NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanusis jungiklio modulis WiFi Avatto WSM16-W2 TUYA

Išmanusis jungiklio modulis WiFi Avatto WSM16-W2 TUYA
Išmanusis jungiklio modulis WiFi Avatto WSM16-W2 TUYA
8.84€
Be mokesčių: 8.84€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Avatto
  • Modelis: WSM16-W2
  • Prekės kodas: 47962

Išmaniojo jungiklio modulis „WiFi Avatto WSM16-W2 TUYA“

Palengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcinis „Avatto“ 2 kanalų kanalinis jungiklis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba „Google Assistant“ arba „Amazon Alexa“ balso asistentus. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ryšį per „Wi-Fi“ ir yra suderinamas su įvairių tipų jungikliais.

Avatto/WSM16-W2/1

Daugybė galimybių su programa

Nebereikia jaudintis, jei pamiršite prieš išeinant iš namų išjungti šviesą – dabar tai galite padaryti su savo išmaniuoju telefonu! Programėlė TUYA/Smart Life leidžia įjungti ir išjungti šviesas nuotoliniu būdu. Tai taip pat leidžia sujungti jungiklius į grupes ir vienu metu valdyti daugiau jų. Taip pat galite bendrinti savo įrenginius su kitais namų ūkio nariais. Taip ir jie turės galimybę valdyti šviesas nuotoliniu būdu! Taip pat yra blokavimo funkcija.

Avatto/WSM16-W2/2

Papildomi patogumai

Padarykite, kad jūsų namų apšvietimas atitiktų jūsų tvarkaraštį. Naudodamiesi programėle galite lengvai nustatyti laikmatį arba tvarkaraštį, kad šviesos automatiškai įsijungtų tuo metu, kai paprastai atsikeliate, ir išsijungtų, kai einate miegoti. Taip pat turite galimybę sujungti daugiau įrenginių ir automatizuoti jų veikimą. Jungiklis taip pat gali prisiminti paskutinius nustatymus ir juos atkurti, jei, pavyzdžiui, nutrūktų maitinimas.

Avatto/WSM16-W2/5

Įdiegimas be rūpesčių

Dėl kompaktiškumo dizainas, WSM16-W2 yra suderinamas su įvairių tipų jungikliais ir tinka iki 95% rinkoje esančių instaliacinių dėžučių. Taip pat galite pritvirtinti prie lempos. Jo įdiegimas nesukels jums jokių problemų ir neužims per daug laiko. Negana to, vienai lempai valdyti galima naudoti 2 jungiklius – toks sprendimas puikiai tiks, pavyzdžiui, prie laiptų. Tokiu būdu galėsite patogiai įjungti šviesą pirmame aukšte, o išjungti įėjus į aukštą!

Avatto/WSM16-W2/6

Valdymas balsu

Jūs tik minkote tešla, jūsų rankos užimtos ir galėtumėte naudoti papildomą apšvietimą? O gal jau guli lovoje ir nori miegoti, bet vis tiek reikia išjungti šviesą? Su Avatto viskas tampa daug paprasčiau – WSM16-W2 jungiklis suderinamas su Amazon Alexa ir Google Assistant balso asistentais. Tai leidžia valdyti šviesas paprastomis komandomis! Dabar tereikia kelių žodžių, kad išjungtumėte arba įjungtumėte apšvietimą – jums net nereikia siekti telefono.

Avatto/WSM16-W2/3

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Avatto Modelis: ZWSM16-W1
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W1 TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcinis Avatto 1 kanalo jungiklis ortakyje leidžia va..
8.93€
Be mokesčių:8.93€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: ZWSM16-W2
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W2 TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Naudodami funkcinį Avatto 2 kanalų kanalų jungiklį, gal..
11.35€
Be mokesčių:11.35€
Į krepšelį
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W4 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: ZWSM16-W4
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W4 TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Naudodami funkcinį Avatto 4 kanalų išmanųjį jungiklio m..
14.56€
Be mokesčių:14.56€
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: WSM16-W4
Išmaniojo jungiklio modulis „WiFi Avatto WSM16-W4 TUYA“Palengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcinis „Avatto“ 4 kanalų kanalinis jungiklis leidžia ..
9.19€
Be mokesčių:9.19€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: WSM16-W3
Išmaniojo jungiklio modulis „WiFi Avatto WSM16-W3 TUYA“Palengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcionalus „Avatto“ 3 kanalų kanale esantis jungiklis ..
9.71€
Be mokesčių:9.71€
Į krepšelį