NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmaniosios rozetės WiFi Gosund SP1 (2 vnt)

Išmaniosios rozetės WiFi Gosund SP1 (2 vnt)
Išmaniosios rozetės WiFi Gosund SP1 (2 vnt)
Išmaniosios rozetės WiFi Gosund SP1 (2 vnt)
Išmaniosios rozetės WiFi Gosund SP1 (2 vnt)
Išmaniosios rozetės WiFi Gosund SP1 (2 vnt)
15.54€
Be mokesčių: 15.54€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Gosund
  • Modelis: SP1-2pack
  • Prekės kodas: 43848

Valdykite, kad ir kur būtumėte

Gosund SP1 yra išmanusis lizdas su ES kištuku. Per aplikaciją galime valdyti apšvietimą ar kitus buitinius įrenginius tiesiai iš savo išmaniajame telefone esančios aplikacijos. Su „Smart Life“ („Tuya“ programa) (nemokamai atsisiųskite „Android“ ir „iOS“). Kai produktas bus prijungtas prie vietinio tinklo ir pridėtas prie mūsų programėlės, galime jį valdyti iš bet kurios pasaulio vietos, kur turime prieigą prie interneto.

Įrenginys veikia su naujausiomis sistemomis: IFTTT, Amazon Alexa ir Goggle Assistant
 Paprasta naudoti
Be standartinio įrenginio įjungimo / išjungimo įjungimo / išjungimo, ji taip pat siūlo atskirų įrenginių veiksmų planų kūrimą, kurių dėka ji gali automatiškai įjungti / išjungti prijungtus įrenginius tam tikruose laikai. „Gosund“ įrenginiai veikia tik 2,4 GHz WLAN tinkluose.

Programos dėka galite suplanuoti savo namuose esančių prietaisų (įskaitant lempas) veikimą taip, kad jie imituotų gyventojo buvimą, o tai gali atbaidyti galimą įsilaužėlį.
 Tvirta konstrukcija
Gosund SP1 kištukas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Jis turi ROHS ir CE sertifikatą, korpusas yra saugus ir atsparus ugniai. 


Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Gosund Modelis: SP211
Dvigubas išmanusis „WiFi“ kištukasGosund SP211 lizdas suteikia galimybę prie maitinimo šaltinio prijungti du skirtingus įrenginius ir taip sukurti išm..
12.43€
Be mokesčių:12.43€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: MSS620HK(EU)
Smart Outdoor Plug Meross (HomeKit) The intelligent Meross Extender allows you to create your own smart home easily and quickly. Thanks to its housing..
22.63€
Be mokesčių:22.63€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: SP112
  Tarnaukite, kad ir kur būtumėteGosund SP112 yra išmanusis lizdas su ES kištuku ir dviem įmontuotais USB prievadais. Per aplikaciją galime valdy..
12.18€
Be mokesčių:12.18€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: P1
Išmanioji maitinimo juostaGosund maitinimo juosta susideda iš 3 USB lizdų su 15W (5V, 3A) išėjimo galia ir 3 standartinių lizdų, visi įėjimai yra su i..
20.94€
Be mokesčių:20.94€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: SP1
Valdykite, kad ir kur būtumėteGosund SP1 yra išmanusis lizdas su ES kištuku. Per aplikaciją galime valdyti apšvietimą ar kitus buitinius įrenginius ti..
9.18€
Be mokesčių:9.18€
Į krepšelį