NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanioji rozetė WiFi Gosund EP8

Išmanioji rozetė WiFi Gosund EP8
Išmanioji rozetė WiFi Gosund EP8
Išmanioji rozetė WiFi Gosund EP8
Išmanioji rozetė WiFi Gosund EP8
Išmanioji rozetė WiFi Gosund EP8
7.33€
Be mokesčių: 7.33€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Gosund
  • Modelis: EP8

Gosund EP8 Wi-Fi išmanusis kištukas

Gosund EP8 kištukas leis įprastą buitinę techniką namuose paversti išmaniaisiais įrenginiais. Tai leidžia nuotoliniu būdu valdyti prijungtą įrangą – tiesiog naudokite Gosund, Smart Life arba TUYA programėlę. Jis taip pat suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, nustatyti laikmačius ir valdyti pasirinktus įrenginius grupėse. Su EP8 palengvinkite savo išmaniųjų namų valdymą!

 

Daug galimybių su programa

Dabar viskas, ko jums reikia, yra po ranka. EP8 kištukas suderinamas su tokiomis programėlėmis kaip Gosund, TUYA ir Smart Life. Tai reiškia, kad prie jo prijungtą įrangą galite patogiai valdyti išmaniuoju telefonu! Pavyzdžiui, vos keliais paspaudimais galite įjungti arba išjungti įrenginį, nustatyti veikimo grafiką ar koreguoti nustatymus.

 

Balso kontrolė

Dabar galite dar lengviau valdyti pasirinktą įrangą. EP8 kištukas yra suderinamas su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“ išmaniaisiais asistentais, todėl galite jį valdyti paprastomis balso komandomis. Ar gaminate maistą, jūsų rankos užimtos, o gal reikėtų papildomo apšvietimo? O gal einate miegoti ir nenorite keltis iš lovos išjungti šviesą? Naudojant Gosund EP8, pakanka kelių žodžių, kad įjungtumėte arba išjungtumėte tam tikrą įrenginį, pavyzdžiui!

 

Įrenginio bendrinimas

Ar norite, kad kiti jūsų šeimos nariai taip pat galėtų nuotoliniu būdu valdyti įrenginius, prijungtus prie EP8 lizdų? Tai įmanoma! Pridėję pasirinktą įrangą prie programėlės, galėsite ja bendrinti su kitais vartotojais. Taip jūsų artimieji gali patogiai valdyti kavos virimo aparatą arba išjungti šviesą, jei prieš išeidami iš namų tai pamiršta.

 

Tvarkaraščiai ir laikmačiai

Sukurkite sau išmanųjį namą, kuriame galėtumėte gyventi gerai. EP8 lizdai leidžia nustatyti prijungtų įrenginių darbo grafikus. Taigi, pavyzdžiui, galite priversti kavos virimo aparatą automatiškai paruošti aromatingą kavą 7:00 ryto, kai atsikeliate iš lovos, o išjungti šviesą 23:00 val. kai eini miegoti. Taip pat yra laikmačio funkcija, kad pasirinktas prietaisas automatiškai išsijungtų po nustatyto laiko.

 

Patobulintas dizainas

Lažinkitės dėl aukščiausios kokybės ir rinkitės įrangą, kuri jums tarnaus ilgai. Gosund EP8 lizdas pagamintas iš ugniai atsparaus PC V0 plastiko – jis itin patvarus ir tvirtas. Jis naudoja Wi-Fi ryšį, o jo konfigūracija yra labai paprasta – tai nesukels jums didelių rūpesčių. Be to, gaminys gali atlaikyti maksimalią 16A apkrovą, o tai suteikia daug pritaikymo galimybių.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Gosund Modelis: SP211
Dvigubas išmanusis „WiFi“ kištukasGosund SP211 lizdas suteikia galimybę prie maitinimo šaltinio prijungti du skirtingus įrenginius ir taip sukurti išm..
11.46€
Be mokesčių:11.46€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: P1
Išmanioji maitinimo juostaGosund maitinimo juosta susideda iš 3 USB lizdų su 15W (5V, 3A) išėjimo galia ir 3 standartinių lizdų, visi įėjimai yra su i..
20.98€
Be mokesčių:20.98€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: SP1
Valdykite, kad ir kur būtumėteGosund SP1 yra išmanusis lizdas su ES kištuku. Per aplikaciją galime valdyti apšvietimą ar kitus buitinius įrenginius ti..
7.88€
Be mokesčių:7.88€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: SP111
Dirbkite, kad ir kur būtumėteGosund SP111 yra 3680 W išmanusis lizdas su ES kištuku. Naudodamiesi programėle galime valdyti apšvietimą ar kitą buitinę..
9.14€
Be mokesčių:9.14€
Į krepšelį
Išmanioji rozetė WiFi Avatto OT-02-EU Išmanioji rozetė WiFi Avatto OT-02-EU
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: OT02-EU
Išmanusis kištukas WiFi Avatto OT02-EU TUYAWi-Fi išmanusis lizdas leidžia nuotoliniu būdu valdyti prie jo prijungtus įrenginius. Valdymą palengvina pr..
8.19€
Be mokesčių:8.19€
Teirautis