NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanusis jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-3 TUYA

Išmanusis jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-3 TUYA
Išmanusis jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-3 TUYA
9.89€
Be mokesčių: 9.89€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Avatto
  • Modelis: N-WSM01-3
  • Prekės kodas: 47959

Išmanusis jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-3 TUYA

Avatto išmanusis jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu, iš bet kurios vietos. Jis taip pat veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tuo pačiu metu gaminį labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – su „Avatto“ galite atsisveikinti su apribojimais! Jungiklis jungiasi per „Wi-Fi“ ir yra 3 kanalų.

Avatto/N-WSM01-3/1

Nuotolinis valdymas su programa

Nežinote, ar išjungėte lempą prieš išvykstant į darbą? Dabar tai galite padaryti su savo išmaniuoju telefonu! Avatto jungiklis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl šviesą galite valdyti nuotoliniu būdu – vos keliais paspaudimais! Ar norite, kad likę namų ūkio nariai taip pat galėtų valdyti apšvietimą nuotoliniu būdu? Jokių problemų – programa leidžia bendrinti pasirinktus įrenginius.

Avatto/N-WSM01-3/6

Gaukite dar daugiau galimybių

Pritaikykite savo namų apšvietimą pagal savo gyvenimo būdą. Programėlė leidžia naudoti laikmačius ir nustatyti pasirinktų prietaisų veikimo grafikus – nustatyti, kad šviesa automatiškai išsijungtų 23 val., kai einama miegoti, ir įsijungtų 7 val. ryto atsikėlus. Taip pat galite sujungti gaminį su kitais įrenginiais ar jutikliais ir sukurti išmanią sceną. Taip pat galima sugrupuoti kelis jungiklius vienu metu.

Avatto/N-WSM01-3/4

Paprastas montavimas – valdymas be rūpesčių

Perjungti labai paprasta įdiegti – tai nesukels jums jokių problemų ir neužims per daug laiko. Negana to, vieną šviestuvą nesunkiai valdysite 2 jungikliais – toks sprendimas puikiai tinka, pavyzdžiui, šalia laiptų. Patogiai įjunkite šviesą pirmame aukšte, o išjunkite pirmame aukšte – kad galėtumėte saugiai lipti į viršų ir išvengti avarijos!

Avatto/N-WSM01-3/7

Suderinamumas su balso padėjėjais

Atlaisvinkite rankas ir mėgaukitės dar didesne laisve. Jungiklis suderinamas su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“ išmaniaisiais asistentais. Tai reiškia, kad apšvietimą galite valdyti balsu! Pavyzdžiui, dabar jums tereikia kelių žodžių, kad įjungtumėte arba išjungtumėte šviesas. Gulite lovoje ir norite išjungti lempą, bet neturite telefono po ranka? Išduokite paprastą komandą ir stebėkite, kaip apšvietimas prisitaikys prie jūsų!

Avatto/N-WSM01-3/2

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-2 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZWSM01-2
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-2 TUYAAvatto kanale esantis jungiklis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUY..
14.09€
Be mokesčių:14.09€
Teirautis
Išmanusis jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-2 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WSM01-2
Išmaniojo jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-2 TUYAAvatto išmanusis jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUY..
10.91€
Be mokesčių:10.91€
Teirautis
Išmanusis jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-1 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WSM01-1
Išmaniojo jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-1 TUYAAvatto išmanusis jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUY..
8.19€
Be mokesčių:8.19€
Teirautis
Išmanusis jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-4 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WSM01-4
Išmaniojo jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-4 TUYAAvatto išmanusis jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUY..
14.99€
Be mokesčių:14.99€
Teirautis
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-4 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZWSM01-4
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-4 TUYAAvatto kanale esantis jungiklis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUY..
19.55€
Be mokesčių:19.55€
Teirautis