NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-LZWSM01-3 Nėra neutralaus TUYA

Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-LZWSM01-3 Nėra neutralaus TUYA
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-LZWSM01-3 Nėra neutralaus TUYA
12.21€
Be mokesčių: 12.21€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Avatto
  • Modelis: N-LZWSM01-3
  • Prekės kodas: 47978

Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-LZWSM01-3 Nėra neutralaus TUYA

Avatto išmaniojo jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu. Jis taip pat veikia su balso padėjėjais „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“. Produktą taip pat labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – atsisveikinkite su apribojimais naudodami Avatto! Jungiklis yra 3 kanalų ir palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – darbui reikalingas papildomas ZigBee šliuzas (parduodamas atskirai).

Avatto/N-LZWSM01-3/4

Nuotolinio valdymo pultas su programa

Nesate tikri, ar prieš išvykdami į darbą išjungėte lempą? Dabar tai galite padaryti su savo išmaniuoju telefonu! Avatto jungiklis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl šviesą galite valdyti nuotoliniu būdu – vos keliais paspaudimais! Norite, kad ir kiti namų ūkio nariai galėtų valdyti apšvietimą nuotoliniu būdu? Jokių problemų – programėlė leidžia bendrinti pasirinktus įrenginius. Be to, jungiklis įsimena paskutinius nustatymus ir atkuria juos, jei, pavyzdžiui, nutrūktų maitinimas.

Avatto/N-LZWSM01-3/2

Gaukite dar daugiau parinkčių

Priderinkite savo namų apšvietimą prie savo gyvenimo būdo. Programėlė leidžia naudoti laikmačius ir nustatyti pasirinktų prietaisų veikimo grafikus – nustatyti, kad šviesa automatiškai išsijungtų 23:00, kai einama miegoti, ir įsijungtų 7:00, kai atsikeliate. Taip pat galite susieti gaminį su kitais įrenginiais ar jutikliais ir sukurti išmanią sceną. Taip pat galima vienu metu sugrupuoti kelis jungiklius.

Avatto/N-LZWSM01-3/5

Paprastas montavimas – valdymas be rūpesčių

Perjungti labai paprasta įdiegti – tai nesukels jums jokių problemų ir neužims per daug laiko. Prietaisui taip pat nereikia neutralaus laido. Be to, be jokių problemų galite valdyti vieną lempą su 2 jungikliais – puikiai tinka, pavyzdžiui, šalia laiptų. Patogiai įjunkite šviesą pirmame aukšte ir išjunkite pirmame aukšte – kad galėtumėte saugiai pakilti ir išvengti nelaimingų atsitikimų!

Avatto/N-LZWSM01-3/3

Suderinamas su balso asistentais

Atlaisvinkite rankas ir mėgaukitės dar didesne laisve. Jungiklis suderinamas su „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“ išmaniaisiais asistentais. Tai reiškia, kad apšvietimą galite valdyti balsu! Pavyzdžiui, dabar jums tereikia kelių žodžių, kad įjungtumėte arba išjungtumėte šviesas. Gulite lovoje ir norite išjungti lempą, bet neturite telefono po ranka? Išduokite paprastą komandą ir stebėkite, kaip apšvietimas prisitaikys prie jūsų!

Avatto/N-LZWSM01-3/8

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-2 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZWSM01-2
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-2 TUYAAvatto kanale esantis jungiklis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUY..
14.09€
Be mokesčių:14.09€
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-LZWSM01-2
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto N-LZWSM01-2 Nėra neutralaus TUYAAvatto išmaniojo jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Ji..
11.33€
Be mokesčių:11.33€
Į krepšelį
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-4 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZWSM01-4
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-4 TUYAAvatto kanale esantis jungiklis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUY..
19.55€
Be mokesčių:19.55€
Teirautis
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-3 TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZWSM01-3
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-3 TUYAAvatto kanale esantis jungiklis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUY..
12.13€
Be mokesčių:12.13€
Teirautis
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-LZWSM01-1 Nėra neutralaus TUYA
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-LZWSM01-1
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-LZWSM01-1 Nėra neutralaus TUYAAvatto išmaniojo jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Ji..
10.91€
Be mokesčių:10.91€
Teirautis