NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanusis dimeriuojamas jungiklio modulis WiFi Avatto N-DMS01-1 TUYA

Išmanusis dimeriuojamas jungiklio modulis WiFi Avatto N-DMS01-1 TUYA
Teirautis
Išmanusis dimeriuojamas jungiklio modulis WiFi Avatto N-DMS01-1 TUYA
9.35€
Be mokesčių: 9.35€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Avatto
  • Modelis: N-DMS01-1
  • Prekės kodas: 47982

WiFi Avatto N-DMS01-1 TUYA išmanusis šviesos reguliatorius

Išmanusis šviesos reguliatorius yra modernus sprendimas žmonėms, kurie vertina patogumą ir komfortą kasdieniame gyvenime. Naudodami nuotolinį valdymą per Smart Life/Tuya Smart programėlę, galite valdyti savo namų apšvietimą bet kur ir bet kada naudodami telefoną ar planšetinį kompiuterį. Valdiklis taip pat suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Google Home“ balso asistentais, suteikia galimybę reguliuoti apšvietimo laipsnį, taip pat sudaryti tvarkaraščius. Pažiūrėkite, kaip tai patogu!

Avatto/N-DMS01-1/1

Apšvietimo ryškumo reguliavimas

Šviesumo laipsnio reguliavimo funkcija leidžia tiksliai sureguliuoti apšvietimą lygiu naudojant procentinę juostą arba balso komandas. Toks sprendimas padės sukurti tinkamą atmosferą jūsų veiklai! Vakaras su knyga? O gal romantiška vakarienė? Apšvietimui paryškinti arba pritemdyti pakanka paprastos balso komandos!

Avatto/N-DMS01-1/2

Sugrupuokite įrenginius

Avatto ZigBee išmanusis šviesos reguliatorius leidžia sugrupuoti kelis įrenginius, kad galėtumėte valdyti apšvietimą skirtingose patalpose. „Linkage“ funkcijos dėka valdiklis gali dirbti su kitais namuose esančiais moduliais, jutikliais ir įrenginiais, leidžiančiais susikurti skirtingus scenarijus, tokius kaip miego režimas, darbo režimas, vakarienės režimas ar grįžimas namo. Pastaba: vieno kanalo modulis vienu metu palaiko tik vieną signalą.

Avatto/N-DMS01-1/3

Sukurti darbo grafiką

Valdiklis taip pat turi planavimo funkciją , todėl galite suplanuoti automatinį apšvietimo valdymą pagal savo poreikius. Pasirūpinkite, kad šviesos įsijungtų kiekvieną dieną tuo pačiu metu, kad galėtumėte lengviau pabusti. Išmanieji namai prisitaikys prie jūsų ritmo!

Avatto/N-DMS01-1/4

Bendras valdymas

Funkcija „Šeimos bendrinimas“ leidžia keisti leidimus ir leisti kitiems naudotojams pasiekti apšvietimo valdymą. Taip visi namų ūkio nariai galės mėgautis išmaniaisiais namais ir be vargo pritaikyti apšvietimą pagal savo pageidavimus.

Avatto/N-DMS01-1/5

Lengvas diegimas

Išmanųjį šviesos reguliatorių ZigBee Avatto lengva sumontuoti. Tačiau prieš montuodami turite išjungti elektros maitinimą. Diegimas nesukels daug rūpesčių ir neužims daug laiko.

Avatto/N-DMS01-1/6

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Išmanusis užuolaidų jungiklio modulis WiFi Avatto N-CSM01-1 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-CSM01-1
Išmanusis WiFi roletų valdiklis Avatto N-CSM01-1 TUYAIšmanusis roletų valdiklis yra modernus sprendimas žmonėms, kurie vertina patogumą ir komfortą ka..
10.71€
Be mokesčių:10.71€
Teirautis
Išmanusis dimeriuojamas jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZDMS01-2 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZDMS01-2
Išmanusis šviesos reguliatorius „ZigBee Avatto“ N-ZDMS01-2 TUYAIšmanusis šviesos reguliatorius yra modernus sprendimas žmonėms, vertinantiems patogumą..
21.00€
Be mokesčių:21.00€
Teirautis
Išmanusis dimeriuojamas jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZDMS01-1 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZDMS01-1
Išmanusis šviesos reguliatorius „ZigBee Avatto“ N-ZDMS01-1 TUYAIšmanusis šviesos reguliatorius yra modernus sprendimas žmonėms, vertinantiems patogumą..
13.28€
Be mokesčių:13.28€
Teirautis
Išmanusis dimeriuojamas jungiklio modulis WiFi Avatto N-DMS01-2 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-DMS01-2
Išmanusis šviesos reguliatorius WiFi Avatto N-DMS01-2 TUYAIšmanusis šviesos reguliatorius yra modernus sprendimas žmonėms, vertinantiems patogumą ir k..
13.41€
Be mokesčių:13.41€
Teirautis
Išmanusis užuolaidų jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZCSM01-2 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZCSM01-2
ZigBee išmanusis roletų valdiklis Avatto N-ZCSM01-2 TUYAIšmanusis roletų valdiklis yra modernus sprendimas žmonėms, kurie vertina patogumą ir komfortą..
16.36€
Be mokesčių:16.36€
Teirautis