NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanioji rozetė Wifi Avatto N-WOT10-EU-W TUYA (balta)

Išmanioji rozetė Wifi Avatto N-WOT10-EU-W TUYA (balta)
Teirautis
Išmanioji rozetė Wifi Avatto N-WOT10-EU-W TUYA (balta)
17.28€
Be mokesčių: 17.28€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Avatto
  • Modelis: N-WOT10-EU-W
  • Prekės kodas: 47953

Išmanusis WiFi sieninis lizdas Avatto N-WOT10-EU-W TUYA (baltas)

Sukurkite sau išmanųjį namą, kuriame gerai gyvenate. „Avatto“ išmanusis sieninis lizdas leis nuotoliniu būdu valdyti prie jo prijungtus įrenginius – pavyzdžiui, naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentą („Amazon Alexa“, „Google Assistant“). Kurkite darbo grafikus, naudokite laikmačius ir pasidalykite valdymu su kitais šeimos nariais! Produktą taip pat labai lengva įdiegti ir kompaktiškas.

Avatto/N-WOT10-EU-W/6

Nuotolinis valdymas

Ar jau vykstate į darbą ir neprisimenate, ar prieš išvykdami išjungėte televizorių? Dabar viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasiekti savo išmanųjį telefoną! Avatto lizdas yra suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite nuotoliniu būdu valdyti prie jo prijungtą įrangą. Taigi pasirinktus įrenginius galite bet kada įjungti arba išjungti!

Avatto/N-WOT10-EU-W/2

Dar daugiau galimybių naudojant programą

Jei Jei norite, bendrinkite savo prietaisus programoje su kitais šeimos nariais, kad jie taip pat galėtų juos valdyti nuotoliniu būdu. Taip pat galite susikurti laikmačius ir darbo grafikus, taip pat lizdą prijungti prie kitų namuose esančių išmaniųjų įrenginių ir automatizuoti jų veikimą. Tegul lempa įsijungia 6:30 ryto, kai atsikeliate, o televizoriaus ir svetainės apšvietimas įsijungia įėjus į namus grįžus iš darbo!

Avatto/N-WOT10-EU-W/1

Valdymas balso komandomis

Atlaisvinkite rankas ir mėgaukitės dar patogesniu įrenginių valdymu. Patogiai sėdite ant sofos, po ranka neturite išmaniojo telefono ir norite įjungti šviesas? O gal ką tik gaminate ir reikia greitai įjungti mikrobangų krosnelę? Jokių problemų – lizdas suderinamas su Google Assistant ir Amazon Alexa balso asistentais. Dabar tereikia paprastos komandos, kad įjungtumėte arba išjungtumėte pasirinktą įrenginį!

Avatto/N-WOT10-EU-W/3

Apgalvotas dizainas

Aukštas -Išleidimo angos gamybai buvo naudojamos kokybiškos medžiagos (pvz., grūdintas stiklas), o tai reiškia jo ilgaamžiškumą. Produktą taip pat labai lengva montuoti ir valyti. Negana to, galite tvirtinti tiesiai prie sienos, todėl neišlips ir užims mažiau vietos. Taip pat yra specialus užraktas, kuris leis apsaugoti lizdą nuo vaikų.

Avatto/N-WOT10-EU-W/4

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Gosund Modelis: EP8
Gosund EP8 Wi-Fi išmanusis kištukasGosund EP8 kištukas leis įprastą buitinę techniką namuose paversti išmaniaisiais įrenginiais. Tai leidžia nuotolini..
8.55€
Be mokesčių:8.55€
Į krepšelį
Išmanioji rozetė WiFi Avatto OT-02-EU Išmanioji rozetė WiFi Avatto OT-02-EU
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: OT02-EU
Išmanusis kištukas WiFi Avatto OT02-EU TUYAWi-Fi išmanusis lizdas leidžia nuotoliniu būdu valdyti prie jo prijungtus įrenginius. Valdymą palengvina pr..
8.19€
Be mokesčių:8.19€
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WOT10-EU-B
Išmanusis WiFi sieninis lizdas Avatto N-WOT10-EU-B TUYA (juodas)Sukurkite sau išmanųjį namą, kuriame gerai gyvenate. „Avatto“ išmanusis sieninis lizda..
11.98€
Be mokesčių:11.98€
Į krepšelį
Išmanioji rozetė Wifi Avatto N-WOT10-USB-B TUYA USB USB-C (juoda)
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WOT10-USB-B
Išmanusis „WiFi“ sieninis lizdas „Avatto N-WOT10-USB-B TUYA USB USB-C“ (juodas)Dabar galite dar patogiau naudoti pasirinktus įrenginius savo namuose. ..
21.82€
Be mokesčių:21.82€
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WOT10-USB-W
Išmanusis WiFi sieninis lizdas Avatto N-WOT10-USB-W TUYA USB USB-C (baltas)Dabar galite dar patogiau naudoti pasirinktus įrenginius savo namuose. Išma..
19.85€
Be mokesčių:19.85€
Į krepšelį