NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanioji LED juosta Blitzwolf BW-LT11 RGB (5m)

Išmanioji LED juosta Blitzwolf BW-LT11 RGB (5m)
Teirautis
Išmanioji LED juosta Blitzwolf BW-LT11 RGB (5m)
15.91€
Be mokesčių: 15.91€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: BlitzWolf
  • Modelis: BW-LT11 5m

Blitzwolf BW-LT11 RGB išmanioji LED juosta (5m).

Blitzwolf LED juosta suteiks jūsų namams naujoviškumo! Jame yra 8 režimai ir išmanus valdymas balsu. Be to, galite reguliuoti šviesos diodų spalvą ir jų ryškumo lygį pagal savo poreikius. Be to, LED juosta gali būti lengvai sinchronizuojama su mėgstama muzika, todėl šviesos diodai spindės dainos ritmu!

Darbo grafikas

Tinkinkite LED juostelę, kad ji atitiktų jūsų dienos grafiką! Turima programėlė leidžia nustatyti konkretų laiką juostos įjungimui ir išjungimui. Taip sutaupysite ne tik laiko įtemptais rytais, bet ir energijos.

Pritaikyta pagal jūsų skonį

Balta, raudona, o gal violetinė? Nuo šiol galėsite savarankiškai pasirinkti savo mėgstamą spalvą, kuria spindės juosta! Jį galite pasirinkti iš net 16 mln., esančių programėlėje! Be to, galite lengvai reguliuoti jų apšvietimo ryškumą pagal savo poreikius.

Muzikos ritmu

Sukurkite dar geresnę pramogų aplinką! Programėlės pagalba galite lengvai sinchronizuoti muziką su LED juostele. Spalvos keisis pagal jūsų mėgstamos dainos ritmą. Nuo šiol vakarėliai su draugais bus dar įdomesni.

Išmanusis valdymas

Valdykite juostą nepakildami nuo sofos! BW-LT11 veikia su „Google“ balso asistentu ir „Amazon Alexa“. Jų pagalba galite patogiai valdyti vape savo balsu. Taigi galite lengvai įjungti ir išjungti garą, pakeisti jo spalvą ar ryškumą.

8 apšvietimo režimai

Neturite laiko rankiniu būdu reguliuoti spalvų ir ryškumo? Jokiu problemu! Išmanioji juosta turi 8 šviesos režimus, kurie leidžia reguliuoti tinkamą apšvietimą pagal savo poreikius.

Lengvas montavimas

Blitzwolf LED juostą itin lengva montuoti. Gaminys paruoštas montuoti – tereikia klijuoti juostelę norimoje vietoje. Jei jis per ilgas, jį nesunkiai sutrumpinkite nupjaudami atitinkamai pažymėtose vietose. Pakanka tiek nedaug, kad galėtumėte mėgautis nuostabiu efektu!

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras