NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Prekių filtras
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanūs jungikliai

Gamintojas: IMOU Modelis: IOT-ZE1-EU
Belaidžio ryšio jungiklis IMOU ZE1 yra belaidis aliarmo jungiklis, pagrįstas Zigbee protokolu. Gaminį galite montuoti ant sienos arba pastatyti bet kur – jo atstumas siekia iki 200 metrų. Prietaisas gali būti naudojamas automatizuoti išmanųjį namą arba užtikrinti vaikų ir pagyvenusių žmonių saugumą. Naudodami IMOU Smart programą mobiliesiems galite lengvai nustatyti įvykius, suaktyvinamus paspaudus mygtuką, pvz., įjungti arba išjungti šviesas, sugeneruoti žadintuvą arba siųsti pranešimus į..
15.88€
Be mokesčių:15.88€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: QubinoWave2PM
Shelly Qubino Wave2PM valdiklis Shelly Qubino Wave 2PM valdiklis yra puikus sprendimas tiems, kurie nori padidinti komfortą ir energijos vartojimo efektyvumą savo namuose. Su juo galite taupyti energiją, valdyti elektros prietaisus ir mėgautis išmaniojo namo patogumu. Atidarykite duris į ateitį šiandien ir investuokite į Shelly Qubino Wave 2PM valdiklį!Suderinamumas su „Z-Wave“ šliuzu Shelly Qubino Wave 2PM valdiklis yra moderniausias sprendimas, leidžiantis išmaniai valdyti įvairius elekt..
34.03€
Be mokesčių:34.03€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: QubinoWave1
Shelly Qubino Wave 1 valdiklis Shelly Qubino Wave 1 yra Z-Wave™ išmanusis jungiklis, leidžiantis nuotoliniu būdu valdyti įvairius įrenginius, pvz., elektrines spynas ir apšvietimą. Jis turi be įtampos kontaktus ir mažą energijos suvartojimą bei veikia Z-Wave juostose, kad užtikrintų ryšio stabilumą. Automatizavimo galimybės apima apšvietimo, elektrinių spynų ir sodo drėkinimo valdymą. Jis taip pat užtikrina saugumą naudojant AES128 šifravimą ir yra suderinamas su daugeliu kitų Z-Wave įrenginių ..
28.51€
Be mokesčių:28.51€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: T6E panel
Avatto T6E išmanusis valdymo pultas ZigBee sieninis jungiklis TUYAAvatto T6E leidžia valdyti išmaniuosius jungiklius, lizdus, apšvietimą ir t.t. Jame yra įmontuotas Zigbee šakotuvas, o jo veikimą palengvina programėlės: Smart Life ir Tuya. Be to, lengvai skaitomas ekranas suteikia prieigą prie informacijos, o įtaisytas jutiklis reguliuoja jo ryškumą. Taip pat galite sinchronizuoti įrenginių veikimą ir suteikti prieigą kitiems namų ūkio nariams valdyti įrangą.   LCD ekranasIšmaniame valdymo ..
115.76€
Be mokesčių:115.76€
Į krepšelį
Gamintojas: Sonoff Modelis: M0802030010
Išmanusis belaidis sieninis jungiklis Sonoff T2EU2C-RF 433MHz (2 kanalai)Sonoff jungiklis turi du kanalus, modernaus dizaino ir belaidžio veikimo. Nuotolinio valdymo galimybė padidina naudojimo patogumą.Valdymas per programąKad būtų patogiau, galite valdyti jungiklį naudodami programą „eWeLink“, kuri suderinama su „Android“ arba „iOS“. Jungiklis taip pat palaiko balso funkciją su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“. Naudojant šį sprendimą, norint išjungti šviesą, net nereikia keltis nuo sofos. ..
6.24€
Be mokesčių:6.24€
Į krepšelį
Gamintojas: Sonoff Modelis: M0802030011
Išmanusis belaidis sieninis jungiklis Sonoff T2EU3C-RF 433MHz (3 kanalai)Sonoff jungiklis turi tris kanalus, modernaus dizaino ir veikia belaidžiu būdu. Nuotolinio valdymo galimybė padidina naudojimo patogumą.Valdymas per programąKad būtų patogiau, galite valdyti jungiklį naudodami programą „eWeLink“, kuri suderinama su „Android“ arba „iOS“. Jungiklis taip pat palaiko balso funkciją su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“. Naudojant šį sprendimą, norint išjungti šviesą, net nereikia keltis nuo s..
6.30€
Be mokesčių:6.30€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WSM01-3
Išmanusis jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-3 TUYAAvatto išmanusis jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu, iš bet kurios vietos. Jis taip pat veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tuo pačiu metu gaminį labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – su „Avatto“ galite atsisveikinti su..
9.89€
Be mokesčių:9.89€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: WSM16-W2
Išmaniojo jungiklio modulis „WiFi Avatto WSM16-W2 TUYA“Palengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcinis „Avatto“ 2 kanalų kanalinis jungiklis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba „Google Assistant“ arba „Amazon Alexa“ balso asistentus. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ryšį per „Wi-Fi“ ir yra suderinamas su įvairių tipų jungikli..
8.84€
Be mokesčių:8.84€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: WSM16-W3
Išmaniojo jungiklio modulis „WiFi Avatto WSM16-W3 TUYA“Palengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcionalus „Avatto“ 3 kanalų kanale esantis jungiklis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba Google Assistant arba Amazon Alexa balso asistentus. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ryšį per Wi-Fi ir yra suderinamas su įvairių tipų jungik..
9.57€
Be mokesčių:9.57€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: WSM16-W4
Išmaniojo jungiklio modulis „WiFi Avatto WSM16-W4 TUYA“Palengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcinis „Avatto“ 4 kanalų kanalinis jungiklis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba „Google Assistant“ arba „Amazon Alexa“ balso asistentus. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ryšį per „Wi-Fi“ ir yra suderinamas su įvairių tipų jungikli..
9.19€
Be mokesčių:9.19€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZWSM16-W1
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto LZWSM16-W1 Be neutralaus TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcionalus Avatto 1 kanalo išmaniojo jungiklio modulis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentus Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginį labai lengva montuoti – nereikia neutralaus laido. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – jo veik..
8.45€
Be mokesčių:8.45€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZWSM16-W3
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto LZWSM16-W3 Be neutralaus TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcionalus Avatto 3 kanalų išmaniojo jungiklio modulis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentus Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginį labai lengva montuoti – nereikia neutralaus laido. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – jo veik..
13.34€
Be mokesčių:13.34€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-LZWSM01-2
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto N-LZWSM01-2 Nėra neutralaus TUYAAvatto išmaniojo jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu. Jis taip pat veikia su balso padėjėjais „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“. Produktą taip pat labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – atsisveikinkite su apribojimais naudodami..
11.33€
Be mokesčių:11.33€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-LZWSM01-3
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-LZWSM01-3 Nėra neutralaus TUYAAvatto išmaniojo jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu. Jis taip pat veikia su balso padėjėjais „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“. Produktą taip pat labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – atsisveikinkite su apribojimais naudodami..
12.18€
Be mokesčių:12.18€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZWSM01-3
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-3 TUYAAvatto kanale esantis jungiklis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu. Jis taip pat veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tuo pačiu metu gaminį labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – su „Avatto“ galite atsisveikinti su apribojimais! Jungikl..
12.13€
Be mokesčių:12.13€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: ZWSM16-W1
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W1 TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcinis Avatto 1 kanalo jungiklis ortakyje leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentus Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – norint tinkamai veikti, reikalingas Z..
8.93€
Be mokesčių:8.93€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: ZWSM16-W2
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W2 TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Naudodami funkcinį Avatto 2 kanalų kanalų jungiklį, galite valdyti savo apšvietimą nuotoliniu būdu – naudodamiesi TUYA/Smart Life programėle arba balso asistentais Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – norint tinkamai vei..
11.35€
Be mokesčių:11.35€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: ZWSM16-W3
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W3 TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Naudodami funkcinį Avatto 3 kanalų išmaniojo jungiklio modulį, galite valdyti savo šviesas nuotoliniu būdu – naudodami TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentus Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – norint tinkamai..
12.36€
Be mokesčių:12.36€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: ZWSM16-W4
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W4 TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Naudodami funkcinį Avatto 4 kanalų išmanųjį jungiklio modulį, galite valdyti savo šviesas nuotoliniu būdu – naudodami TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentus Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – norint tinkamai ..
14.14€
Be mokesčių:14.14€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZTS02-EU-B1
Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto LZTS02-EU-B1 Vienpusis be neutralus TUYA (juodas)Jutiklinis jungiklis Avatto LZTS02-EU-B1 puikiai tinka jūsų išmaniesiems namams. Tai leidžia patogiai įjungti ir išjungti šviesą, o dėl suderinamumo su TUYA / Smart Life programėle leidžia valdyti apšvietimą per atstumą. Taip pat galite valdyti įrenginį naudodami „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso asistentus. Jungiklis taip pat išsiskiria atsparumu vandeniui ir aptakiu minimalistiniu dizainu. Gamin..
15.82€
Be mokesčių:15.82€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 88 (5 Puslapių)
Prekių filtras