NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanioji LED juosta BlitzWolf BW-LT11 RGB 5m

Išmanioji LED juosta BlitzWolf BW-LT11 RGB 5m
Teirautis
Išmanioji LED juosta BlitzWolf BW-LT11 RGB 5m
17.73€
Be mokesčių: 17.73€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: BlitzWolf
  • Modelis: BW-LT11 5M EU
  • Prekės kodas: 18502

Išmaniosios programos valdymas

Juostą galima valdyti naudojant „Blitzwolf“ programą, taip pat „Smart Life“ ir „Tuya“. Norėdami prisijungti prie juostos, 5 sekundes palaikykite nuspaudę valdiklio mygtuką, tada atidarykite programą ir prisijunkite prie LED juostos.

Puikios pritaikymo galimybės

Juosta turi puikias galimybes pritaikyti šviesą pagal jūsų poreikius. Galite pasirinkti vieną iš 16 milijonų spalvų, laisvai reguliuoti ryškumą, nustatyti laikmačius ir tvarkaraščius, valdyti balsu ir nustatyti intelektualias scenas.

Tvarkaraštis

Programa leidžia nustatyti tvarkaraščius, kurie gali palengvinti jūsų gyvenimą. Dėl to galite nustatyti konkretų laiką, kada juosta įsijungia ir išsijungia. Taip sutaupysite laiko ir energijos.

Reguliuojama spalva

Naudojami LED diodai gali skleisti vieną iš daugelio spalvų arba baltą. Be to, galime pritaikyti ryškumą pagal savo poreikius.

Muzikos vizualizavimas

Muzikos vizualizacijos režimas apima spalvų keitimą pagal muzikos ritmą.

Valdymas balsu

Juostą galima valdyti balsu naudojant balso asistentus. „Įrenginys suderinamas su Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“. Taip pat galima valdyti naudojant IFTTT programą.

Modernumas ir ilgaamžiškumas

Modernus dizainas ir patvarios medžiagos leidžia juostą naudoti ilgą laiką.

švietimo režimai

8 apšvietimo režimai leidžia pasirinkti tinkamą šviesą pagal poreikius, kai neturite tam laiko.

Montažas

Surinkimas yra labai paprasta ir nesukelia jokių problemų.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Gosund Modelis: SL3
  Išmanioji LED šviesos juosta Gosund išmanioji LED juostelė suteiks jūsų namams puikų ir atmosferinį apšvietimą. Įrenginys turi galimybę valdyti..
17.28€
Be mokesčių:17.28€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: SL2
  Išmanioji LED šviesos juosta Gosund išmanioji LED juostelė suteiks jūsų namams puikų ir atmosferinį apšvietimą. Įrenginys turi galimybę valdyti..
13.18€
Be mokesčių:13.18€
Į krepšelį
Išmanioji LED juosta Blitzwolf BW-LT11 RGB (5m)
Teirautis
Gamintojas: BlitzWolf Modelis: BW-LT11 5m
Blitzwolf BW-LT11 RGB išmanioji LED juosta (5m).Blitzwolf LED juosta suteiks jūsų namams naujoviškumo! Jame yra 8 režimai ir išmanus valdymas balsu. B..
15.91€
Be mokesčių:15.91€
Teirautis