima apšvietimo, elektrinių spynų ir sodo drėkinimo valdymą. Jis taip pat užtikrina saugumą naudojant AES128 šifravimą ir yra suderinamas su daugeliu kitų Z-Wave įrenginių ..
30.10€
Be mokesčių:30.10€
Į krepšelį
Gamintojas: BlitzWolf Modelis: BW-SHP13
Blitzwolf BW-SHP13 smart socket Take smart home management to a new level. The Blitzwolf BW-SHP13 smart outlet allows you to remotely control your connected devices with an app or voice commands. Create work schedules and pair your appliances with additional sensors (not included) to make your life even easier. The product also allows you to monitor your power consumption. It is also incredibly durable and resistant to damage. Note: for proper operation the socket requires a working ZigBee ..
16.89€
Be mokesčių:16.89€
Į krepšelį
Gamintojas: BlitzWolf Modelis: BW-SHP6 Pro
Blitzwolf Intelligent adapteris lizduiIšmanusis Blitzwolf adapteris įprastą lizdą pavers išmaniuoju ir leis nuotoliniu būdu valdyti prie jo prijungtus įrenginius, nustatyti laikmatį ar stebėti energijos sąnaudas. Jis veikia su Alex ir Google balso padėjėjais ir turi daugybę saugos funkcijų.  Balso kontrolėNaudojant balso asistentus, tereikia ištarti komandą, kad įjungtumėte arba išjungtumėte prie adapterio prijungtą įrenginį.Išmanusis laikmatisAdapteris turi laikmačio funkciją su progra..
17.00€
Be mokesčių:17.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: P1
Išmanioji maitinimo juostaGosund maitinimo juosta susideda iš 3 USB lizdų su 15W (5V, 3A) išėjimo galia ir 3 standartinių lizdų, visi įėjimai yra su integruota apsauga nuo viršįtampio. 15 W galia leidžia greitai įkrauti išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir kitus įrenginius. Juostelė turi jungiklį, tačiau ją galima valdyti ir išmaniojo telefono programa. Tai leidžia įjungti ir išjungti atskirus lizdus arba visus iš karto, kai atsiranda poreikis. Įrenginys palaiko tik 2.4G juostą, ..
22.72€
Be mokesčių:22.72€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: EP8
Gosund EP8 Wi-Fi išmanusis kištukasGosund EP8 kištukas leis įprastą buitinę techniką namuose paversti išmaniaisiais įrenginiais. Tai leidžia nuotoliniu būdu valdyti prijungtą įrangą – tiesiog naudokite Gosund, Smart Life arba TUYA programėlę. Jis taip pat suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, nustatyti laikmačius ir valdyti pasirinktus įrenginius grupėse. Su EP8 palengvinkite savo išmaniųjų namų valdymą!  Daug gali..
8.55€
Be mokesčių:8.55€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 202 (11 Puslapių)
Prekių filtras