NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanusis grindų termostatas Meross MTS200HK(EU) (HomeKit)

Išmanusis grindų termostatas Meross MTS200HK(EU) (HomeKit)
Teirautis
Išmanusis grindų termostatas Meross MTS200HK(EU) (HomeKit)
67.50€
Be mokesčių: 67.50€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Meross
  • Modelis: MTS200HK(EU)

Meross MTS200HK Wi-Fi išmanusis termostatas

Modernus Meross MTS200BHK Wi-Fi išmanusis termostatas leis patogiai valdyti temperatūrą namuose. Suderinamas su populiariausiomis elektrinėmis grindų šildymo sistemomis, jis išsiskiria lengvu valdymu ir išskirtiniu komfortu. Jis veikia su Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant ir SmartThings. Jis išsiskiria 0,5 ℃ tikslumu, o planavimo funkcija sumažina šildymo išlaidas.

 

Pilna kontrolė

Meross MTS200BHK Wi-Fi išmanusis termostatas yra puikus būdas valdyti temperatūrą jūsų namuose. Prietaisas yra itin tikslus ir užtikrina 0,5 ℃ tikslumą. Svarbu tai, kad termostatas turi funkciją, kuri aptinka atidarytą langą – tokiu atveju jis automatiškai sustabdo šildymą, o tai padeda sumažinti sąskaitas.

 

Patogus veikimas

Termostatas suderinamas su Apple HomeKit, Amazon Alexa, Hey Google ir Smart Things – todėl galite patogiai valdyti jo veikimą iš savo išmaniojo telefono. Viskas, ko jums reikia, yra įrenginys, kuriame veikia iOS 13.0 ir naujesnė versija arba Android 6.0 ir naujesnė versija. Jums net nereikia keltis nuo sofos, kad pakeistumėte pasirinktą temperatūrą, be to, galite sudaryti tvarkaraščius, kurie optimaliai atitiktų jos veikimą su jūsų šeimos gyvenimo būdu.

 

Pastaba

Termostatas veikia su populiariomis grindų šildymo sistemomis ir nėra suderinamas su katilais ir vandens šildymo sistemomis.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras